مطالعه درباره طراحی سایت

قبل از اینترنت، صنعت فریم های سفارشی که بسیار موضعی بود. این به خاطر این واقعیت است که بازار بالقوه هر فروشگاه فریم داده را از محل فروشگاه های خرده فروشی به چند بلوک آن محدود بود.

مطالعه درباره طراحی سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  آن را به خوبی شناخته شده است که اینترنت در راه بسیاری از کسب و کار رقابت و کار تغییر کرده است. در حالی که توجه بسیاری از رسانه های است که در هر دو صنایع جدید و وب سایت های تجارت الکترونیک محبوب ترین کارگردانی، شبکه جهانی وب نیز بسیاری از کوچکتر و کمتر شناخته شده شرکت، بسیاری از که سرخط خبرها را ندارد نهفته است. با این حال، از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار به عنوان کسب و کارهای کوچک طبقه بندی شده است، بسیار به از راه آنها در مورد فرآیند طراحی وب سایت رفتن به دست می شود.

  قاب عکس بچه ها یک نمونه از کسب و کار کوچک در یک صنعت ساخته شده است تا بسیاری از بازیکنان کوچکتر است. این مطالعه به صورت مورد تلاش های این شرکت برای تبدیل شدن به یک بازیکن تجارت الکترونیک پیشرو از طریق توسعه یک وب سایت بهترین در کلاس بررسی می کند. مورد مطالعه جزئیات جستجو این شرکت برای یک شریک طراحی وب سایت است که می تواند نیازهای کسب و کار فعلی و آینده خود را بدون شکستن بودجه بازاریابی را تامین کند. این اطلاعات ممکن است به دیگر کسب و کارهای کوچک که جاه طلبی به رشد حضور اینترنت خود را بدون صرف مبالغ هنگفت مفید است.

   

  زمینه های طراحی وب سایت

  قبل از اینترنت، صنعت فریم های سفارشی که بسیار موضعی بود. این به خاطر این واقعیت است که بازار بالقوه هر فروشگاه فریم داده را از محل فروشگاه های خرده فروشی به چند بلوک آن محدود بود. تنها راه چنین کسب و کار می تواند رشد کند یا با جذب مشتریان بیشتر به فروشگاه و یا همان با باز کردن فروشگاه های جدید در سایر بازارهای جغرافیایی بود. هر دوی این گزینه چالش های قابل توجهی ارائه شده است.

   

  در مورد جذب مشتریان جدید، یک کمپین بازاریابی موفق می تواند تنها فروش 10٪ یا 15٪ و تنها برای مدت زمان محدود را افزایش دهد. در حالی که این افزایش در فروش قطعا به خط پایین مفید باشد، آن را سود محدود در نتایج مالی بلند مدت به عنوان در برخی از نقطه تمام فعالیت های بازاریابی به پایان رسیده است.

   

  با توجه به گزینه دوم، باز کردن فروشگاه های جدید می تواند مشتریان کاملا جدید را جذب کند. با این حال، پیدا کردن مکان های جدید مورد نیاز ماه تحقیق برای پیدا کردن محل مناسب، قابل توجه هزینه سرمایه در صف مقابل برای مبلمان و وسایل، و ضروری نیاز به مدیریت مکان های مختلف، از جمله استخدام کارکنان. علاوه بر این، آن را کاملا محتمل است که رقبای در حال حاضر در هر جغرافیای جدید وجود پس از آن هم به جذب مشتریان جدید به دور از این خرده فروشان تاسیس کنند.

   

  در مقابل، فروش قاب عکس از طریق اینترنت به نفع گسترش بازار بالقوه این شرکت از یک محله تنها به کسی با اتصال به اینترنت بود. علاوه بر این، یک سایت اینترنتی می شود باز 24/7 و نیاز به کارکنان به کارکنان.

   

  در حالی که این برای تلفن های موبایل ساده به اندازه کافی، راه حل کامل از چالش های خاص خود بود. نخست، تصویر فروش قاب آنلاین مورد نیاز چالش برنامه نویسی خاص در ارتباط با فروش کالاهای سفارشی. دوم، یک کسب و کار کوچک با بودجه محدود، آن را ضروری برای پیدا کردن یک شریک طراحی وب سایت است که بانک شکستن نیست بود. در بخش بعدی می شکند این چالش ها در جزئیات بیشتر است.

   

  چالش های صنعت

  فروش فریم آنلاین دشوار است چرا هر مورد تنها به فروش می رسد قیمت های مختلف. بسته به نوع از Molding یک خرید مشتری، چه اندازه از محصول خریداری شده است، و که لوازم جانبی مانند شیشه، بوریا بافی و پوشش شیشه ای انتخاب می شوند، بر این اساس قیمت متفاوت است. محاسبه قیمت یک قاب در یک فروشگاه سنتی قاب به اندازه کافی دشوار است. انجام آن آنلاین در راه است که اطلاعات به مشتری در یک راه آسان به درک و ساده ارائه شده است و ناچیز نیست. بنابراین، بچه قاب عکس نیاز به پیدا کردن نه تنها یک شرکت اینترنتی است که می تواند وب سایت های جذاب، تولید، اما یکی که می تواند مورد نیاز برنامه نویسی پیچیده در ارتباط با قیمت گذاری، اداره کند.

   

  جستجو برای یک طراحی وب سایت شریک

  با توجه به این چالش ها، قاب عکس بچه ها خراب شد جستجو برای یک شریک طراحی وب سایت به دو فعالیت عمده. اول، یک جستجو در اینترنت گسترده برای شناسایی 5 شرکای بالای بالقوه به پایان رسید. این با تکمیل یک جستجوی گوگل، به دنبال به طور کامل بررسی وب سایت هر شرکت پیدا شد. این شامل یادگیری در مورد فلسفه طراحی وب سایت هر شرکت، چک کردن نمونه کارها خود را و بررسی حداقل 3 سایت های ذکر شده در نمونه کارها.

   

  دوم، یک سند جزئیات مورد نیاز و خوب با هم قرار داده شد. هدف از این سند به لیست تمام طراحی وب سایت و عملکرد مورد نیاز در جزئیات. ایده این بود که مفصل تر سند از شرایط، به نقل از کیفیت بهتر دریافت شود.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر