نگاهی ظریف به طراحی مجدد توسط توسعه دهندگان وب با وردپرس

بهترین راهکار برای این که بتوانید طراحی خوبی داشته باشید در ابتدا باید درک خوبی نسبت به بازاریابی داشته باشید تا بتوانید سایت خوبی را با توجه نیازهای بازار طراحی نمایید

نگاهی ظریف به طراحی مجدد توسط توسعه دهندگان وب با وردپرس
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  بهترین راهکار برای این که بتوانید طراحی خوبی داشته باشید در ابتدا باید درک خوبی نسبت به بازاریابی داشته باشید تا بتوانید سایت خوبی را با توجه نیازهای بازار طراحی نمایید. هرگز کاری را نصفه ، نیمه انجام ندهید به خصوص در زمینه طراحی سایت در این صورت اگر دوباره بخواهید آن سایت را طراحی کنید کار سخت تر شده که به آن طراحی مجدد گفته می شود. برای طراحی مجدد سایت مخصوصا وب سایت مشتری باید مدیریت خوبی داشته باشید تا بتوانید یک سایت نصفه ، نیمه را دوباره طراحی نمایید. برای طراحی مجدد سایت باید هم طراحی گرافیکی و هم هنر قرار دادن عناصر مختلف سایت در کنار یکدیگر را داشته باشید. این که بتوانید هم طراحی و هم کد زدن سایت را به بهترین نحو ممکن انجام بدهید بسیار تاثیر گذار خواهد بود. بعد از انجام این کارها رفته رفته برنامه نویسی سایت پیچیده تر خواهد شد. به دلیل طراحی مجدد سایت ممکن است طراحی سایت یک ماه زمان بر باشد.

  وقت گذاشتن یک ماه برای انجام این کار طبیعی است. هدف از طراحی گرافیکی ارائه شیوه ای شگفت انگیز می باشد. مثلا برای بخش ثبت نام انجمن طراحی گرافیکی خاصی باید در نظر گرفته شود تا کاربر از ورود به آن بخش لذت برده و با ثبت اطلاعات خود به کاربران سایت اضافه نماید. بسیاری از افراد برای طراحی این قسمت از طرح ها و مدل های قدیمی استفاده می کنند که شما به عنوان طراح و توسعه دهنده سایت باید حتما به این موضوع توجه نمایید که همیشه برای طراحی این قسمت از طرح و مدل های جدید استفاده نمایید. استفاده از تم های جدید برای طراحی بخش ثبت نام انجمن سایت طرفداران سایت را افزایش داده و کاربران از دریافت ایمیل تایید ثبت نام خود که از طریق سایت برای آن ها ارسال می شود لذت خواهند برد و با اشتیاق بر روی لینک تایید کلیک می کنند تا وارد سایت شده و بتوانند از مطالب سایت استفاده نمایند.

  یکی دیگر از بخش هایی که در زمان طراحی مجدد سایت باید به آن توجه داشته باشید قرار دادن هر بخش در قسمت مناسب خود خواهد بود با انجام این کار هر زمان کاربر تصمیم بگیرد که به کدام قسمت سایت نیاز دارد به راحتی وارد همان قسمت شده و از اطلاعات قرار داده شده در همان قسمت بهره خواهد برد و در نتیجه باعث می شود تا کاربر هر دفعه به وارد شدن و استفاده کردن از مطالب سایت ترغیب شود. در واقع سایت شما به عنوان یکی از بهترین سایت های مورد علاقه کاربر تبدیل خواهد شد چون هر زمان که به سایت شما مراجعه کرده در انبوه مطالب گم نشده و هر قسمت را به راحتی پیدا کرده است. بنابراین این که هر بخش متناسب با محتوای آن در جای مناسب خود در سایت قرار بگیرد هم در تشویق کاربران و بالا رفتن بازدیدکنندگان از سایت تاثیر گذار خواهد بود. یکی دیگر از عوامل در زمان طراحی مجدد سایت اضافه نمودن افزونه هایی به سایت می باشد افزونه هایی که ورود افراد غیر مجاز را تشخیص داده و هم چنین افزونه ای که عملیات به روز رسانی سایت را کنترل کند. می توانید از طرح هایی خاص به عنوان پلاگین های سفارشی در سایت خود بهره ببرید با این کار باید سطح ارتقاء و یا تغییر تم برای سایت را همیشه و در همه حال مدنظر خود داشته باشید که متناسب با پلاگین و افزونه اضافه شده به سایت تم سایت هم ارتقاء یابد و به روز شود. اما فقط مباحث طراحی و برنامه نویسی برای طراحی سایت مجدد مهم نخواهد بود بلکه باید برای این که بتوانید طراحی سایت خوبی را داشته باشید از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا WP بهره ببرید. تا این جا تغییر یا طراحی مجدد سایت را بیان نمودیم ولی برای این که بتوانید آن را آزمایش نمایید باید از یک نسخه آزمایشی قبل از طراحی سایت استفاده نمایید یعنی سایت موردنظر را اول به طور آزمایشی طراحی نمایید بعد که از تمام جهات سایت را آزمایش نمودید به طراحی واقعی سایت و پیاده کردن آن به عنوان یک سایت واقعی بپردازید. افراد زیادی مشتاق استفاده از WP می باشند. WP دارای سرعت زیادی می باشد. یکی از قابلیت های WP سرعت بالا و سرچ منظم می باشد. WP قادر است بر اساس شرایط ، نیازها و آمار ترافیک مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از WP به عنوان میزبان سایت خود می توانید از پشتیبانی بیش از چند ماه برخوردار شوید. روند توسعه سایت با استفاده از WP با سرعت انجام می شود بدون این که نیاز داشته باشید تا برای توسعه آن از یک ایده نو بهره بگیرید خود WP از این قابلیت برخوردار خواهد بود که به راحتی بتوانید سایت خود را به روز نمایید. برای طراحی سایت با وردپرس شما می توانید مرحله به مرحله جلو رفته و آن را نصب نمایید و بعد سایت خود را بر روی آن پیاده نمایید حتی وردپرس از این قابلیت برخوردار خواهد بود که بتوانید از تم ها یا پوسته های متفاوتی برای سایت خود استفاده نمایید. حتی می توانید پوسته جدیدی نیز خودتان طراحی کنید اما پوسته های آماده نیز برای نصب وجود دارد بدون این که نیاز باشد می توانید پوسته موردنظر را نصب نمایید. تمامی محتویات سایت شما اگر با وردپرس طراحی شود از امنیت برخوردار بوده و بر روی سرور نیز امنیت خود را حفظ خواهد نمود. وردپرس به عنوان برترین سیستم مدیریت محتوا معرفی شده است که از نظر عملکرد و پشتیبانی از منطقه ی عملیاتی ویژه ای برخوردار خواهد بود.

  طراحی مجدد وب سایت در چارچوب پیدایش و طراحی قالب های با موضوعات زیر خواهد بود:

  خانه

  داخلی

  صفحه اصلی وبلاگ

  پست وبلاگ

  درباره / ما

  از زبان مشتریان

  صنایع خدمت اصلی

  نمونه اصلی کارها

  پروژه های فردی به عنوان نمونه کارها

  طراحی وب سایت

  شخصیت فردی

  صفحه اصلی فروشگاه

  ذخیره محصول منحصر به فرد

  انجمن اصلی

  موضوع فردی انجمن

  تماس با ما

  Error 404

  برای این که بتوانید بعضی از این قابلیت ها را برای ایجاد پلاگین های سفارشی پیاده نمایید باید از ترکیبی از پست های سفارشی و زمینه های سفارشی استفاده نمایید.

  استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس از این مزیت برخوردار خواهد بود که بدون این که نیاز باشد تا شما اطلاعاتی راجع به زبان های برنامه نویسی داشته باشید زبان هایی مانند PHP که برای طراحی وردپرس از این زبان سمت سرور بهره مند شده است می توانید سایت خود را با داشتن تمامی امکانات طراحی کرده و آن را به کاربران خود معرفی نمایید.

   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر