02188886450
وبلاگ طراحی سایت
وبلاگ طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی سایت فرش

فرش‌بافی یک هنر است و طراحی سایت فرش باید هنرمندانه انجام شود. وقتی شما وارد یک نمایشگاه فرش می‌شوید، اولین چیزی که ذهن شما را فرا می‌گیرد چیست؟ رنگ‌ها. رنگ‌ها اصلی‌ترین شاخصه‌ای هستند که یک طراحی سایت فرش خوب باید جزئیات آن را مدنظر قرار داده باشد. رنگ‌بندی و استفاده از ترکیب‌های درست در تمام صفحات اولین گام در طراحی سایت فروش فرش است. به‌یاد داشته باشید که مردم به وبسایت شما می‌آیند تا هنر آمیخته‌شدن رنگ‌ها را ببینند.
فرش از کهن‌ترین و با اصالت‌ترین هنرهای بومی ایران است. بنابراین، بیشتر مردم کشور با این هنر و انواع آن آشنا هستند. همین امر باعث می‌شود که طراحی سایت فرش کمی متفاوت‌تر از طراحی‌های تجاری دیگر باشد. به‌عنوان مثال، اگر بخواهید برای یک محصول الکترونیکی وب سایت طراحی کنید، ویژگی‌های فنی آن را باید جلوه دهید، در طراحی سایت فرش، آنچه مهم است ایجاد ارتباطی عمیق‌تر و از دریچه هنر با مخاطب است. این دقیقا همان تفاوتی است که ما در طراحی سایت فرش شما ایجاد خواهیم کرد؛ تفاوتی که مرز بین هنر و تجارت را از بین می‌برد.
به‌طور ویژه، باید وبلاگی مختص هنر فرش‌بافی داشته باشید. طراحی سایت فرش بدون وبلاگِ مختص این صنعت، کار را برای جذب مخاطب ارگانیک سخت خواهد کرد. ما به شما کمک می‌کنیم که محصولات خود را در خط اول جستجوی گوگل به مشتریانتان معرفی کنید. طراحی سایت فرش برای ما مثل ترسیم طرح‌ها و رنگ‌ها بر بوم نقاشی است. کلیدی‌ترین عنصر در این طراحی، استفاده از خلاقیت طراحان هنرمندی است که به وبسایت روح هنری می‌بخشند. در طراحی سایت فرش، شما همچنین به سئو فوق‌العاده بهینه و قدرتمندی نیاز دارید، چرا که تعداد زیادی عکس از فرش‌ها را باید با بالاترین کیفیت ممکن آپلود کنید.

طراحی سایت فرش

طراحی سایت فروش فرش

شاید بارها از کنار مغازه‌های فرش فروشی رد شده باشید و از خودتان پرسیده باشید، مشتریان این مغازه‌ها کجا هستن؟. در واقع فرش فروشی یک حرفه خاص است که نیاز به صبوری و دقت بسیار بالا دارد. مشتریان یک فرش‌فروشی بسیار کمتر از مشتری‌های یک سوپرمارکت هستند. طراحی سایت فروش فرش هم باید به دقت به این امر توجه داشته باشد. نباید در طراحی سایت فرش تعجیل کرد و آیتم‌ها را پشت سر هم و بی‌وقفه به مخاطب عرضه نمود.
در طراحی سایت فروش فرش باید هنر و تجارت را به یک میزان اما بدون جلوه دادن بیش از حد قسمت تجاری موضوع، در طراحی وارد کنید. نکته بارز دیگر قیمت فرش است. قیمت فرش را نمی‌شود به‌صورت دقیق در وبسایت نمایش داد. در واقع، فرش کالایی بسیار تخصصی است و مثل کالاهای دیگر، مثلا یخچال، نیست که بتوان قیمت دقیقی برای آن تعیین نمود. شاید یک بازه قیمتی برای دسته‌ای از مجموعه فرش‌ها راهگشا باشد.
فرش‌های یک فروشگاه فرش شاید سال‌ها در آنجا بمانند تا بالاخره مشتری خاص خود را بیابند. در فروشگاه آنلاین فرش این امکان به‌وجود می‌آید که بخش بزرگتری از مشتریان کالاهای فروشگاه فرش را ببیند و امکان فروش تا حدود زیادی بالا رود.

طراحی سایت فروشگاه فرش

وقتی می‌خواهید به طراحی سایت فروشگاه فرش بپردازید، باید طوری فکر کنید که انگار قرار است برای یک نمایشگاه یا موزه آثار هنری مخاطب جذب کنید. با این تفاوت که مخاطبان شما از همه اقشار با همه انواع طرز فکرها هستند. جالب‌تر اینکه، اتفاقات سیاسی اجتماعی بر خرید و فروش فرش تاثیر بسزایی دارند و شما باید برنامه‌های آنلاین مشخصی برای این تغییرات داشته باشید و وبسایت خود را طوری طراحی کنید که بتواند در زمان مناسب امکانات مورد نیاز برای جلوه‌کردن فرش‌های شما را، به شما بدهد.
نکته دیگر در طراحی سایت فروشگاه فرش، جزئیات فرش است. همیشه وقتی می‌خواهید به فرش فروشی بروید و اقدام به خرید فرش کنید، اولین نکته برای شما کیفیت نخ قالی و چند شانه بودن و جزئیاتی از این دست است. باید عکس‌هایی در سایت استفاده شوند که به دقت به این جزئیات پرداخته باشند و غیرممکن را ممکن‌ کنند. 

قیمت طراحی سایت فرش

چنانکه عنوان شد، طراحی سایت فرش یک طراحی هنری برای ذائقه هنری ایرانی‌ها است. قیمت طراحی سایت فرش بستگی زیادی به دیدگاه شما و نحوه فعالیت شما در بازار فرش دارد. اگر شما یکی از فروشندگان بزرگ فرش در کشور هستید و می‌خواهید همزمان با برندسازی و معرفی شعبه‌های خود در کشور، فروش آنلاین خوبی هم داشته باشید، باید سایت فروشگاهی بزرگ را طراحی کنید که پشتیبان نیاز‌های همه‌جانبه شما باشد.
اگر می‌خواهید سایت محدودتری داشته باشید که کالاهای کمتری در آنها عرضه می‌شود و دایره فعالیت‌های آن محدود به یک یا چند فروشگاه است، قیمت طراحی سایت فرش برای شما مطمئنا پایین‌تر خواهد بود. در هر دو صورت، کیفیت طراحی‌ها بسیار بالا خواهد بود و ما به تمام جزئیات مورد نیاز وبسایت فرش خواهیم پرداخت، تفاوت تنها در مقیاس و ویژگی‌های مور دنیاز فروشگاه است.

طراحی سایت فرش فروشی

طراحی وبسایت فروش فرش

ما رده‌ بالایی از وبسایت‌های هنری و تجاری را به صورت ماهانه طراحی و بارگذاری می‌کنیم. به همین دلیل، تجربه بالایی در فعالیت‌های طراحی سایت و جزئیات ملزم آن مثل سئو داریم. طراحی وبسایت فروش فرش نیز فعالیتی است که چه از نظر هنری آن و چه از نظر تکنیکال، در مجموعه ما به شکل حرفه‌ای دنبال می‌شود. رزومه ما در طراحی وب سایت فرش فروشی، تعداد زیادی از فروشگاه‌های آنلاین فروش فرش است که بازدیدکنندگان قابل توجهی دارند و کاربران آنها بالاترین سطوح دسترسی را با بالاترین سرعت ممکن در اختیار دارند.
کارشناسان ما همیشه آمادگی ارائه مشاوره تخصصی در زمینه طراحی وبسایت و سئو را دارند و در صورت اعلام نیاز شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. در ضمن، ما برنامه ویژه‌ای در جذب مخاطب برای وبسایت‌های مشتریان خود داریم که شما می‌توانید از جزئیات آن باخبر شوید و از مزایای آن بهره ببرید.

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر