لینک بیلدینگ راه حل یک سئو موفق

یکی از مهم ترین جنبه های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) لینک بیلدینگ است. اما، آنچه که دقیقا لینک بیلدینگ است؟ به عبارت ساده، لینک بیلدینگ روند به دست آوردن لینک از وب سایت های دیگر که اشاره به سایت و موقعیت خود را به عنوان یک سایت مرجع است. هستند بسیاری از استراتژی های ساخت لینک موثر برای استقرار وجود دارد. با این حال، قبل از ما به nitty ریگ دار از پیوند ساختمان حفر کردن، ما باید استراتژی های لینک دادن دیگر که نیز نقش مهمی در جستجوگرها بازی را کشف کند.   لینک بیلدینگ برای درک...

لینک بیلدینگ راه حل یک سئو موفق
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  یکی از مهم ترین جنبه های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) لینک بیلدینگ است. اما، آنچه که دقیقا لینک بیلدینگ است؟ به عبارت ساده، لینک بیلدینگ روند به دست آوردن لینک از وب سایت های دیگر که اشاره به سایت و موقعیت خود را به عنوان یک سایت مرجع است. هستند بسیاری از استراتژی های ساخت لینک موثر برای استقرار وجود دارد. با این حال، قبل از ما به nitty ریگ دار از پیوند ساختمان حفر کردن، ما باید استراتژی های لینک دادن دیگر که نیز نقش مهمی در جستجوگرها بازی را کشف کند.
   

  لینک بیلدینگ


  برای درک ارتباط، شما باید با لینک بیلدینگ آشنا باشد. با توجه به seomoz.org، یک نرم افزار جستجوگرها شرکت پیشرو، لینک بیلدینگ است که به سادگی به عنوان تعریف شده است؛ شخصیت های قابل مشاهده و کلماتی را که واقعا یکسان نمایش هنگام اتصال به سند و یا محل دیگری بر روی وب. این آسان برای شناسایی متن لنگر چرا که آن را معمولا به رنگ آبی و underlined را میدهد. متن لنگر مهم است زیرا می گوید موتورهای جستجو موضوع صفحه لینک بیلدینگ مرتبط است. به عنوان مثال، اجازه دهید فقط می گویند شما یک مربی شخصی بودند و یکی از کلیدواژه های شما می خواهید برای رتبه بندی "کاهش وزن" بود. شما می توانید از عبارت "کاهش وزن" لینک. این باعث می شود آن را آسان برای موتورهای جستجو برای شناسایی آنچه در صفحه وب خود است در مورد.

  3  نوع مهم از لینک ها در بهینه سازی موتور جستجو
  وقتی که می آید به جستجوگرها، سه نوع از لینک هایی که می توانید رتبه بندی و موقعیت شما را به عنوان یک سایت مرجع بهبود وجود دارد. این 3 نوع لینک:

      Internal- این لینک ها که به صفحات دیگر در وب سایت خود پیوند می باشد.
      External- این لینک ها که به صفحات وب سایت دیگر غیر از نقطه است.
      ورودی / Backlinks- لینک دهنده لینک با اشاره به صفحات وب شما می باشد.

  مزایای اصلی ارتباط داخلی
  این مشترک برای بسیاری از صاحبان وب سایت در مورد لینک دهنده با کیفیت بالا به وب سایت خود نگران. با این حال، ارتباط intrasite فقط به عنوان به عنوان backlinking مهم است. ساختار لینک های داخلی موتورهای جستجو و همچنین بازدید کنندگان انسان حرکت به وب سایت خود را با سهولت کمک خواهد کرد. مزایای ارتباط داخلی شامل، اما نه محدود به:

      کاربری پیشرفته تجربه Intrasite ارتباط کمک می کند تا کاربران اطلاعات آنها به دنبال زمانی که آنها آن نیاز پیدا کنید. با لینک دادن کلمات کلیدی اولیه خود را به عمیق "پول سازی" صفحات خود، آن را کمک می کند تا کاربران حرکت سایت خود را با سهولت و تصمیم خرید خود را به سرعت.
      کمک می کند تا بیشتر Backlinks- اگر سایت شما مربوط، آموزنده، و آسان به حرکت است، بسیاری از مردم به طور طبیعی می خواهد به لینک به آن.
      ناوبری آسان - لینک کردن کلمات کلیدی اولیه خود را به صفحات عمیق آن را آسان تر برای کاربر به اطلاعات آنها به دنبال در یک ماده از ثانیه پیدا کند. این افزایش به دلیل تبدیل سهولت استفاده کمک خواهد کرد.

   

  مزایای لینک خارجی


  تا آنجا که به لینک های خارجی، در بسیاری از بحث در مورد اینکه آیا یک وب سایت باید به وب سایت های دیگر لینک خارج وجود دارد. بسیاری از صاحبان وب سایت می ترسند که ارتباط به سایت های دیگر خواهد پیج رنک خود را بگذارد. مشخصات فنی زبان، ارتباط خارج می تواند اثر منفی در رتبه دارند. با این حال، ارائه لینک های خارجی به سایت های دیگر می تواند منافع بسیاری نیز فراهم. با توجه به seomoz.org، برخی از مزایا عبارتند از:

      به عنوان یک مرجع شوید- قرار با ارائه آسان برای دسترسی به اطلاعات، آن را به شما موقعیت به عنوان یک منبع با ارزش و معتبر.
      می فرستد ترافیک قابل پیگیری بعد از متصل به سایت های دیگر، آنها قادر به پیگیری که در آن ترافیک خود را در حال آمدن است از خواهد بود. چه کسی می داند، ممکن است به نفع بازگشت و شما را با یک لینک با کیفیت بالا که ترافیک بیشتر به وب سایت خود را می فرستد و همچنین ارائه.
      متقابل Links- هنگامی که شما به سایت های دیگر لینک کنید، آنها شما را هدیه ای از رابطه متقابل را و لینک به مال شما.

   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر