نکاتی از سئو

هدف از بهینه سازی موتور جستجو است که عنکبوت موتور جستجو نه تنها پیدا کردن سایت و صفحات خود را بلکه به طور خاص رتبه ربط به طوری که آن در بالای نتایج موتورهای جستجو به نظر می رسد. 

نکاتی از سئو
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  هدف از بهینه سازی موتور جستجو است که عنکبوت موتور جستجو نه تنها پیدا کردن سایت و صفحات خود را بلکه به طور خاص رتبه ربط به طوری که آن در بالای نتایج موتورهای جستجو به نظر می رسد. فرآیند بهینه سازی یک فرایند یک بار نیست اما نیاز به تعمیر و نگهداری، تنظیم، و تست مداوم و نظارت.

   

  در زیر یک فرایند چهار مرحله گسترده ای برای یک استراتژی برای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. با استفاده از این به عنوان چک لیست های سطح بالا خود را.

   

  نکات مهم درباره سئو

   

  مرحله 1: تجزیه و تحلیل بازار هدف کسب و کار

   

  تجزیه و تحلیل وب سایت. تجزیه و تحلیل مجموعه متا / کلمات کلیدی، متن قابل مشاهده و کد برای تعیین چگونه به خوبی شما برای موتورهای جستجو قرار گرفته است. به عنوان مثال، چقدر کد شما را در یک صفحه نسبت به متن؟

  تحلیل رقابتی. بررسی کلمات کلیدی محتوا و رتبه بندی موتور در حال حاضر از وب سایت های رقابتی برای تعیین استراتژی موقعیت موتور موثر است. انتخاب پنج نتایج برتر در نتایج لیست گوگل برای آغاز این فرایند. باز در صورت لزوم. استفاده از ابزار مانند Semrush.com و Keywordspy.com.

  نامزدی اولیه کلمه کلیدی. توسعه لیست اولویتی عبارات جستجو را هدف قرار مربوط به پایه مشتری خود را و بخش بازار است. شروع با این: به نظر شما به یک موتور جستجو برای پیدا کردن وب سایت کسب و کار و یا صفحه خود را؟ سپس، از مشتریان خود!

   

  مرحله 2: کلید واژه تحقیقات و توسعه

   

  تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی. از نامزدی، بیشتر یک لیست هدفمند از کلمات کلیدی و عبارات را تشخیص دهد. بررسی لیست رقابتی و دیگر منابع صنعت مربوط. استفاده از فهرست اولیه خود را برای تعیین تعداد نشان دهنده نمایش داده شد موتور جستجو های اخیر و چگونه بسیاری از وب سایت های در حال رقابت برای هر کلمه کلیدی. اولویت بندی کلمات کلیدی و عبارات، جمع، singulars و غلط املائی. (اگر کاربران جستجو معمولا املای غلط یک کلمه کلیدی، شما باید شناسایی و استفاده از آن). لطفا توجه داشته باشید که گوگل سعی خواهد کرد برای اصلاح مدت زمانی که جستجو، بنابراین استفاده از این با مراقبت.

   

   

  در شروع مطالعه رتبه بندی ارزیابی. شما نیاز به درک که در آن شما در حال حاضر به منظور ارزیابی دقیق رتبه بندی آینده خود را. یک ورق ساده اکسل برای شروع روند نگه دارید. بررسی هفته آغاز خواهد شد. همانطور که شما راحت تر، بررسی هر 30 تا 45 روز است. شما باید بهبود در ترافیک وب سایت، یک شاخص کلیدی برای پیشرفت کلمات کلیدی خود را ببینید. برخی بهینه خواهد گفت که رتبه بندی مرده اند. بله، ترافیک و تبدیل مهم تر هستند، اما ما با استفاده از رتبه بندی به عنوان یک شاخص.

  اهداف و مقاصد. به وضوح اهداف خود را در پیشبرد تعریف بنابراین شما واقعا می تواند اندازه گیری ROI خود را از هر برنامه شما را اجرا کند. شروع ساده، اما از این مرحله صرف نیست. مثال: شما ممکن است تصمیم به افزایش ترافیک وب سایت از پایه در حال حاضر 100 بازدید کننده در روز به 200 بازدید کننده در طول 30 روز آینده. و یا شما ممکن است بخواهید به بهبود نرخ تبدیل فعلی خود را از یک درصد به دو در یک دوره مشخص شده است. شما ممکن است با سطح بالا، تعداد کل آغاز خواهد شد، اما شما باید به پایین به صفحات خاص که می توانید محصولات، خدمات، و فروش کسب و کار بهبود تمرین.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر