نقش رنگ آبی در طراحی وب سایت

اولین چیزی که به هنگام بازدید از یک سایت شما توجه چیست؟

نقش رنگ آبی در طراحی وب سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  اولین چیزی که به هنگام بازدید از یک سایت شما توجه چیست؟ این یک طرح رنگ است که نقش اصلی در ادراک بصری آن بازی می کند است. این واقعا یک کار سخت را انتخاب کنید رنگ مناسب برای صفحه وب خود را به یک تاثیر خاص بر روی بازدید کنندگان خود را و درک خود را از پیام های کسب و کار خود را. ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن حقایق جالب در مورد استفاده از رنگ در طراحی سایت با شما در پست زیر است. آن را برای رفتن به یک دادهنمایی تعاملی فریبنده است که شما را در مورد خنکی از آبی در طراحی سایت است.

   

  رنگ آبی در طراحی سایت

   

  چرا ما را انتخاب کرده رنگ آبی؟ فقط در تعدادی از غول شرکت های بزرگ نگاه کنید، و متوجه چه رنگ آنها در طراحی سایت خود استفاده کنید. بله، شما کاملا درست هستید، آن را آبی رنگ است. و نه تنها آنها، تنوع زیادی از وب سایت ها از حوزه های مختلف کسب و کار ترجیح می دهند رنگ آبی به دلیل کیفیت طراحی سایت آن است. این یک واقعیت است که بدنام آبی رسمیت شناختن نام تجاری و اعتماد بازدید کننده در آن را افزایش میدهد. با توجه به روانشناسی رنگ آن است که با هوش، ثبات، وحدت، محافظه کاری، چهره های اقتدار، و غیره این رنگ قابل اعتماد و مربوط به کیفیت ارتباط برای پاسخ عاطفی بسیار مفید است.

   

   

  طرح رنگ در طراحی سایت است به عنوان یک سلاح مناسب برای کاربران جذب و انتخاب خود را از آبی یکی از سمت راست برای به تصویر کشیدن کیفیت و ثبات از کسب و کار شما است. در اینفوگرافیک زیر تمام اطلاعات لازم است که شما را از قدرت رنگ آبی در طراحی سایت را نشان می دهد وارد شده ام. در حالی که در حال مشاهده شما را کشف:

   

  سایت های که با استفاده از رنگ آبی به عنوان رنگ اصلی خود را،

  مخلوط محبوب با رنگ های دیگر،

  قدرت رنگ آبی در نام تجاری،

  55 سایه آن،

  تنظیمات جنسیتی،

  معانی رنگ با فرهنگ

  - این همه به شما کمک خواهد حق انتخاب و شروع به سایت سرد، شیک، و جذاب است.

   

  این اینفوگرافیک یکی تعاملی است، و به این معنی است که ما خوشحالیم که شما یک سفر فریبنده که در آن شما می توانید راه خود را از تعامل با اطلاعات ارائه شده را انتخاب کنید ارائه دهد. شما فقط در راه دوست دارید را دنبال و پیدا کردن بخش های مخفی آن با برخی از نکات جالب است. ما امیدواریم، شما انیمیشن جذاب و اثرات ناز (مانند معلق در هوا بر مداد در هدر / پایین) را دوست دارم، الهام بخش خارج از آن قرعه کشی، و چیزی بیشتر در مورد قدرت رنگ آبی در طراحی سایت یاد بگیرند.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر