02188886450
وبلاگ طراحی سایت
وبلاگ طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی سایت مدرسه

به عنوان یک مدیر مدرسه، شما نیاز به در نظر گرفتن هدف اصلی وب سایت مدرسه خود را. آیا آن را به جذب دانشجویان جدید و یا به عنوان یک سایت برای اطلاعیه مهم و اطلاعیه ها را اجرا کنید؟

هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار گیرد، یک وب سایت مدرسه می تواند یک ابزار بازاریابی هسته است. این نه راه هایی برای بهبود وب سایت مدرسه خود را به باز فرصت خود را از بهبود تصویر مدرسه خود را و قرار گرفتن در معرض در نظر بگیرید.

چرا تعامل مهم برای مدارس
حضور آنلاین پر جنب و جوش کار می کند به عنوان یک ابزار بازاریابی به دلیل آن درگیر هر دو والدین و دانش آموزان. اگر شما تعجب که چرا که مهم است، در نظر گرفتن این: آخرین بازدید درگیر در وب سایت خود هستند احتمال بیشتری برای کمک به گسترش این کلمه در مورد مدرسه خود را.

یک وب سایت کاربردی بزرگ این است که تمام اطلاعات لازم به احزاب در سوال، اما یکی که به دنبال به طور فعال درگیر بازدید کنندگان خود آنها را تشویق به اشتراک گذاشتن محتوای آن در رسانه های اجتماعی. از طریق ایجاد یک وب سایت مدرسه است که با هدف برای این هدف، شما می توانید مکالمات اتفاق می افتد در اطراف مدرسه و محله های آن شکل دادن و بهبود درک و شهرت خود را به عنوان یک نتیجه.

در اینجا هشت راه برای ایجاد یک وب سایت موثر برای مدرسه شما هستند.

1. شامل یک تقویم تعاملی

تقریبا در هر وب سایت مدرسه، بدون توجه به منطقه، در حال حاضر ویژگی های یک تقویم است که برجسته رویدادهای مدرسه مهم در وب سایت خود. مشیبل تا به یک لیست بزرگ از بیش از پنجاه گزینه های تقویم شما می توانید برای یک وب سایت استفاده کنید. اما اگر شما به سادگی با استفاده از یک لیست از حوادث، شما ممکن است از دست دادن یک فرصت تعامل قابل توجه است.

در عوض، در نظر از جمله دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی است که والدین و دانش آموزان را قادر می سازد به طور یکسان به اجازه دوستان و آشنایان خود در مورد حوادث آنها در مورد حضور هستید مطمئن شوید. بسته به ماهیت باطن وب سایت خود، شما حتی می توانید یک سیستم ثبت نام آنلاین برای کمک بهتر به ایجاد مسیر شما را از بازدید کنندگان بالقوه خود را نگه دارید.

2. ویژگی بخش پدر و مادر

پدر و مادر عشق به دانستن آنچه که کودکان خود انجام می دهند در حالی که در مدرسه. پس چرا یک بخش در وب سایت خود را برای آنها ایجاد کنید به طور خاص؟ که بخش ممکن است اشکال مهم آنها باید برای پر کردن برای بچه های خود، یادداشت ها را از PTA، برنامه های آینده این منطقه مربوط به پدر و مادر، اطلاعات تماس مربوطه، و بیشتر نگه دارید.

پدر و مادر باید بالاترین شانس را از تبدیل شدن به بازدید کنندگان درگیر و سفرای حتی با نام تجاری برای مدرسه خود را. آنها دوست دارند به اشتراک گذاری محتوا در مورد فرزندان خود را در رسانه های اجتماعی. فعالانه بیشتر شما آنها را درگیر در وب سایت خود، بیشتر احتمال دارد آنها را به بازگشت به نفع و گسترش این کلمه در مورد مدرسه خود را و رویدادهای آن است.

3. ارائه فرصت ها برای بازخورد

از آنجا که بازدید کنندگان که احساس درگیر درگیر بیشتر، شما همچنین باید مطمئن شوید که برای ارائه فرصت های روشن برای بازخورد در وب سایت شما باشد. A "تماس با ما" فرم، همراه با یک شماره تلفن و آدرس ایمیل به وضوح قابل مشاهده است، اجازه می دهد تا پدر و مادر در تماس گرفتن با مدرسه هر زمان که آنها نیاز دارند. حسن نیت و در نتیجه به طور معمول در تعامل بالاتر در دیگر صفحات وب سایت شما می شود.

4. راه اندازی یک وبلاگ دانشجویان اداره

از ویژگی های دانش آموزان خود را و موفقیت خود را با ایجاد یک وبلاگ تنها دانش آموز. از طریق وبلاگ نویسی، دانش آموزان می توانند با یکدیگر و معلمان خود را در راه آموزش و پرورش است که منحصر به فرد از تجربه کلاس درس تداخل می کنند. تشویق گوینده آینده به مصاحبه معلمان و نوشتن مقالات کانون توجه است. نویسندگان و هنرمندان می توانید محتوای خلاق به اشتراک بگذارید. دانشمندان می توانید این یافته ها از شدن از آزمایش های خود را نشان دهد.

وردپرس پلت فرم وبلاگ نویسی محبوب ترین خارج وجود دارد. شما می توانید تا خود وبلاگ وردپرس در عرض چند دقیقه، و یا برخی از دانش آموزان با تکنولوژی فکر خود را اداره کند نصب و راه اندازی.

5. بهینه سازی برای موبایل

دانش آموزان خود را به طور طبیعی یک وب سایت است که به عنوان در دسترس و کاربر پسند به دستگاه های تلفن همراه خود را به عنوان آن را بر روی یک میز می شود قدردانی میکنیم. اما چه مقدار از تفاوت آن برای پدر و مادر باعث می شود، و همچنین دست کم نگیرید. در واقع، محدوده سنی است که در آن پدر و مادر مدرسه خود را به احتمال زیاد اقامت باعث می شود تا بزرگترین درصد از کاربران اینترنت تلفن همراه. برای به دست آوردن و نگه داشتن آنها درگیر، همراه دوستی میباشد.

6. پیگیری نتایج

اگر شما نمی دانید که چگونه وب سایت خود را انجام شده است، چگونه می دانید که آیا آن را موفق چیست؟ خوشبختانه، شما دیگر لازم نیست به حرفه ای بازاریابی برای پیگیری معیارهای اساسی مانند کل بازدید کنندگان و متوسط زمان خود را در سایت خود را، که یک نشانه قوی از تعهدات خود را. ابزارهای رایگان مانند گوگل آنالیز می تواند به شما این معیارهای موفقیت را به راحتی و بدون هزینه می دهد، شما را قادر به پیگیری (و به شما اجازه تعیین که در آن به منظور بهبود) وب سایت مدرسه خود را.

7. پیشنهاد پشت صحنه محتوا

تمرینات از یک بازی، تمرین فوتبال، و یا به سادگی یک اتاق ناهار در طول یک دوره سالن مطالعه همه به خوبی کار می کنند. دانش آموزان عشق برای به اشتراک گذاشتن این نوع مطالب اگر آنها شامل، در حالی که پدر و مادر احساس می کنند دانستن بیشتر در مورد چه خبر است، و می تواند افتخار در مورد فرزندان خود احساس می کنید.

به عنوان یک نتیجه، این نوع از پشت صحنه محتوای تقریبا مطمئن شوید که به شما سهام و نظرات بیشتری دریافت کنید از هر ویژگی دیگر از وب سایت شما است.

8. اولویت بندی وب سایت شما

در پایان، بهبود وب سایت مدرسه خود پایین می آید به یک متغیر واحد: اولویت بندی آن است. نگران نباشید، زمان و فکر صرف به نوع محتوایی که باید را در سایت خود زندگی می کنند، و چگونه می توان از آن استفاده کنید به حداکثر رساندن موفقیت آن، یک بخش حیاتی در ساخت مطمئن شوید که بازدید کنندگان خود را نه تنها به وب سایت شما می آیند برای دریافت اطلاعات بازی آنها نیاز دارند اما ماندن به کار مشغول شوند.

البته، اولویت بندی وب سایت شما اغلب ساده تر از انجام گفت. بسیاری از مدیران مدرسه هم به شامل وب سایت در اندیشه های راهبردی خود را ندارند. خوشبختانه، این اولویت بندی را ندارد به تلاشی جدا شده است. آن را به یک تلاش گروهی است. کمک مربی گرفتن یک زن و شوهر عکس در عمل، یا یک دانش آموز تیراندازی یک ویدیو مرور زمان از یک مونتاژ مجموعه تئاتر، تنها دقیقه طول می کشد و می تواند اثربخشی وب سایت خود به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

در پایان، که اثر است آنچه اهمیت ترین. ممکن است متوجه نیست، اما سایت مدرسه خود را می توانید و یک بخش حیاتی در نگه داشتن روح مدرسه و بهبود درک از منطقه خود را در منطقه محلی بازی خواهد کرد. والدین و دانش آموزان به طور یکسان دوست دارم به تعامل با یک فرمت است که به طور خاص طراحی شده برای انجام این کار، و راهنمایی در بالا می تواند کمک به شما وجود دارد.


نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر