طراحی سایت با استفاده از تکنولوژی آنگولار

امروزه با رشد تکنولوژی در عرصه طراحی سایت و ورود حرفه ای روز به روز اپلیکیشن ها در بازار که حاکی از نشان وجود فریم ورک ها و توسعه های آن ها در زمینه  های متفاوت رشد خوبی را داشته

طراحی سایت با استفاده از تکنولوژی آنگولار
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  امروزه با رشد تکنولوژی در عرصه طراحی سایت و ورود حرفه ای روز به روز اپلیکیشن ها در بازار که حاکی از نشان وجود فریم ورک ها و توسعه های آن ها در زمینه  های متفاوت رشد خوبی را داشته . که یکی از این فریم ورک های بسیار قدرتمند و جدید در زمینه طراحی وب سایت ها فریم ورک آنگولار بوده که توسط کمپانی بزرگ گوگل عرضه شده است .

   

  معرفی AngularJS ئر طراحی سایت

   


  AngularJS که از فریم ورک های ارائه شده توسط گوگل بوده که به کمک شی ء های  جاوا اسکریپت را به HTML (views) وصل می کند. و این به این معنا بوده که مدل ها در صورت تغییر به طور خودکار در صفحه نمایشگر تغییر می کنند و متقابلا  یک مدل با متنی که وارد می شود ارتباط داشته و در صورتی که فیلد ورودی ها تغییر کند دل نیز بروز رسانی می شود. که در این میان Angular این عملیات را مانند یک چسب انجام می دهد و لزومی ندارد که برنامه نویس برای مشاهده تغییرات  HTMLصفحه را به صورت دستی بروز رسانی نماید یا به رویداد های jQueryy گوش بدهد.
  طراحی سایت امروزه عمدتا به سمت داینامیک بودن در پیش بوده و این سبک روز به روز در حال بروز بودن و همگام با تکنولوژی بوده و این روش به معنای داشتن پایگاه داده نبوده ، بلکه این روش طراحی، استفاده بهینه از  ram و cpu را برای کاربران بدون دخالت سرورهای جانبی را افزایش می دهد ، angularjs که از تکنولوژی های javascript بوده به قدری تاثیری پذیری در سایت های استاتیک داشته که روحی تازه را به سایت ها می دهد . این تکنولوژی در برخی کشورهای پیشترفته به قدری اهمیت داشته که مشتریان زیادی را جذب کرده و روز به روز در حال توسعه بوده .
  با توجه به اینکه برنامه های PHP به عملیات پشت صحنه و سرورها در وب سایت بر می گردد و کاربر با آن ها زیاد درگیر نبوده و این عملیات مربوطه به این پلت فرم ها در قالب های html و css به کاربران نمایش داده می شود و این دستورات به وسیله مرورگر ها به کاربران در قالب پوسته های وب سایت نمایش داده می شود چرا که کاربر تنها پوسته سایت را می بیند .
  برای فهم بهتر این موضوع فرض کنید که قصد طراحی سایت برای یک فروشگاه دارید و در این فروشگاه انواعی از کالا ها فروخته می شود. که در آن برای خرید یک قلم کالا باید با کلیک کردن دسته ای از کتگوری ها به کالای مورد نظر در بین هزاران قلم کالای برسید .در طراحی سایت با کمک فریم ورک angularjs این موضوع بسیار راحت تر و در بهینه بودن وب سایت بسیار اثر گذار بوده.
  قابلیت های angularjs در طراحی سایت
  استفاده از angularjs باعث بهرمندی از تبادل داده های دو طرفه  در هنگاهم طرای سایت می شود 
  این قابلیت موجب کاهش در refresh پی در پی در سایت می شود
  امنیت بالا را در برنامه های Ajax فراهم می کند
  استفاده از angularjs در طراحی سایت موجب می شود که از خطرات xss با قدرت بالاتری در نظر گرفته شود
  به بهره گیری از angularjs ،ابزار لازم جهت استفاده از برنامه نویسی با MVC را آسان تر که موجب می شود در یک صفحه از سایت از چند اپلیکیشن بهره مند شد و در عین حال در هر اپلیکیشن از یک پایگاه داده نیز بهرمند شد

   

  دلیل استفاده از فریم ورک angularjs

   


  -توسط گوگل ارائه شده : توسط افراد متخصص گوگل پشتیبانی می شوند. که از نظر کارآمدی برای طراحی سایت و پروژه ها متناسب بوده .
  - angularjs یک فریم ورک کامل و جامعی بوده
  - MVC خوبی در آن در نظر گرفته شده است 
  - رابط کاربری در آن خوب بوده
  - بسیار انعطاف پذیر در جهت کار با فیلتر ها داشته
  ویژگی های angularjs در طراحی سایت
  دایرکتیو : استفاده از دایرکتوری ها در طراحی سایت این امکان را می دهد که در html آن ها به صورت پراکنده استفاده کرد که کاربری راحت تری داشته
  اتصال داده : این عمل در طراحی سایت موجب کارآمدی قالب می شود
  فیلترینگ : سازمان دهی کردن در موقع طراحی سایت به دلیل فلترینگ بودن این زبان وجود دارد.
  مدل ها : استفاده از ماژول که حفاظت از کدهای طراحی سایت آسان تر بوده تا اینکه از یک سند حجیم جاوا اسکریپت استفاده کند.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر