ساخت صفحه درخواست در طراحی سایت

ما شرط می بندیم که تصور می کنید یک منوی قابل کلیک، هدایت کاربر از صفحه به صفحه. بدون شک، روش کارآمد و زمان آزمایش است

ساخت صفحه درخواست در طراحی سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

   

  چه تصویر در ذهن خود ببینید زمانی که شما در مورد وب سایت ناوبری فکر می کنم؟ ... ما شرط می بندیم که تصور می کنید در طراحی سایت یک منوی قابل کلیک، هدایت کاربر از صفحه به صفحه. بدون شک، روش کارآمد و زمان آزمایش است. با این وجود، ما ارائه می دهیم شما را به فکر می کنم سخت تر و پیدا کردن در میان این یکی پیجر برخی از روش های خلاق برای طراحی سایت به طور کلی و ناوبری به طور خاص.

   

  آیا تا به حال از خودتان سوال بپرسید که چرا در طراحی سایت یک طرح صفحه تا در میان مارک های معروف جهان محبوب هستند، مانند نایک و فولکس واگن، به عنوان مثال؟ خوانده شده در و ما سعی خواهد کرد تا کردن راز جاذبه یک پیجر.

   

  خلاقیت در طراحی سایت

   

  1. خلاقیت.

  بیایید از خلاقیت شروع می کنیم. این در طبیعت انسان است متوجه همه چیز را که خارج از غرفه در برابر توده یکنواخت. یکی از وب سایت های صفحه به طور گسترده از طریق وب به عنوان سنتی چند صفحه گسترش نمی یابند، به طوری که آنها به ناچار بالا بردن علاقه مهمان های عدم تشابه آنها. علاوه بر این، یکی از طرح های صفحه گاهی به قدری ذهن ترا درهم میشکنند، که آن را به سادگی غیر ممکن به آنها را بدون مشاهده تمام محتوای ترک کنند.

   

  2. دسترسی محتوای ساده.

  در این نقطه، ما به جزء دوم از یک پیجر جذابیت. هنگامی که اولین علاقه است تا با بی اهمیت نیست نگاه گرم شده است، کاربر می داند که در حال دیدن سایت زمان زیادی را نه به عنوان تمام اطلاعات فشرده در یک صفحه قرار می گیرد. همه ما دوست داریم به دست آوردن آنچه که ما می خواهیم فورا، بنابراین چنین آرایش محتوای قابل دسترس بسیار مفید است.

   

   

  3. تعامل.

  از ویژگی های سودمند بعدی یکی پیجر تعامل نهایت تلاش خود را است. به عنوان یک قاعده، طراحی سایت های که مقدار زیادی از انیمیشن اثرات سرد که اقدامات بازدید کننده پاسخ می دهند. در حال حاضر این تعامل سرگرم کننده است با کمک HTML5 و جاوا اسکریپت، فراهم می کند که رندر مناسب در بسیاری از دستگاه های معاصر است. به غیر از جلوه های بصری، فعال در کلیک و یا رول بر، گاهی اوقات، توسعه دهندگان وب هوشمند ترکیب اشیاء در حال حرکت به صفحه، که همچنین مزه ویژه ای به صفحه اضافه کنید.

   

  4. کاربر پسند ناوبری.

  مطالعه یک پیجر، ما نمی تواند کمک کند توصیف نبوغ توسعه دهندگان خود را به عنوان راه حل ناوبری واقعا درخشان هستند. مطمئنا شما را در درک که ما صحبت می کنند نه تنها در مورد کتیبه عمودی و افقی، اما در مورد اثر اختلاف منظر کشویی، میله ناوبری پنهان، انتقال پویا و بسیاری دیگر. آخرین فن آوری های درگیر برای اطمینان از بالاترین سطح از قابلیت ها و کاربر از دوستی است.

   

  5. مقرون به صرفه توسعه.

  همانطور که به روند توسعه یک پیجر، آن است که در نظر گرفته و نه سریع، ساده لوح و مقرون به صرفه. با این حال، پرواز در پماد وجود دارد، یکی از وب سایت های صفحه جهانی نیستند، به عبارت دیگر، آنها به خوبی کار برای هر وب سایت است. بنابراین، قبل از شروع یک پیجر خود را، آن را به ارزش به مول بر اگر آن را متناسب مفهوم پروژه خود را.

   

  در واقع، وب سایت های نام تجاری محور و اوراق بهادار شخصی بهترین نمونه طراحی سایت نشان دادن پاراگراف قبلی می باشد. آنها با هدف به ارائه بارهای از مطالب، هر چه زودتر آنها در تلاش برای تمرکز کاربر بر روی یک یا چند محصولات یا خدمات در ویژگی رانده شیوه ای بصری. (به هر حال، اگر شما در حال برنامه ریزی برای راه اندازی وب سایت شخصی خود، اینجا را کلیک کنید از طریق وبلاگ شخصی وردپرس، که ممکن است تبدیل به نقطه شروع عالی خود را مرور کنید.)

   

  حالا شما می توانید جمع آوری ما از یکی از وب سایت های صفحه مشاهده و ادعای خود را در طرح پر شور خود و ویژگی های عملکردی است.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر