سرمایه گذاری روی طراحی سایت

بهترین مکان برای شروع طراحی سایت تان این است که به سایت رقیبان تجاری خود نگاه بی اندازید و آن ها 

سرمایه گذاری روی طراحی سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  ساخت محصولات، مهیا کردن نمونه ها و دریافت یک میلیون سفارش از آن ها، حداقل فعالیت های یک کارخانه و یا یک شرکت می باشد.
  شخصی برای شما طراحی لوگو انجام می دهد و خود نیز اکانت UPS را تنظیم می کنید. از این رو شما عزم تان را جزم کرده و شروع به راه اندازی طراحی سایت خود می کنید.
  شاید شما شخصی را بشناسید که وب سایت هایی را طراحی کرده و می سازد. شاید هم مقاله های درباره چگونگی ساخت وب سایت در سه مرحله را خوانده باشید. از این رو، تمامی کاری که باید در این شرایط انجام دهید این است که وب سایت طراحی شده را تحویل بگیرید و در تجارت خود پیش روید، درست است؟
  اشتباه می باشد.
  در طول سال ها، من تجارت های زیادی را مشاهده کردم که سعی داشتن تا خود وب سایت های تجاری شان را طراحی سایت کرده و بسازند و این افراد از قیمت طراحی سایت بسیار شکایت داشتند.
  اگر می خواهید تجارت الکترونیک خود را در سال 2015 ارتقاء دهید و یا راه اندازی کنید، دیگر ساختن یک وب سایت قدرتمند و زیبا و مفید هزینه های زیادی را از شما طلب نمی کند.
  شما یک تازه کار در زمینه تجارت خود هستید. شما دارای بودجه محدودی می باشید. شما یک تاجری هستید که می خواهید برخی موارد را خودتان انجام دهید. شاید این موضوع تحسین برانگیز باشد، اما اگر در حال راه اندازی یک تجارت الکترونیک می باشید و نمی خواهید در یک وب سایت سرمایه گذاری کنید، پس بهتر است اصلا به راه اندازی این تجارت فکر نکنید.
   دلایل این امر در این مقاله توضیح داده شده است.
   
  شما باید حضور خود را اثبات کنید. خود را در بازار تجاری خود برجسته ظاهر کنید.
  به جای یک طراحی سایت، فکر کنید که یک مغازه بوتیک را باز نموده اید. از جایی که شما یک شخص تازه وارد می باشید، مغازه شما احتمالا کوچک می باشد. بودجه شما ممکن است خیلی هم زیاد نباشد. اما حداقل شما باید برای نقاشی، کف پوش، نور، قفسه ها، ویترین، دستگاه پوز و غیره هزینه هایی را متقبل شوید. به این موارد اجاره مغازه را نیز بی افزاید، فرقی نمی کند که مغازه در کجا قرار گرفته باشد، شما باید به طور کلی 000/100 دلار برای راه اندازی فیزیکی تجارت تان هزینه کنید. شاید هم بیشتر.
  زمانی که این 000/100 دلار را نیز خرج کردید، تازه وارد مسیری می شوید که در کنار کسب درآمد، هزینه های دیگری نیز باید بر عهده بگیرید. شما به این طریق در این تجارت شکست خورده و غرق خواهید شد.
  اما اگر یک وب سایت تجارت الکترونیک را بسازید، مشتریان، سایت شما را به گونه متفاوتی خواهند دید. آن ها دیگر به این فکر نمی کنند که مغازه اصلی شما کجا است و به چه شکل می باشد. آن ها شروع به مقایسه کردن وب سایت هایی نظیر MACYS.COM با سایت شما می کنند.
  حدس بزنید که چه اتفاقی می افتد؟ شما وارد دنیای رقابتی می شوید.
  در حالی که هزینه برنامه نویسی وب سایت متفاوت می باشد، یک وب سایت قدرتمند و زیبا باید بین 700 تا 000/20 دلار قیمت داشته باشد. حالا این قیمت ها را با 000/100 دلار مقایسه کنید. بهتر نیست تجارت خود را با ساخت و طراحی سایت شروع کنید؟
   طراحی سایت

  طراحی وب سایت قوی


  بهترین مکان برای شروع طراحی سایت تان این است که به سایت رقیبان تجاری خود نگاه بی اندازید و آن ها را بررسی کنید. وب سایت آن ها چه شکلی است؟ چه چیزهایی در طراحی سایت آن ها نظر شما را جلب نمود؟
  سپس به دنبال گرایش و یا روش های به روز و جدیدی در طراحی سایت باشید. زمانی که طراحی کلی سایت خود را در ذهن تجسم کردید، باید تصاویر حرفه ای را در سایت خود قرار دهید. هر چه طراحی سایت شما تصاویر با کیفیت و فوق العاده ای داشته باشد، بهتر می تواند مخاطبین بیشتری را به خود جذب کند. تصاویر نامتناسب و ضعیف هم چنین باعث می شوند تا به برند تان و اعتبار آن صدمه وارد شود. به خود لطفی کنید و یک عکاس حرفه ای استخدام کنید.
  حالا بهتر است دوباره وب سایت های رقیبان خود را بررسی کنید و در جستجویابی سایت شان را تحت نظارت قرار دهید. طرح بندی وب سایت شان به چه ترتیب است؟ آیا ویژگی هایی در طراحی شان وجود دارد که دوست داشته باشید؟ آیا مواردی است که شما از آن متنفر باشید؟
  بهترین مثال در این زمینه می تواند وب سایتی باشد که برای THE TIE BAR در سال 2004 طراحی کردم. همیشه با این قضیه مشکل داشتم که محصولات این سایت از دید کاربران خود به چه ترتیب است. وب سایت های رقیب خاصی هم وجود نداشت که از آن ها الهام بگیرم.
  از این رو، یک ویژگی در این طراحی سایت قرار دادیم. از مشتریان می خواستیم تا نظرات و پیشنهادات و حتی شکایت های خود را برای ما بفرستند. بنابراین، توانستم به نقاط ضعف این طراحی پی برم و آن را رفع رجوع کنم.
   
  گوشی های همراه
  آخرین نکته مهم در این زمینه این است همیشه باید اطمینان حاصل کنید که طراحی وب سایت شما برای گوشی های هوشمند همراه نیز بهینه سازی شده باشد.
  اگر طراحی سایت شما در گوشی های همراه نتواند تجربه کاربری مناسبی را به وجود آورد، شما وقت خود را در طراحی کردن یک وب سایت قدرتمند و زیبا و مفید که در بالا توضیح داده ایم، تلف خواهید کرد.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر