مقاله اختصاصی ایران سایت با موضوع هزینه ساخت سایت

می خواهیم  در این پست می خواهیم همه عوامل موثر و تاثیر گذار در هزینه ساخت سایت رو خدمت شما توضیح می دهیم

مقاله اختصاصی ایران سایت با موضوع هزینه ساخت سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  یکی از مشکلات صاحبان مشاغل این است که هزینه ساخت سایت بر چه اساسی محاسبه می شود . تا به حالا به این موضوع دقت کرده اید که چرا هزینه طراحی سایت در شرکت های مختلف  متفاوت است می خواهیم  در این پست می خواهیم همه عوامل موثر و تاثیر گذار در هزینه ساخت سایت رو خدمت شما توضیح می دهیم. دانستن این مسائل قبل از هر اقدامی برای ساخت سایت ، ضروری است . پس تا انتهای این پست را با دقت بخوانید .

  هزینه ساخت سایت

  هزینه طراحی گرافیکی سایت

  هر چیزی که در یک وب سایت مشاهده می کنید توسط یک گرافیست طراحی می شود و در مرحله بعد توسط یک نفر کد نویس اجرا می شود . طراحی گرافیکی سایت شامل دو قسمت می  شود . یک طراحی رابط کاربری یا UI و دوم قسمت دیگه هم مربوط میشه به طراحی و پردازش کردن عکس ها و آیکون های مورد نیاز سایت است .

   طراحی براساس اصول و منطبق با گرایشات بروز وب ، یک کار تخصصی بوده  و نیاز به تجربه و دقت زیادی دارد . ساخت و طراحی گرافیکی سایت تاثیر مستقیم و چشم گیری در جلب کاربران سایت دارد . یک طراحی براساس اصول و زیبا می تواند یک کاربر را برای مدت زمان زیادی در سایت نگاه داشته و حتی منجر به فروش و یا تماس با شما بشود . ساخت و طراحی گرافیکی سایت با تخصص ،  سلیقه گرافیست ارتباط مستقیم و تاثیر گذاری دارد .

  نمونه کار

  حتما نمونه کارهای تیم طراحی ایران سایت را با دقت مشاهده کنید .برای مشاهده بروی لینک کلیک نمایید. این بخش از هزینه ساخت سایت قیمت مشخصی ندارد اما معمولا این بخش از کار هزینه سنگینی روی دست شما  نمی گذارد .

   

  ارتباط هزینه ساخت سایت با برنامه نویسی سایت

  مهم ترین بخش هزینه ساخت سایت مربوط می شود به ساختار و امکانات مورد نیاز آن سایت . همان طور که می دانید یک وب سایت در واقع یک نرم افزار تحت وب است که افراد زیادی می توانند هم زمان از آن استفاده کنند . هرچقدر این نرم افزار ها پیچیده تر باشند ، هزینه ساخت سایت شما نیز افزایش پیدا می کند . در ادامه با ما باشید توضیح می دهیم که برنامه نویسی سایت چگونه روی هزینه ساخت سایت شما تاثیر می گذارد .

  استفاده از CMS  های آماده

  cms

  نرم افزار مدیریت محتوا یا CMS در واقع یک نرم افزار  ساخت سایت می باشد که به افراد مبتدی این امکان را  می دهد فقط در چند ساعت بتوانید یک وب سایت را راه اندازی کنید . در این نرم افزار ها اغلب مسائل امنیتی و امکانات مورد نیاز وجود داشته  و معمولا نیازی به تغییرات خاص ندارد . هزینه ساخت سایت هایی که با CMS های آماده و رایگان ساخته می شوند ، به مراتب کم تر از سایت های اختصاصی بوده و فقط هزینه ساخت سایت قالب و راه اندازی و تنظیمات از مشتری گرفته می شود . هزینه ساخت سایت در CMS های مختلف فرق می کند مثلا وردپرس WordPress یا جوملا Joomla از 500 تومان شروع می شود و بستگی به امکاناتی که نیاز دارید  افزایش پیدا می کند . باز هم تاکید می کنیم با افزایش امکانات یا سفارش قالب اختصاصی این رقم ممکن است به چند میلیون تومان هم افزایش پیدا کند.

   

  برنامه نویسی اختصاصی برای سایت

  در بعضی موارد نیاز است که یک برنامه اختصاصی برای سایت شما نوشته و ساخته بشود . در این موارد لازم است برنامه نویسی سایت شما به صورت کاملا اختصاصی انجام بشود .

  البته CMS های زیادی وجود دارند که خیلی از نیاز های شما را پوشش می دهند اما در بعضی موارد راه حلی  بجز طراحی اختصاصی وجود نداشته و هزینه برنامه نویسی اختصاصی یک سایت بر اساس ساختار سایت و میزان سختی نرم افزار تعیین می شود .

   به طور معمول بدین صورت است که تیم طراحی سایت یه بازه زمانی برای اجرای پروژه تعیین کرده و بر اساس آن هزینه ساخت سایت محاسبه می شود . البته روش محاسبه دقیق این مسئله یه مقدار تخصصی بوده و ما به صورت کلی خدمت شما عرض کردم که فقط با روال کار آشنا بشوید .

   

   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر