طراحی سایت یک حرفه رو به مرگ نیست

دلایلی برای اینکه طراحی وب حرفه ایی در حال مرگ نیست

طراحی سایت یک حرفه رو به مرگ نیست
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  یک تکامل فوق العاده ای در عمل طراحی سایت بیش از دو دهه گذشته بوده است. حتی برخی از منتقدان نبوت در مورد مرده از طراحی سایت به عنوان یک حرفه هنوز هم به این نتیجه رسیدند که کار طراحان را ادامه خواهد داد به مربوطه را در جهان ما می آید. در اینجا یک مثال است. در مقاله بحث برانگیز خود را در مجله UX در سال 2015 منتشر شده، سرجیو نوول استفاده پنج نشانه به پرونده او در چرا طراحی سایت حرفه ای مرده است. با این حال، تعجب آور است که نتیجه گیری سرخیو در همان مقاله هنوز هم تاکید کنم که واقعیت است که تقاضا برای طراحان UX ادامه خواهد داد به در حال افزایش است. من با این واقعیت که در آن روز توسعه دهندگان وب و طراحان وب طرح های با استفاده از فتوشاپ به HTML ایجاد و بعد تکه تکه آنها از بین رفته است. با این حال، من بر این عقیده هستم که طراحان وب با تجارب گسترده و دانش ادامه خواهد داد به بسیار ارزشمند باقی می ماند. در اینجا شش دلیل این که چرا ما نمی توانیم در هر زمان در نظر طراحی سایت به عنوان یک حرفه در حال مرگ هستند:

   

  1-امنیت وب و تعمیر و نگهداری

   

  داشتن وب سایت های امن برای محافظت از شهرت هر شرکت جدی ضروری است. به طور مشابه، طراحی سایت ، ساختار، و تعمیر و نگهداری بسیار مهم برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) می باشد. هکر همیشه به دنبال استفاده از وب سایت های آسیب پذیر که جزئیات امنیتی منسوخ شده اند. آسیب پذیری در امنیت هم ممکن است اطلاعات حساس مشتریان نشت و یا آلوده ساختن رایانه از بازدید کنندگان وب سایت. بنابراین، یکی از الزامات یک شرکت نیاز به در نظر در انتخاب شرکت جستجوگرها و یا طراح وب تعمیر و نگهداری از وب سایت خود و فرکانس به روز رسانی های امنیتی است. از آنجا که بسیاری از مردم از لحاظ فنی زیرک به وصله کردن امنیت وب سایت های خود و انجام فعالیت های تعمیر و نگهداری آنها نیاز به خدمات از یک طراح وب حرفه ای. وب سایت های پیچیده مانند آنهایی که اطلاعات مشتریان و یا وب سایت های تجارت الکترونیک جمع آوری، نیاز به داشتن یک طراح وب با تجربه است که همیشه به روز.

   

  2- نام تجاری تخصصی اینترنتی

   

  در صحبت های اخیر با نیرمال Gyanwali، کارشناسان طراحی سایت در سیدنی، او به تسلیم است که نقش یک طراح وب تسهیل تحویل از محتوای با کیفیت و نام تجاری تخصصی پیام به بازدید کنندگان وب سایت. من آمد به موافقت با این به دلیل آن توضیح میدهد که چرا طراحان وب شرکت بزرگ را بخشی از تیم بازاریابی و بخش IT. در مقالات اخیر خود در روند طراحی سایت از سال 2016، نیکول بویر، یک وب سایت حرفه ای، و طراح گرافیک به این نکته اشاره کرد که توانایی یک طراح وب برای طراحی سایت صفحات که رو به جلو با نام تجاری از شرکت بسیار حیاتی است. این، در نتیجه، منجر به ادغام بازاریابی و وب طراحی. از آنجا که دیوار که بین بازاریابی و فن آوری وجود داشته است طولانی شکسته شده است، طراحان وب باید مهارت های خود را با آموختن در مورد محتوا، بازاریابی، و نام تجاری تنوع.

   

  3- توابع وب تخصصی

   

  با تکامل سریع تکنولوژی، تقریبا هر چیزی که ما به صورت روزانه انجام پیوند خورده است به استفاده از اینترنت طراحی سایت و توسعه دست نخورده باقی مانده است. این، بنابراین، بدان معنی است که مهارت ها و دانش از هر توسعه دهنده وب باید تکامل. توسعه دهندگان وب نیاز به تنوع دانش خود را به یادگیری مهارت های جدید مانند برنامه نویسی آندروید، وبلاگ نویسی سفارشی، و برنامه های سفارشی در میان دیگران. به حداقل می گویند طراحی سایت است یک حرفه ای در حال مرگ اما یکی از در حال تحول مانند هر دیگر است.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر