نکات پایه در طراحی وب

هنگامی که شما به طراحی وب هم برای یک شغل و یا به عنوان یک سرگرمی هستند برخی از حقایق ضروری است که شما باید به یاد داشته اگر شما می خواهید تمام وب سایت های خود را به نگاه بزرگ وجود دارد

نکات پایه در طراحی وب
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  هنگامی که شما به طراحی وب هم برای یک شغل و یا به عنوان یک سرگرمی هستند برخی از حقایق ضروری است که شما باید به یاد داشته اگر شما می خواهید تمام وب سایت های خود را به نگاه بزرگ وجود دارد. طراحی وب چیزی است که به طور مستمر در حال تغییر است، اما با وجود این تغییرات شما می توانید بسیاری یک وب سایت بزرگ با چند قانون ساده ایجاد کنید. البته، قوانین است که شما با کار ممکن است افزایش یابد که شما بروید و یا آنها ممکن است کمی تغییر دهید، اما این یک محل شروع خوبی است.

   

  طراحی وب 

   

  نخست، همیشه به یاد داشته باشید که آنچه می بینید همان چیزی است که شما زمانی که شما در حال طراحی یک وب سایت است. شما می توانید یک وب سایت طراحی نیست و فرض کنیم که راه شما آن را ببینید که هر کس دیگری خواهد آن را ببینید. چگونه یک وب سایت به نظر می رسد وابسته به چه مرورگر وب شما استفاده است، و شما می توانید شرط می بندم که هر کسی که نمایش وب سایت شما با استفاده از مرورگر وب همان شما. به یاد داشته باشید با طراحی وب است که شما باید نگه داشتن همه ذهن است، نه تنها به شما و مرورگر وب خود را.

   

  یکی دیگر از عناصر مهم برای دریافت طراحی وب HTML است. بسیاری از طراحان وب اشتباه تصور کنند که HTML غیر فعال است به سادگی یک زبان توصیف صفحه. واقعیت این است که HTML یک زبان نشانه گذاری ساختاری است، به این معنی که شما در حال ایجاد ساختار یک سند نه تنها ایجاد یک طرح. حتی اگر شما فکر می کنم شما را در درک HTML به خوبی به شما خواهد شد به خوبی در خدمت به عقب برگردید و بررسی برخی از قوانین اساسی است که به HTML اعمال می شود تا مطمئن شوید که شما با استفاده از آن اشتباه است. بنابراین بسیاری از متخصصان طراحی وب با استفاده از HTML در راه اشتباه و تاثیر آن بر درخواست تجدید نظر کلی وب سایت خود را.

   

  طراحی وب است که همان پردازش کلمه حتی اگر شما به قرار دادن مطالب در وب سایت است. این صرفه جویی در قانون سلامت عقل است که شما باید به دنبال دلیل هنگامی که شما فرآیند کلمه شما می توانید کنترل چگونه در صفحه ظاهر می شود است. هنگامی که شما محتوای قرار داده در یک وب سایت شما باید کنترل بسیار کمتر بر سر اینکه چگونه محتوای به دلیل تفاوت در کامپیوتر، تنظیمات کامپیوتر و مرورگر وب ظاهر می شود. در حالی که شما باید برخی از کنترل بر طرح از محتوای شما به سادگی باید برای قرار دادن ایمان خود را در توانایی هر یک از مرورگر برای نمایش محتوای خود را به بهترین توانایی خود را.

   

  این نیز مهم است به یاد داشته باشید زمانی که شما به طراحی وب است که گرافیک همیشه بهتر از لینک ساده و یا محتوای آن ندارد می باشد. گرافیک واقعا می تواند پاپ طراحی وب خود را، اما شما باید به یاد داشته باشید که تعداد زیادی از مردم به سادگی گرافیک وب را دوست ندارد و آنها را استفاده نیست. اگر شما می خواهید به استفاده از گرافیک است که خوب است، اما آن را در طراحی وب مهم است که به صفحات وب که می تواند به راحتی جهت یابی، با یا بدون استفاده از گرافیک نیز ساخت.

   

  در طول همین عنوان با استفاده از گرافیک در طراحی وب شما نیز باید مراقب باشید که استفاده بیش از حد بسیاری لقب نمی شود که به شما در طراحی یک صفحه وب. در حالی که برخی از لقب واقعا سرد و سرگرم کننده برای استفاده، اکثر مرورگرهای وب ترجیح می دهند که شما تا به حال یک وب رو به جلو راست راه اندازی که اجازه می دهد آنها را به استفاده از وب سایت به راحتی و در راه خود را. شما می توانید برخی گونه زرق و برقی اگر شما باید استفاده کنید، اما به یاد داشته باشید که لزوما بهتر نیست. هنگامی که آن را به طراحی وب می آید، ساده اغلب بهتر است. بدانید به خلق و خوی لقب سرگرم کننده با قابلیت استفاده است.

   

  احتمالا مهم ترین حکومت طراحی وب است که به یاد داشته باشید که محتوای اصلی باعث می شود یک وب سایت بزرگ. شما می توانید تمام از لقب های زرق و برق دار و گرافیکی که شما در یک صفحه وب می خواهید، اما بدون اصلی، محتوای با کیفیت طراحی وب خود را صاف سقوط خواهد کرد در هر زمان. به نظر می رسد تقریبا بیش از حد آسان است که شما در طراحی وب در این روش نگاه کنید، اما این درست است. این چیزی است که بسیاری از ما را طراحی وب سخت تر و پیچیده تر از آن نیاز به. اگر شما محتوای اصلی شما پیدا خواهد کرد که صفحه وب خود را به خوبی انجام می دهد و بدون نیاز به اضافه کردن هر از اضافی به طراحی وب شما در حال حاضر موفق وجود دارد. هنگامی که آن را به طراحی وب می آید ساده است که تقریبا همیشه بهتر است.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر