طراحی سایت در چندین سیستم عامل

یکی از طراحان بزرگ طراحی کالا ها به نام Jonathan Smiley، بیان می کند که طراحی سایت ریسپانسیو امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته چرا که تکنولوژی خوبی بوده و قابلیت های منحصری به سایت می دهد از جمله اینکه در همه ی سخت افزار ها ، سایت ها قابل نمایش بوده

طراحی سایت در چندین سیستم عامل
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:


  امروزه با رشد تکنولوژی و بستر های که در فضای مجازی ایجاد شده ، موجب شده تا کاربران به سمت اپلیکیشن های سوق پیدا کنند که کاربری آسان تری دارند. از این نظر باید طراحی سایت ایجاد شده نیز انعطاف پذیر بوده و در تمامی سخت افزار ها قابل پیاده سازی باشند، کامپیوتر ، تبلت ها و انواع گوشی های هوشمند با سیستم عامل Android و Ios . حال در ادامه به چگونگی اجرا شدن آن می پردازیم
  چگونگی اجرا کردن طراحی سایت در چندین سیستم عامل
  باید اعلام کرد در بیشتر مواقع می توان طراحی سایت ی داشت که بر روی چندین سیستم عامل قابل هندل بوده . با توجه به اینکه امروزه بیشتر افراد از طریق گوشی های هوشمند و تبلت ها با استفاده از مرورگر های چون Internet Explorer ، Mozilla Firefox و ... از سایت های زیادی بازدید می کنند بنابراین این هدف اهمیت پیدا کرده که طراحی سایت ریسپانسیوی داشته باشیم که قابلیت اجرا بر روی تمامی ابزار ها نیز داشته باشد.
  یکی از طراحان بزرگ طراحی کالا ها به نام Jonathan Smiley، بیان می کند که طراحی سایت ریسپانسیو امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته چرا که تکنولوژی خوبی بوده و قابلیت های منحصری به سایت می دهد از جمله اینکه در همه ی سخت افزار ها ، سایت ها قابل نمایش بوده.
  اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو
  با توجه به رشد روز افزون گوش های هوشمند این نوع طراحی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد چرا که این ابزار ها بیش از پیش توسعه و گسترش یافته اند ، این ابزار های هوشمند در آینده ای نزدیک کسب و کار هایتان را تحت تاثیر قرار می دهد . چه بسا بهتر است که طراحی سایت خود را با این ابزار ها طراحی و سازگار کنند.
  طبق آمار های که شرکت IHS اخیرا تخمین زده است ، اعلام کرده که در سال 2020 ارزش بازار گوشی های هوشمند به ۳۵۵ میلیارد دلار خواهد رسید و این یعنی بیش از 6 میلیارد گوشی هوشمند به فروش خوهد رفت تا پایان این دهه . یعنی رشد 50 درصدی نسبت زمان فعلی . بنابراین بر اساس اهمیت این نوع طراحی ها به وضوح می توان دریافت که بازار به کدام سو بیشتر سوق خواهد داشت.

  تفاوت طراحی سایت ریسپانسیو با طراحی سایت معمولی


  طبیعتا این چند ساله متوجه این موضوع شده اید که کاربرانی که روزانه از خیلی از سایت ها دیدن می کنند بیشتر از طریق مرورگر های هوشمند بوده و این یعنی اینکه آن دسته از سایت های که از طراحی ریسپانسیو برخوردار بوده شانس بیشتری از طراحی معمولی دارد.
  اگرچه که هزینه طراحی سایت ریسپانسیو بیشتر از نوع معمولی آن بوده . ولی این موضوع را به یاد داشته باشید که شما انتخاب هوشمندانه ای داشته اید ، جرا که شما با این کار با یک تیر دو نشان را زده اید، علاوه بر این که طراحی بروزی و کاربر پسندی داشته اید ، عملا هزینه های تبلیغات خود را تا 50 درصد نیز کاهش داده اید که در ضمن هزینه جزئی در قبال این قابلیت پرداخت می کنید.
  همواره با این مسئله مواجه بوده ایم که بخواهیم یک سایت را بر روی یک ابزار خاص با سیستم عاملی متفاوت نصب کنیم نیاز به زمان و تلاش زیادی داشته و همچنین مقرون به صرفه نیست که ما برای هر ابزاری که سیستم عامل مختص به خود را دارد طراحی جدا گانه ای داشته باشیم. می توان از طراحی سایت ریسپانسیو استفاده کرد و در همه سیستم عامل ها نیز قابلیت جرا داشته باشد.
  البته چالش های کوچکی هم طراحی سایت ریسپانسیو وجود دارد و آن هم احتمالا زمان تحویل آن بیشتر باشد که آن هم به دلیل زحماتی که این نوع طراحی دارد می باشد
  شرکت ایران سایت
  با طراحی بهترین سایت های ریسپانسیو در تمامی زمینه های تجاری توانسته است گامی مثبت در جهت سهولت کاربری و توسعه تجاری برداشته است


   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر