نکاتی مهم درباره طراحی وب سایت

تعداد زیادی از طراحی های جدید وب سایت  روز به روز در حال پیشرفت می باشند و در حال حاضردیگر کیفیت بالای طراحی وب سایت بحثی اختیاری 

نکاتی مهم درباره طراحی وب سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  تعداد زیادی از طراحی های جدید وب سایت  روز به روز در حال پیشرفت می باشند و در حال حاضردیگر کیفیت بالای طراحی وب سایت بحثی اختیاری نمی باشد و همه ی طراحان وب سایت، باید سایتی را با کیفیت بالا و هم به صورت بهینه، طراحی نمایند. اگر شما مدیران یکی از شرکت طراحی سایت هستید و تمایل دارید تا وب سایت جدیدی را طراحی نمایید پس باید کاملا و خیلی منحصر به فرد بوده وسایتی طراحی نمایید که هم در ذهن ها حک شود و هم بسیار حرفه ای باشد.

  طراحی وب سایت


  در این مطلب از سلسله مطلب های طراحی سایت و بهینه سازی آن که در شرکت طراحی وب سایت ایران سایت برای شما عزیزان تهیه و فراهم شده است می خواهیم تا شما را با این نکات و ترفند ها آشنا کنیم تا در نهایت طراحی های حرفه ای و مدرن تری را داشته باشید.


  هرچند رسیدن به این هدف، کار سختی نمی باشد. البته به جز شروع طراحی وب سایت، بیشتر شرکت های سایت حرفه ای، بسیار راحت ، وب سایتی را طراحی کرده و همیشه منبع هایی برای حل مسئله ها برخاسته دارند.

  طراحی وب سایت
  البته امروزه معمایی که ذهن ما را مشغول می کند شروع طراحی وب سایت می باشد که طراحان غیر حرفه ای و افرادی که طراح نیستند را به سمت طراح های بسیار برجسته و حرفه ای وب سایت، سوق داده و یا طراحان وب سایت، بعد از گرفتن پول زیاد، بیخیال طراحی و زمان خود شده که البته اگر شما به عنوان مدیران  یک وب سایت می خواهید تا تجارت آنلاینی را شروع نمایید نباید از هیچ یک از این دو گزینه استفاده کنید.
   
  شما طراحان وب سایت به چه صورت می توانید با شروعی خوب به طراحان حرفه ای وب سایت تبدیل بشوید؟
  KISS  و یا همان  طراحی ساده وب سایت، کار احمقانه ای به نظر می رسد یکی از اصل های بسیار مهم برای طراحی وب سایت و سرمایه گذاری نمودن روی آن می باشد.


  طراحی های آسان به راحتی و کاملا سریع انجام شده و نیازی هم به هزینه بالایی هم ندارند. این طراحی ها  بسیار خوب در ذهن ها حک شده و مشتریان وب سایت به آسانی این طراحی ها را قبول می نمایند.به عنوان مثال این نوع طراحی های آسان، برای تلفن های هوشمند و حتی مانیتورهای 24 اینچی، بسیار مناسب است و در ذهن کاربران، می ماند.


  شما طراحان سایت باید به این بحث توجه داشته باشید که به جای این که بسیار سریع ، دنبال طراحی وب سایت باشید باید بر روی معیار های کلیدی و اصلی در طراحی وب سایت تاکید نمایید تا وب سایت بهینه ای را طراحی نمایید. شما طراحان سایت، باید وب سایت خود را به صورت کاملا برجسته و چشم گیر طراحی نموده و تا آن جایی که می توانید از پیام های ساده، شفاف و بسیار قوی برای وب سایت خود استفاده نمایید.


  اگر شما طراحان سایت می خواهید تا توجه کاربرانی را به سمت سایت خود جلب نمایید، باید طراحی ظاهری سایت خود را کاملا ساده، و با یک فرمت آشنا، برای کاربران سایتتان انتخاب کنید. طراحی های دو ستونه قدیمی، فرمت کاملا مشهور و مورد پسند بسیاری از کاربران دارند. این مدل طراحی ها، دارای دو نوار در سمت راست و چپ بوده و یک نوار جستجو در قسمت بالا دارند که نه تنها ، کاربران با بازدید از این وب سایت ها، می دانند که دقیقا می بایست کجا، مطالب خود را جستجو کنند، بلکه ، با این طراحی ها هم آشنا بوده و به آسانی می توانند از آن استفاده نمایند.

  طراحی سایت
  در زمانی که هدف شما طراحان سایت، جلب رضایت کاربران به سمت طراحی ظاهری می باشد، پس نمی بایست وب سایت خود را با رنگ های مختلف، نقاشی نمایید. شما باید برای رنگ طراحی وب سایت خود، از رنگ های کاملا قوی و جذابی استفاده کنید تا جلوه خاصی را به طراحی وب سایت خود بدهید. شما طراحان سایت، باید خود را فقط محدود به استفاده از یک رنگ و یک رنگ ثانویه نمایید. استفاده از رنگ های آرام، و رنگ های کاملا متضاد خیلی به چشم می آید، و باعث می شود که کاربران به آسانی نتوانند وب سایت شما را مشاهده کنند.

  پیشنهادی در طراحی وب سایت


  چنانچه شما می خواهید تا درباره رنگ طراحی وب سایت خود ، از فردی کمک بگیرید، ما به شما توصیه می کنیم تا از وب سایت colourlovers.com دیدن کنید تا بتوانید با کمک گرفتن از رهنمون های این سایت، طراحی جذاب و چشم گیری را داشته باشید.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر