چرا لینک بیلدینگ مهم است؟

صفحه اول وب سایت یا صفحه home. اکثر شرکت ها از این صفحه برای اولین تاثیرگذاری شان روی مخاطبین سایت استفاده می کنند

چرا لینک بیلدینگ مهم است؟
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

   

  صفحه اول وب سایت یا صفحه home. اکثر شرکت ها از این صفحه برای اولین تاثیرگذاری شان روی مخاطبین سایت استفاده می کنند. چیزی که ممکن است در این باره ندانید این می باشد که صفحه اول وب سایت شما ممکن است میزان مخاطبین سایت تان را تخریب کند.
  به طور کلی، مشتریان به وب سایت شما راه می یابند تا موارد بیشتر و اطلاعاتی فراوانی را به دست بیاورند و کمتر به این که چه تجارتی دارید و یا چه اهدافی دارید، توجه می کنند. آن ها می خواهند بدون این که اذیت و یا محدود شوند، در وب سایت شما جستجو کنند. آن ها می خواهند مواردی را یاد بگیرند و اطلاعات بیشتری به دست بیاورند.
  اغلب دارندگان وب سایت می خواهند مواردی که مانع جستجویابی مشتریان شان می شود را از طراحی سایت خود حذف کنند تا این افراد راحت تر بتوانند در سایت به مواردی که می خواهند دست یابند و هم چنین می خواهند از این طریق تجربه شگرفی را از دنیای آنلاین به مشتریان خود ارائه دهند.
  البته، برای شروع در این زمینه، باید بدانید که در بازار تجاری خود در کجا ایستاده اید و طراحی سایت شما باید چگونه باشد و چه میزان مخاطبینی را باید به خود جلب کند؟
  بر اساس مطالعات سال قبل WORDSTREAM، خیلی از مردم معتقد می باشند که میزان رشد مخاطبین در حد 1 یا 2 درصد، نرمال و قابل پیش بینی می باشد. اما این مطالعه هم چنین نشان می دهد که ده درصد از بازاریابان به 45/11 درصد رشد در میزان مخاطبین و مشتریان خود دست یافتند. به تصویر زیر نگاه کنید:

   
  البته این آمار به معنای شاهکار بودن و یا فرصت عالی که بازاریابان از آن به خوبی استفاده کرده اند، نمی باشد. در حالی که میزان مخاطبین سایت در هر تجارت و حرفه ای متفاوت می باشد، این شمار می تواند حتی بیشتر و یا کمتر و یا به طور کلی با همدیگر متفاوت باشد.
  برای اینکه بدانید صفحه اصلی سایت تان به نحو متناسبی کار می کند یا خیر، باید به این بخش، از دید مشتریان و مخاطبین سایت خود بنگرید و ببینید که آیا مواردی که در این مقاله برای شما ارائه می داریم، در صفحه اول یا HOME وب سایت تان قرار دارد یا خیر. هم چنین با کمک این موارد می توانید دید خود را باز کنید و دقیق تر به این بخش از طراحی وب سایت تان بنگرید و تمرکز کنید. بنابراین، بهتر می توانید رفتارهای مشتریان را درک کنید و تجربه ای بهینه برای شان مهیا کنید که به افزایش میزان مخاطبین وب سایت خودتان ختم می شود.
   
  به سوالات مشتریان سایت پاسخ دهید (حتی قبل از این که سوالاتی از شما بپرسند)
  یکی از سریع ترین راه های افزایش میزان مخاطبین وب سایت و بهبود سئو سایت و بهینه سازی سایت تان این است که به سوالات مشتریان و مخاطبین سایت خود پاسخ دهید. این مورد به این معنا می باشد که شما باید پیام قدرتمند و جذابی را به آن ها منتقل کنید تا مطمئن باشند که در وب سایت صحیحی قرار دارند و می توانند مواردی که می خواهند را بیابند.
  مرورگرها مانند گوگل، به این امر بسیار توجه می کنند. وب سایت هایی که به سوالات مشتریان و مخاطبین سایت خود پاسخ نمی دهند و یا دلیلی برای ماندن در وب سایت به آن ها ارائه نمی کنند، باعث می شوند تا میزان مخاطبین سایت شان به شدت افول کند. وب سایت هایی که با این مسئله مشکل دارند، به مرور زمان رتبه بندی خود را در نتایج مرورگرها از دست می دهند، زیرا الگوریتم مرورگرها مشخص می کند که وب سایت مورد نظر به طور متناسبی، به سوالات و پرس و جوی مشتریان پاسخ نمی دهد.
   
  شما دقیقا باید به چه سوالاتی از مشتریان سایت خود پاسخ دهید؟
  چه کسی- این برند مربوط به چه کسانی است و چه اشخاصی در پس این برند و یا طراحی وب سایت حضور دارند. شما چه کسی هستید؟ پیشنهاد فروش منحصر به فرد محصولات و سرویس های وب سایت تان چیست؟ آیا دارای گذشته و تاریخچه تجاری قابل توجه ای می باشید؟
  چه چیزی- چه مواردی را در طراحی وب سایت خود ارائه می کنید؟ قیمت آن ها به چه ترتیب است؟ مزیت محصولات و سرویس های سایت تان چیست؟ چه تفاوتی میان محصولات شما با سایر رقیبان در بازار تجاری تان می باشد؟ چرا باید مشتری و مخاطب وب سایت، شما را انتخاب کند؟ چه ضمانت و تضمینی وجود دارد که مشتریان وب سایت بتوانند به راحتی و با اطمینان از وب سایت شما خرید کنند؟
  کجا- اگرچه اینترنت این امکان را به کاربران می دهد تا مکان هر وب سایت و یا تجارتی را مشخص کنند، اما هم چنان بسیار اهمیت دارد تا آدرس شرکت خود را در وب سایت قرار داده و نقشه ای از موقعیت دقیق خود به کاربران سایت نشان دهید.
  چه زمانی- این مورد می تواند مورد بسیار مهمی در فروش محصولات و سرویس های تجارت تان محسوب شود. از همه مهم تر این است که این سفارشات مشتریان چه زمانی به دست آن ها می رسد؟ چه مدت زمانی طول می کشد تا پروسه سفارش محصولات در وب سایت شما تکمیل شود؟
  چرا-  این سوال می تواند تمایز شما را با رقیبان تان مشخص کند. چرا مشتریان و مخاطبین وب سایت باید شما را انتخاب کنند؟ چرا این موضوع اهمیت دارد؟ چرا باید این افراد با تجارت شما کار کنند و در تعامل و در ارتباط با شما باشند؟
  چگونه- قیمت محصولات و سرویس های وب سایت تان چقدر است؟ چگونه مشتریان وب سایت می توانند از محصولات و سرویس های شما سود ببرند؟ چگونه قدم بعدی را می توانند در وب سایت شما بر دارند و به جستجوی خود ادامه دهند؟
   
  اتفاقی که به طور خودکار بعد از این پاسخ دادن به این سوالات می افتد، افزایش میزان مخاطبین سایت تان می باشد. باید بدانید که مردم زمان زیادی را صرف یافتن پاسخ سوالات فوق می کنند و بسیار روی این موارد تمرکز دارند. حالا به سراغ مرحله بعدی می رویم...
   
  باید به بازدیدکننده وب سایت خود برای انجام عملکردهایی در سایت، انگیزه بدهید
  حتی بعد از این که به سوالات فوق پاسخ دادید، باید دکمه دعوت به عملی را نیز در وب سایت خود قرار دهید. این دکمه باید بسیار چشمگیر و برجسته باشد و حتی می تواند در قالب یک لینکی باشد که مخاطبین سایت را ترغیب به ثبت نام در فرم کند. این دکمه و یا لینک باعث می شود تا مخاطب وب سایت به مرحله بعدی در وب سایت راه پیدا کند.
  برای اینکه کاربران سایت به جستجوی خود ادامه دهند، شما نه تنها باید به سوالات فوق پاسخ دهید، بلکه باید به گونه ای این دکمه ها را سر راه شان قرار دهید که پیش بینی نکنند که با کلیک بر آن ها به بخش های دیگری از وب سایت منتقل می شوند و یا با صفحه خرید محصولات و سرویس ها رو به رو می شوند. برای این کار، باید به اهداف تجارت خود و مواردی که در وب سایت خود عرضه می دارید نیز توجه کنید و باید به گونه ای در این مرحله عمل کنید که میان رقیبان خود متمایز شوید.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر