شما چرا به طراحی لوگو نیاز دارید؟

لوگو یا آرم نشان دهنده هویت یک برند است. لوگو علامتی است که با ترکیب تصویر و نوشته به صورت خاص و منحصر به فرد برای یک کسب و کار، سازمان و یا شخص طراحی می شود. طراحی لوگو با بهره گیری از لوگو ساز آنلاین بر اساس سبک و ترجیحات شما قابل انجام است و گزینه های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهند. لوگوساز آنلاین قبل از طراحی یک نمونه لوگو ساده را به شما نشان می دهد. به یاد داشته باشید در انتخاب طرح لوگو حتما زمینه کاری خود را در نظر بگیرید و یک طرح ایده آل، قدرتمند و سازگار را انتخاب کنید. ساخت...

شما چرا به طراحی لوگو نیاز دارید؟
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  لوگو یا آرم نشان دهنده هویت یک برند است. لوگو علامتی است که با ترکیب تصویر و نوشته به صورت خاص و منحصر به فرد برای یک کسب و کار، سازمان و یا شخص طراحی می شود. طراحی لوگو با بهره گیری از لوگو ساز آنلاین بر اساس سبک و ترجیحات شما قابل انجام است و گزینه های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهند. لوگوساز آنلاین قبل از طراحی یک نمونه لوگو ساده را به شما نشان می دهد. به یاد داشته باشید در انتخاب طرح لوگو حتما زمینه کاری خود را در نظر بگیرید و یک طرح ایده آل، قدرتمند و سازگار را انتخاب کنید. ساخت لوگو باید با استراتژی کسب و کار شما مطابقت داشته باشد. در ادامه به معرفی اصول ساخت لوگو آنلاین می پردازیم.


  ویژگی های طراحی لوگو آنلاین چیست؟


  لوگو به عنوان یک نشانه گرافیکی به شکل علامت، نوشتار، سمبل و یا ترکیبی از آن ها است. طراحی لوگو آنلاین به طور معمول توسط کسب و کارهای تجاری، تولیدی، صنعتی و حتی کسب و کارهای کوچک انجام می گردد. با طراحی لوگو شما می توانید کسب و کار خود را به مخاطبین معرفی کنید. با ساخت لوگو آنلاین شما می توانید برای همیشه در ذهن کاربر ماندگار شوید. لوگو علاوه بر نشانه ها، حروف و نماد می تواند چهره و مشخصه یک برند باشد. 
  با طراحی لوگو جذاب و کارآمد در نظر مخاطبان محبوبیت زیادی را جذب خواهید کرد. همیشه تصویری که از شنیدن یک نام به ذهن شما می رسد تصویر لوگو خواهد بود، مانند اپل، کوکاکولا، نایک و غیره. با توجه به موارد ذکر شده لوگو به عنوان علامت تجاری، برند و یا آرم کسب و کار شما شناخته می شود و بخشی از هویت و محصول کسب و کار شما محسوب می شود.
  یک طراحی لوگو خوب و موفق باید بین صاحب لوگو و کسب و کاری که دارد یک ارتباط دو طرفه و صادقانه ایجاد کند. طرح لوگو باید به گونه ای انتخاب شود که معنای خود را به سرعت به مخاطبین منتقل کند و هم خوانی لازم را با برند داشته باشد. به طور خلاصه می‌توان گفت طراحی یک لوگو باید ساده و گویا، منحصر به فرد و در ارتباط با موضوع کسب و کار باشد و با مخاطب ارتباط برقرار کند.


  برای ساخت لوگو آنلاین لازم است به چه نکاتی توجه شود؟

  در صورتی که قصد طراحی لوگو با لوگو ساز آنلاین را دارید، توصیه می کنیم به نکات ذیل توجه کنید تا در نهایت یک طرح لوگو جذاب و زیبا را داشته باشید:

  • لوگو رقبای خود را بررسی کنید.
  • در حین طراحی تعادل را حفظ کنید. 
  • ترکیب رنگ لوگو را به درستی انتخاب کنید.
  • اتود اولیه ی طرح را در نظر داشته باشید.
  • فونت و سایز آن را متناسب انتخاب کنید.
  • طراحی ساده از عوامل ماندگاری لوگو است.
  • قبل از طراحی لوگو از یک پلان طراحی استفاده نمایید.
  • منحصر به فرد و خاص بودن لوگو بسیار تاثیرگذار است.
  • با توجه به نوع کسب و کار خود یک سبک مناسب را انتخاب کنید.
  • از موارد مهم در طراحی لوگو آنلاین ابعاد و مقیاس پذیری آن است.
  • افکت های نرم افزارهای طراحی لوگو و پالایه ها گزینه های مناسب و ایده الی در طراحی لوگو هستند.
    
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر