وبلاگ طراحی سایت ایران سایت

وبلاگ طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت بسته به هر یک از شرکت‌های طراحی سایت میتواند تفاوت زیادی داشته باشد. اما شما برای طراحی سایت قبل از در نظر گرفتن هزینه طراحی سایت باید به این نکته توجه کنید که وب سایت طراحی شده از کیفیت بالایی برخوردار باشد و بر اساس کیفیت و کاربردهای بکار برده شده در سایت می‌توانید برای آن ارزش مشخصی تعیین کنید. توجه داشته باشید که یک سایت حرفه ای و اختصاصی ارزان نخواهد بود زیرا تمام برنامه نویسان یک مجموعه با تلاش و خلاقیت تنوانستند برای کار شما ایده سازی کنند و از آخرین تکنولوژی دنیا بکار ببرند.

قیمت طراحی سایت

 

چه عواملی بر هزینه طراحی سایت تاثیر گذار است؟

هزینه طراحی سایت برای هر پروژه می‌تواند به عوامل زیادی مانند تجربه طراح رابط کاربری،‌ بررسی تجربه کاربری، رعایت استانداردهای کدنویسی و بهینه بودن سایت بستگی داشته باشد. این عوامل تاثیر زیادی در هزینه و زمان یک پروژه طراحی سایت دارد. حال در بازار امروز ایران بسیاری از شرکت ها و طراحان به این عوامل توجه می کنند و برخی نیز بدون در نظر گرفتن آنها یک پروژه را اجرا می کنند. توجه کردن یا نکردن به این عوامل جدا از تجربه و توان تیم اجرایی به بودجه و زمان کارفرما نیز بستگی دارد.

 

10 مورد از عوامل تاثیر گذار برای تعرفه طراحی سایت

1. ثبت دامنه
دامنه نامی مشخص برای سایت شما می‌باشد که افراد دیگر این نام را به عنوان آدرس اینترنتی شما بخاطر دارند. بطور کلی دامنه های معروف و بیشتر استفاده شده در اینترنت، .ir ، .net ، .com  ، .co و بسیاری از دامنه‌ها که هر کدام قیمت متفاوتی دارد پس قبل از انتخاب حتما اطلاعاتی در مورد کاربرد هر یک از این دامنه‌ها بدست آورید.

 

2. هاست 
هاست سرویسی است که به کاربران اینترنتی شما اجازه می دهد تا به وب سایت شما دسترسی داشته باشند. یک هاست فضایی را در سرور خود برای شما ایجاد می کند تا کاربران سایتتان از همه جای دنیا به آن دسترسی داشته باشند. هزینه هاست نیز مانند هزینه دامنه، هزینه ای دائمی نبوده و غالبا به شکل سالانه پرداخت می شود.

 

3. طراحی گرافیکی
هر سایت ممکن است با ظاهری متفاوت ساخته شود بنابراین نیاز به یک گرافیست است تا ایده اطلی را پیاده سازی کند و معمولا بر اساس زمان و بزرگی پروژه تعرفه طراحی سایت متفاوتی در نظر گرفته می‌شود.

 

قیمت طراحی سایت


4. اسکریپت های لازم برای طراحی سایت
هر وب سایت به اسکریپت ها و نرم افزارهای خاصی نیاز دارد که هر کدام بنا بر پیچیدگی قیمت و تعرفه طراحی سایت خاصی دارند. در حقیقت پر هزینه ترین بخش طراحی سایت برنامه نویسی آن می‌باشد.

 

5. پیاده سازی توسط توسعه دهنده وب
در این بخش تیم گرافیکی و برنامه نویسی ایده اصلی را پیاده سازی می‌کنند و چند نمونه به کارفرما ارائه می‌دهند که کارفرما می‌تواند بر اساس نیاز و خروجی مد نظر هرکدام از این سایت‌ها را انتخاب کند. البته برای هریک از این سایت‌ها تعرفه متفاوتی تعیین شده است که هرکدام امکانات مختلفی با یکدیگر دارند.

 

6. تولید و درج محتوا برای اطلاعات سایت
برای اطلاع رسانی در مورد سایت طراحی شده نیاز به مطالبی است که بازدید کنندگان سایت آنها را مطالعه می‌کنند به همین دلیل نیاز به یک تیم تولید محتوا است که در مورد خدمات سایت در هر زمینه ای مطالبی برای مشاهده و بازدید آماده کنند.

 

7. امنیت صفحات سایت
برای بالا بردن امنیت وب سایت باید متخصص امنیت و برنامه نویسی سایت و هاست را از نظر امنیتی بررسی نمایید و به روز رسانی های امنیتی لازم را در وب سایت انجام دهد.

 

8. بهینه سازی و خدمات سئو
پس از اتمام کار متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت باید سایت را از نظر سئو بررسی نماید و عملیات بالا آوردن سایت در موتورهای جستجو را آغاز نماید. این مورد یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار برای تعرفه طراحی سایت می‌باشد.

 

9. پشتیبانی با مدت زمان مشخص
پشتیبانی وب سایت تضمین کار کرد آن می باشد که در صورتی که در بخشی از سایت مشکلی به وجود آمد تیم طراحی سایت موظف است برای برطرف کردن مشکل اقدام کند البته هر کدام از شرکت‌ها ممکن است در مدت زمان مشخصی خدمات پشتیبانی از سایت را افزایش یا کاهش دهند.

 

10. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت فروشگاهی یکی از پیچیده ترین سایت‌های اینترنتی است که هزینه بالاتری نسبت به سایت‌های دیگر دارد بنابراین به این نکته توجه کنید که تعرفه طراحی سایت فروشگاهی بیشتر است زیرا امکانات و موارد بکار برده شده در سایت های فروشگاهی بسیار زیاد و زمان بر است.

قیمت طراحی سایت

 

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت به تمام فرآیندهای طراحی یک سایت از صفر تا صد گفته می‌شود. این خدمات شامل فرآیندهای مختلفی است که هر کدام نیازمند برنامه ریزی و استراتژی خاص خود می باشد. به افرادی که این خدمات را انجام می دهند، طراح سایت (designer)  و برنامه نویس (developer) گفته می شود.

نمونه کار طراحی سایت

وب سایت های امروزی مانند چند سال پیش، به عنوان یک وسیله بازاریابی 24 ساعته برای کسب و کار شما و ابزاری برای ساده تر شدن زندگی شما هستند. نمونه کار طراحی سایت در هر زمینه ای از کسب و کار در فضای اینترنتی قرار گرفته است که هر کدام از شرکت های طراحی سایت با توجه به مهارت و تجربه می‌توانند سفارشات طراحی سایت های مختلف را بر عهده بگیرند. شرکت ایران سایت با 14 سال سابقه کاری در تمام زمینه های کاری  شخصی اقدام به طراحی سایت برای مشتریان کرده است که شما با ورود سایت می‌توانید نمونه کار طراحی سایت این شرکت را مشاهده کنید.


نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر