02188886450

وبلاگ طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی سایت براساس ضمیر ناخودآگاه

طراحی سایت خود را در حال رفتن به تاثیر بسیار بزرگتر از شما را درک کنند. در حالی که عناصر آگاه مانند طرح، محتوا، و قابلیت استفاده مهم خواهد شد، همچنین راه ناخودآگاه که مخاطبان خود را می توان با طراحی سایت خود را تحت تاثیر قرار وجود دارد. هنگامی که مردم برای اولین بار به وب سایت شما می آیند، آنها را در تمام محیط اطراف خود است. آنها یک تصمیم آگاهانه به اینکه آیا آنها می خواهند برای حفظ خواندن و کسب اطلاعات بیشتر بر اساس واکنش ناخودآگاه خود را برای طراحی سایت است. هدف شما این است برای طراحی سایت است که طراحی شده است به طوری که مردم شیفته و می خواهید به ماندن برای دیدن آنچه که باید ارائه دهد.

هنگامی که یک شخص نمایش وب سایت خود را، بار خوانده شده مطالب خود را، هدایت سایت، تعامل با کسب و کار شما، و می شود در راه های دیگر درگیر است، ناخودآگاه خود را به طور مداوم ارزیابی آنچه انجام می دهند و چگونه آنها را دوست تجارب که آنها با داشتن. مردم با همه چیز، از درخواست تجدید نظر بصری به کلمات واقعی را در سایت خود، و همچنین افکار خود را و تجارب قبلی با وب سایت های که آنها سفر کرده اند را تحت تاثیر قرار. که آن را به درخواست تجدید نظر بصری می آید، شما مجبور به استفاده از چیزی است که باعث می شود مردم احساس دعوت و خوش آمدید. پاک، آسان به حرکت به طراحی یک مخاطب بسیار بزرگتر از یک به هم ریخته، وب سایت بیش از حد مشغول جذب کند. حتی رنگ های خاص که مردم در پاسخ به بهتر از دیگران، اگر شما می خواهید به حداکثر رساندن اثر ناخودآگاه که وب سایت شما وجود دارد.

کلمات را در سایت خود (مطالب خود را) نیز برای رفتن به یک عنصر از طراحی سایت خود را که مردم تاثیر می گذارد. چه مردم به عنوان خوانده است که به احساسات خود را تحت تاثیر قرار، حتی اگر آن را تنها در سطح ناخودآگاه است. محتوایی که به شما در ایجاد نیازهای به مردم ارائه با فرصتی برای تجربه احساسات مثبت، مربوط به شرکت شما، و درک که در آن شما می آیند از و یا آنچه شما باید ارائه دهد. استفاده از کلمات ساده و لحن رسمی است که درگیر شدن و جذاب به مخاطبان خود را، بدون توجه به آنچه شما در حال تلاش برای به انجام رساندن با مطالب خود را.

حتی عناصر ساده مانند تراز راست در طراحی خود را و استفاده از فضای سفید می توانید ناخودآگاه از مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهد. اگر همه چیز به درستی تراز وسط قرار دارد، آنها نگاه پاک کن، حرفه ای تر، و بیشتر بصری جذاب. در همان زمان، با استفاده از فضای سفید توجه مردم به محتوا است که در سایت خود را، و ناخودآگاه باعث می شود مردم احساس می کنند در حال با اطلاعات نه ضعف. طراحی سایت های علم موشک نیست، اما همه چیز مانند این است که شما باید در نظر در ایجاد طراحی خود را وجود دارد. اثر بیشتری به شما در ناخودآگاه از مخاطبان خود را دارند، بیشتر احتمال دارد که آنها را به با کسب و کار خود را در پایان درگیر، بعد از همه.


نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته