پروسه ی طراحی سایت چیست؟

نیازی نیست نگران باشید. با ما همراه باشید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا راحت تر به سفارش سایت شما کمک می کنیم

پروسه ی طراحی سایت چیست؟
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  هر زمان که گوگل الگوریتم های خود را عوض می کند، آن ها را تبدیل به خبر می کند و به دارندگان، مدیران و مشاوران سئو سایت و بهینه سازی سایت ارسال می کند تا با آن مطابقت یابند. در این شرایط، گوگل وب سایت های برنده و بازنده غیر قابل پیش بینی را مشاهده خواهد کرد.
  گوگل اعلام کرده است که از ماه ژانویه سال 2017 می خواهد وب سایت هایی که دارای تبلیغات Popup در گوشی های همراه می باشند را جریمه کند. گوگل تبلیغاتی را جریمه خواهد کرد که تمام صفحه نمایش را پوشش می دهد و باعث عدم توانایی خواندن و جستجو کردن کاربر در وب سایت می شود. شرکت گوگل الگوریتم های خود را بروزرسانی می کند که باعث می شود سئو سایت و بهینه سازی سایت ها تغییر کند.
  این را بدانید که موفقیت شما خواسته ما است. از این رو، در این مقاله درک بهتری از این موضوع به شما ارائه می دهیم. این مقاله را بخوانید و از قوانینی شناخت پیدا کنید که به وسیله آن تجارت تان می تواند به استفاده از Popup ها در وب سایت خود ادامه دهد. در این مقاله مشخص می سازیم که تاثیر تغییرات الگوریتم گوگل بر وب سایت های گوشی همراه به چه ترتیب است.
   
  چه نوع Popup هایی در وب سایت ها جریمه خواهند شد؟
  سه نوع تبلیغات وجود دارد که Google اعلام کرده است که با آن مقابله می کند:
  Popupهایی که محتوای سایت را پوشش می دهند.
  اگر صفحات جانبی و واسطه در وب سایت بدون امکان گذر کردن از آن ها، درست پیش از نمایش داده شدن محتواهای اصلی سایت نمایان شود.
  تبلیغاتی که صفحه نمایش وب سایت را به طور کامل می پوشانند و کاربران نمی توانند به اسکرول کردن خود ادامه دهند.
   
  نیازی نیست نگران باشید. با ما همراه باشید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا راحت تر با الگوریتم های گوگل مطابقت یابید.
   
  گوگل چندین استثنا را به وجود آورده است:

  گوگل پیشنهاد نمی کند که تمامی تبیلغات را در وب سایت های گوشی همراه حذف کنید. در حقیقت، آن ها قوانین دیگری دارند که محدودیت ها را پایان می دهد و با شمار تبلیغاتی که در صفحات وب سایت وجود دارد، ارتباطی ندارد. این قوانین در ارتباط با طرح بندی یک صفحه از وب سایت است که خیلی از طراحان سایت برای منظم کردن محتوای وب سایت و بهینه سازی کردن طراحی سایت در گوشی های همراه به کار می برند.
  از جایی که نیاز داریم تا به تغییرات دنیای سئو سایت و بهینه سازی سایت توجه داشته باشیم، دنبال کردن گوگل به تنهایی نمی توان استراتژی خوبی باشد. در عوض، روی ساخت محتوای های با کیفیت و روی ارزش بازدیدکنندگان وب سایت تان تمرکز داشته باشید و باید به آن ها دلایل واضحی ارائه دهید تا به مشتریان دایمی وب سایت تان تبدیل شوند. در این جا است که Picreel برای ارتقای محتوای وب سایت به منظور افزایش میزان مخاطبین سایت (CRO) به میان می آید.
  تمامی این تغییرات روی نتایج جستجوی وب سایت ها در گوشی های همراه تاثیر می گذارد. قوانین جدید گوگل برای وب سایت ها از 10 ژوان سال 2017 آغاز خواهد شد. گوگل در درجه اول روی وب سایت های Spammer تمرکز دارد، نه آن دسته وب سایت هایی که سعی در بهبود میزان مخاطبین خود توسط روش های غیر منتظره دارند.
  Picreel بهتر می داند که چگونه با استانداردهای گوگل مطابقت یابید و میزان مخاطبین سایت خود را در گوشی های همراه ارتقاء دهید. مخاطبین وب سایت ما معمولا از الگوهای Picreel استفاده می کنند تا توجه بازدیدکنندگان را به سایت خود جلب کنند و در حین جستجو کاربران در وب سایت، آن ها را با تبلیغات محدود کننده که گوگل درباره آن ها توضیح داده است، رو به رو نسازند. معمولا، تبلیغات Picreel مستقیما مربوط به محتواهایی می شود که از پیش در وب سایت قرار گرفته است و به تصمیم گیری مشتریان سایت کمک می کند. خیلی از مخاطبین وب سایت ما (یعنی Picreel) از الگوهای ارائه شده استفاده می کنند تا لیستی از مواردی در وب سایت خود مهیا کنند که بسیار برای کاربران غیر منتظره می باشد و سپس به حذف آن ها در وب سایت خود می پردازند. این الگو ها، رشد مخاطبین وب سایت را (بدون رو به رو ساختن آن ها با تبلیغات محدود کننده) تا 70 درصد افزایش می دهند.
  تیم وب سایت ما اخیرا شمار دیگری از الگوهای بهینه سازی کردن طراحی وب سایت در گوشی همراه را ساخته است. تمامی این الگوها برای بهینه سازی کردن طراحی وب سایت در گوشی های همراه می باشد و البته مطابق با استاندارد های روز گوگل نیز می باشد. این الگوها را به کار ببرید و نتیجه شگرف آن را مشاهده کنید.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر