چرا باید از walkme استفاده کنیم؟

یک وب سایت تجاری باید دارای پیامی واضح باشد و باید برای جستجویابی بازدیدکنندگان وب سایت ساده و راحت باشد

چرا باید از walkme استفاده کنیم؟
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  یک وب سایت تجاری باید دارای پیامی واضح باشد و باید برای جستجویابی بازدیدکنندگان وب سایت ساده و راحت باشد.

  EYAL CHOEN دارای وب سایتی بود که تمامی عوامل طراحی آن ساده و مینیمالیست بودند و این امر باعث شد تا CHOEN همراه RAFI SWEARY شروع به راه اندازه WALKME کنند—WALKME یک شرکت تازه تاسیسی می باشد که ابزاری را به وجود آورده است تا به وسیله آن دارندگان وب سایت بتوانند راهنمایی هایی را در صفحه نمایش وب سایت خود نمایش دهند که این راهنمایی ها و دستورالعمل ها به بازدیدکنندگان کمک می کند تا به سرعت و به راحتی، وظایف ساده و پیشرفته خود را در سایت انجام دهند.

  با استفاده از WALKME در صفحه نمایش وب سایت، می توانید دستورالعمل های قدم به قدمی را برای بازدیدکنندگان خود در هنگام جستجویابی شان در وب سایت فراهم کنید. برخلاف موارد مشابه سنتی و قدیمی که بازدیدکننده را مجبور به مشاهده یک ویدئو می ساخت تا عملکردهایی را در وب سایت انجام دهند، توصیه های بالونی شکل WALKME به طور مستقیم در صفحات وب سایت متناسب با فعالیت هایی نمایش داده می شوند که کاربر در حال انجام دادن آن ها می باشد. زمانی که مرحله ای در وب سایت تکمیل شد، بالون دیگری به طور اتوماتیک بازدیدکننده را به مرحله بعدی هدایت می کند. اگر کاربر در این مسیر دچار اشتباهی شود، این توصیه ها به او کمک می کنند تا قبل از ادامه دادن جستجو در وب سایت، آن را اصلاح کند.

  از جایی که این توصیه های WALKME باید توسط بازدیدکنندگان فعال شود، ابتدا یک صفحه تبریک و خوشامدگویی برای کاربران سایت نمایان می شود و از این رو، با POP-UP های آزار دهنده آن ها را اذیت نمی کند. در این جا چگونگی عملکرد WALKME را نشان می دهیم:

  برای تجارت های تازه تاسیس، WALKME پیشنهاد می کند تا برنامه رایگانی را فعال کنند که دارای دستورالعمل سه مرحله ای می باشد که می تواند 300 بار در هر ماه برای مشتریان سایت قابل رویت باشد. برنامه های پرداختی دیگری در WALKME وجود دارد که هزینه آن از 97 دلار در ماه آغاز می شود تا 975 دلار در ماه. این برنامه های پرداختی شامل آنالیزهایی می باشند که به شما کمک می کنند تا روی تاثیر این برنامه بر رسیدن به اهداف خود، نظارت و مدیریت داشته باشید.

  بعد از این که در یکی از این برنامه های WALKME ثبت نام کردید، می توانید WALKME EDITOR را دانلود کنید که یک ابزار تحت مرورگر می باشد که برای ساخت، اصلاح و مدیریت دستورالعمل های WALKEME مفید می باشد. برای ساخت دستورالعمل های WALKEME، متن هایی را که می خواهید به مشتریان خود نشان دهید را در بالون ها تایپ کنید و مشخص کنید که می خواهید این بالون ها دقیقا در کجای طراحی سایت نمایان شوند.

  هدف شما از ساخت و طراحی سایت تان هر چه باشد، فرقی ندارد، مواردی که WALKEME پیشنهاد می کند روشی به صرفه برای ساخت دستورالعمل هایی است که به هدایت کاربران سایت به جایی که شما در نظر دارید، بسیار کمک می کند.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر