طراحی وب سایت بسیار بالاتر از طراحی سایت زیباست

وقتی شما می شنوید کلمه طراحی وب سایت، چه اولین کلمه که به ذهن می آید نیست. زیبا، جذاب، طرح رنگ؟ این بسیار معمول است برای افرادی که به یک وب سایت به عنوان شکلی از هنر فکر می کنم

طراحی وب سایت بسیار بالاتر از طراحی سایت زیباست
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  وقتی شما می شنوید کلمه طراحی وب سایت، چه اولین کلمه که به ذهن می آید نیست. زیبا، جذاب، طرح رنگ؟ این بسیار معمول است برای افرادی که به یک وب سایت به عنوان شکلی از هنر فکر می کنم آنلاین. در اصل، طراحی وب در نظر گرفته شده یک فرم هنری دیجیتال است. با این حال، طراحی وب سایت بسیار بیشتر از ساخت یک وب سایت نگاه بسیار است.

  طراحی صفحات وب موثر شامل ساختار سایت، قابلیت استفاده، قابلیت، و خیلی بیشتر. در این مقاله، ما در حال رفتن برای کشف بلوک های ساختمان به طراحی صفحات وب موثر.

   

  ساختار وب سایت یک عنصر مهم در طراحی وب سایت است

  یک عنصر مهم از طراحی وب سایت ساختار سایت است. این است که با استفاده از پلت فرم به ارائه مطالب در وب سایت خود را. شما می توانید مستقیما HTML، PHP، CSS و یا دیگر گزینه های برنامه نویسی استفاده کنید، و یا شما می توانید یک اسکریپت، مانند وردپرس یا جوملا استفاده کنید. هر کدام از این گزینه ارائه جوانب مثبت و منفی خود را دارد، و همه آنها را تحت تاثیر قرار می جستجو رتبه بندی موتور.

   

  بزرگترین مسئله است که با ساختار و بهینه سازی سایت است که در مورد کد استفاده می شود. به عنوان مثال، کد بزرگ است که شامل بسیاری از اشتباهات و یا برنامه نویسی دیگر این است که لازم نیست می توانید وب سایت خود را به بار به آرامی شود. موتورهای جستجو تمایل به نفع وب سایت بارگذاری سریع تر، پس این می تواند رتبه در جستجوگرها شما تاثیر می گذارد. برای مقابله با خطاهای شما می توانید W3C نشانه گذاری سرویس اعتبار سنجی استفاده کنید. این ابزار وب سایت خود را برای اشتباهات شانه به طوری که شما می توانید هر گونه مشکل هستند که تحت تاثیر توانایی وب سایت خود را به انجام در بهترین حالت آن را حل کنند. هنگامی که سایت خود را کاملا ساخت یافته است، آن را می سازد آن را آسان برای استفاده و حرکت به سایت.

   

  قابلیت استفاده بسیار مهم در موفقیت طراحی صفحات وب موثر است

  قابلیت استفاده از یک وب سایت به چه آسان است برای بازدید کنندگان جدید به حرکت در سایت، پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال، و تعامل در صورت لزوم اشاره دارد. وقتی که بازدید کنندگان به وب سایت شما می آیند را برای آنها آسان برای پیدا کردن ناوبری؟ می توانید آنها را از یک صفحه به صفحه دیگر بروید، و سپس به صفحه اصلی رد گم؟ یا این که از دست داده و احتمالا در نا امیدی را ترک کنند؟ یک شرکت طراحی وب سایت خوب قادر به ایجاد نقشه سایت و یک ساختار سایت که سایت خود را آسان به حرکت برای موتورهای جستجو و همچنین بازدید کنندگان انسان خواهد شد خواهد بود.

   

  خوانایی عنصر مهم دیگر طراحی وب سایت است

  خوانایی یکی دیگر از عناصر طراحی وب سایت است و این مربوط به چگونه از آن آسان است به خواندن وب سایت. بسیاری از صاحبان وب سایت ها نمی دانند که متن سیاه و سفید بر روی زمینه سفید ساده ترین متن به خواندن است. در حالی که پس زمینه سیاه و سفید می تواند نگاه سرگرم کننده و مدرن، آن را ناراحت کننده برای خواننده به طور متوسط. این را در ذهن در حالی که انتخاب رنگ برای سایت شما، و همیشه یک متن تیره در پس زمینه نور را انتخاب نمایید.

   

  عملکرد وب سایت کلید طراحی صفحات وب موثر است

  عملکرد در وب سایت خود را باید آسان به تعامل با باشد. این است که به طور کلی یک موضوع برای محتوا تنها وب سایت ها، اما یک مسئله برای وب سایت هایی که هر روش تعامل ارائه شده است. به عنوان مثال اگر شما یک وبلاگ که در آن بازدید کنندگان می توانند در پست های خود اظهار نظر، به آن نیاز دارد به درستی کار نکند.

   

  در فروم ها و یا جوامع دیگر، بازدید کنندگان انتظار می رود در وب سایت به بی وقفه از اجازه دادن به آنها برای ارسال به مشاهده پست های جدید خود را حرکت می کند. زمانی که همه چیز به درستی کار نمی اشتباهات می توانید SEO در طول زمان و ترافیک سایت تاثیر می گذارد. به طور کلی یک بازدید کننده که همچنان به نا امید در حالی که بازدید از یک وب سایت، کمتر احتمال دارد به بازگشت به آن است.

   

  قابلیت های یک وب سایت می تواند شامل، اما به مطمئن شوید نه محدود به:

   

  لینک شکسته نشده و یا نادرست

  ساخت محتوای شوید که تمام دانلود آسان برای دسترسی

  تابع جستجو مناسب است که اجازه می دهد تا بازدید کنندگان برای رسیدن به محتوای در چند ثانیه

  ابزار وب مستر در گوگل، یک ابزار رایگان، وب سایت خود را خزیدن دنبال لینک که کار نمی کنند و مسائل دیگر که قابلیت تاثیر می گذارد.

   

  در نتیجه طراحی وب فقط در مورد چقدر زیبا یک وب سایت است نیست، آن را در مورد چگونگی و عملکرد آن، چگونه از آن آسان است برای استفاده، چگونه از آن آسان است به خواندن، و برنامه نویسی مورد استفاده برای ایجاد سایت بیش از حد. تا زمانی که شما را هم به کار کردن هر یک از این عناصر در هنگام ساخت سایت خود، شما یک وب سایت با موفقیت طراحی شده است که برای بازدید کنندگان خود خشنود است.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر