شروعی خوب در طراحی سایت

شما طراحان وب سایت، باید قبل از شروع طراحی سایت، صرفا به اهداف موفقیت خود فکر کرده و برنامه های برای جذب کاربران، به وب سایت خود، تنظیم کنید.

شروعی خوب در طراحی سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  همه ما می دانیم که تفاوت زیادی بین شرکت های کوچک و بزرگ، بالاخص در زمینه طراحی وب سایت، برنامه های بازاریابی و طراحی مارک تجاری وجود دارد. در بیشتر مواقع، پایه و مبنا برای هر دو یکی است، اما شرکت های کوچک و طراحان وب سایت برای مشتریان سایت از راه دور، باید قبل از شروع واقعی یک طراحی، ملاحظات بیشتری را مد نظر قرار دهند.
  صاحبان شرکت های کوچک، قبل از شروع یک طراحی سایت خوب، باید ایده ها و نظرات و آن چه که نیاز است را در طراحی های خود به کار ببرند تا در این زمینه موفق شوند.( حتی در یک زمان، می توانند از دو پارامتر متفاوت استفاده کنند). شرکت های بزرگ، تیم و شعب خلاقیت دارند و می توانند مارک تجاری شرکت را به صورت خلاقانه ای طراحی کنند. افراد عالی رتبه، اصولا خود را درگیر این مسائل جزئی نمی کنند.
  البته این قضیه، برای شرکت های کوچک ، صدق نمی کند. ما طراحان وب سایت در این شرکت های کوچک نمی توانید ادعا کنیم که ما نیاز به یک وب سایت داریم و وب سایت ما باید ، طراحی جدیدی داشته باشد. شما طراحان وب سایت، باید قبل از شروع طراحی سایت، صرفا به اهداف موفقیت خود فکر کرده و برنامه های برای جذب کاربران، به وب سایت خود، تنظیم کنید.
   
  سرمایه گذاری بلند مدت
  اول از همه شما طراحان وب سایت باید بدانید که بدون سرمایه، نمی توان کاری را حتی، طراحی وب سایت، انجام داد. سرمایه گذاری در زمان، پول و تلاش را از یاد نبرید. همچنین شما طراحان وب سایت، باید تعهد کاری نیز داشته باشید.
  بعضی از شرکت های کوچک، تمایل دارند تا وب سایت رایگان، طراحی کنند. آنها بر این باورند که تنها قسمت سخت طراحی وب سایت، گران بودن آن است. پس به خاطر همین انرژی و وقت کافی برای طراحی های وب سایت خود، اختصاص نمی دهند و همین طوری، وقت خود را هدر می دهند.
  هزینه های hosting  و ثبت نام دامنه، نکات بسیار مهمی در طراحی وب سایت هستند که به سادگی نمی توان، از کنار آنها رد شد. ما طراحان وب سایت، باید برای طراحی وب سایت برای شرکت های کوچک هم، وقت و انرژی کافی اختصاص دهیم.
   
  موارد ثبت دامنه وب سایت
  بسیاری از شرکت ها و تجارت ها، نام دامنه را مهم ترین قسمت، وب سایت می دانند. نام دامنه وب سایت شما، آدرس واقعی تجارت آنلاین شما می باشد و شما باید از این قضیه مطمئن شوید که این نام، با وب سایت شما، کاملا مرتبط باشد. به طور کلی، شما هر چه نام تجاری وب سایت خود را مرتبط تر انتخاب کنید، وب سایت بهتری را خواهید داشت. اگر نام انتخابی برای تجارت شما، خیلی طولانی و طاقت فرساست، باید به دنبال کوتاه کردن آن ، با نام اختصاری باشید.
  تا آن جایی که امکان دارد، نام تجاری خود را خیلی مختصر انتخاب کنید.  شما ممکن است با قراردادن خطوط فاصله و یا خط تیره، شفافیت نام تجاری خود را تیره کنید و آن را مبهم سازید.( بله، دقیقا درست است، شما فکر می کنید که باید نام بسیار منحصر به فردی را برای تجارت آنلاین خود انتخاب کنید، اما این امر بدین معنا نیست که دامنه مربوطه در دسترس خواهد بود.
  شما همیشه باید توجه داشته باشید که نام تجاری وب سایت شما، باید سالیان سال، ثابت بماند. صاحبان شرکت های کوچک، دوست ندارند که طراحان وب سایت آن ها، ثبت نام دامنه را برای آنها انجام دهند. شما صاحبان تجارت، بهتر است که خودتان این کار را انجام دهید. شما صاحبان تجارت باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر قرار است که همه کارهای وب سایت شما را طراحان وب سایت انجام دهند، اما ثبت نام دامنه و ذکر آدرس، وظیفه خود شماست.
   
  نکات مربوط به Hosting
  شما باید برای hosting وب سایت ، خود برنامه ریزی کرده و هزینه های آن را برآورد کنید. بعد از اینکه برای آدرس وب سایت خود، نام دامنه ای را انتخاب کردید، الان باید ، به hosting توجه کنید. البته توجه داشته باشید که برآورد هزینه ها ، بدون در نظر گرفتن مالیات ، امکان پذیر نیست. انتخاب یک (طراحی بسیار بهینه برای شرکت های تجاری)host خوب، کلید موفقیت تجارت آنلاین شماست. لطفا هنگام طراحی وب سایت برای تجارت های ، مرتکب خطا نشوید.این خطاها، به راحتی می توانند هزینه های هنگفتی را برای شما به همراه بیاورند.
  بازهم در اینجا ، به شما صاحبان وب سایت ، می گویم تا خودتان بهترین تصمیم راجع به طراحی وب سایت خود را بگیرید، نه طراحان شما. شما باید تا آن جایی که امکان دارد، بر روی دامنه و hosting وب سایت خود، کنترل کامل داشته باشید و خودتان را بیشتر، درگیر کنید تا بتوانید تجارت طولانی مدتی داشته باشید. لطفا حداقل ها را از وب سایت خود دور کرده و وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید تا همه کاربران و مشتریان ، به آسانی بتوانند از آن استفاده کنند.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر