همیشه روی یک وب سایت فوق العاده سرمایه گذاری کنید

در تجربه چند ساله ما افراد بسیاری را مشاهده نمودیم که قصد داشتند تا طراحی سایت تجارت شان را خودشان طراحی نمایند و می خواستند تا از هزینه های زیاد طراحی سایت فرار کنند

همیشه روی یک وب سایت فوق العاده سرمایه گذاری کنید
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

   

  ساختن یک محصول و تهیه نمودن نمونه هایی از آن و خرید مواد اولیه و در نهایت دریافت میلیون ها سفارش از آن کم ترین فعالیت و کاری است که یک کارخانه و یا شرکتی می تواند انجام بدهد.
  شخصی برای شما لوگویی را طراحی و شما هم اراده خود را قوی می کنید و قصد طراحی سایت می کنید و می خواهید به طراحی سایت خود بپردازید.
  و یا حتی شما فردی را می شناسید که طراحی سایت شما را انجام داده و خود طراحی سایت را انجام نداده اید، در این صورت تنها کاری که نیاز است تا انجام بدهید این است که سایت طراحی شده را از شخص تحویل گرفته و کارو تجارت خود را با آن سایت آغاز کنید آیا به نظر خودتان این درست است؟
  اگر نظر ما را بپرسید این کار اشتباه محض است.
  در تجربه چند ساله ما افراد بسیاری را مشاهده نمودیم که قصد داشتند تا طراحی سایت تجارت شان را خودشان طراحی نمایند و می خواستند تا از هزینه های زیاد طراحی سایت فرار کنند.
  اگر می خواهید تجارتی الکترونیک در سال 2017 داشته باشید و یا دارید و می خواهد آن را ارتقا بدهید بگذارید به شما بگوییم که دیگر نیازی به ساختن یک سایت قوی و بسیار زیبا با هزینه های زیاد نمی خواهید.
  فرض می کنیم شما در زمینه تجارت تازه کار هستید و میزان بودجه ی کمی دارید و یا تاجری هستید و می خواهید کار ها را خودتان انجام بدهید این جای آفرین گفتن دارد اگر نمی خواهید بر سر یک وب سایت هزینه ایی کنید پس بهتر آن است که اصلا به فکر تجارت نیوفتید.
  اول از همه شما می بایست حضور خود را در بازار تثبیت نموده و خودتان و تجارت تان را در بازار برجسته کنید.
  به جای یک طراحی سایت فکر کنید که یک مغازه بوتیک باز کرده و از آن جایی که بودجه شما کم است هم مغازه کوچک است و همشما باید هزینه هایی را بابت کف پوش ویترین و ..... چیزا های باید بپردازید و آن ها را فراهم نمایید

   

  داشتن یک طراحی سایت قدرتمند

   

   

  بهترین مکان برای شروع طراحی وب سایت تان این است که به سایت رقیبان تجاری خود نگاه بی اندازید و آن ها را بررسی کنید. وب سایت آن ها چه شکلی است؟ چه چیزهایی در طراحی سایت آن ها نظر شما را جلب نمود؟
  سپس به دنبال گرایش و یا روش های به روز و جدیدی در طراحی سایت باشید. زمانی که طراحی کلی سایت خود را در ذهن تجسم کردید، باید تصاویر حرفه ای را در سایت خود قرار دهید. هر چه طراحی سایت شما تصاویر با کیفیت و فوق العاده ای داشته باشد، بهتر می تواند مخاطبین بیشتری را به خود جذب کند. تصاویر نامتناسب و ضعیف هم چنین باعث می شوند تا به برند تان و اعتبار آن صدمه وارد شود. به خود لطفی کنید و یک عکاس حرفه ای استخدام کنید.
  حالا بهتر است دوباره وب سایت های رقیبان خود را بررسی کنید و در جستجویابی سایت شان را تحت نظارت قرار دهید. طرح بندی وب سایت شان به چه ترتیب است؟ آیا ویژگی هایی در طراحی شان وجود دارد که دوست داشته باشید؟ آیا مواردی است که شما از آن متنفر باشید؟

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر