چرا وردپرس اینقدر طرفدار دارد؟

به طور کلی طراحی سایت وردپرس یک نرم افزار تحت وب منبع باز می باشد که در دسته ی سیستم های مدیریت محتوا یا  CMS ها که

چرا وردپرس اینقدر طرفدار دارد؟
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  وردپرس یک سیستم  طراحی سایت وردپرس و پکیج اجرا کننده وب سایت و وبلاگ است که از هر نوع و هر مدل در آن موجود می باشد. که به صورت مجانی شما می تواند آن را بر روی فضای مجازی اینترنتی خود نصب کنید و سپس سایت خود را به صورت کامل و با جزئیات و امکانات متفاوت و طرح متنوع بر روی آن اجرا کرده و مطالب و بخش های مختلف آن را مدیریت بنمایید.
  به طور کلی طراحی سایت وردپرس یک نرم افزار تحت وب منبع باز می باشد که در دسته ی سیستم های مدیریت محتوا یا  CMS ها که مخفف (Content Management System) است و قرار می گیرد. از آن جا که سیستم طراحی سایت وردپرس مجانی است، هر کاربری می تواند فایل های مربوط به آن را  آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار بدهد. البته واضح است که وردپرس بخشی از نیازهای کاربران را برآورده می نماید اما برای شخصی سازی و برآورده ساختن سایر نیازها، به متخصصین نیاز بوده که تغییرات واجب و الزامی را ایجاد کرده و یا سایر امکانات و ابزار مورد نیاز کاربران را فراهم بنمایند.
  وردپرس

   

  پوسته در طراحی سایت وردپرس  پوسته در طراحی سایت وردپرس یا همان WordPress Theme، کارهای مختلفی را انجام داده که بدیهی ترین و رایج ترین آن ها، معین کردن آرایش قرار گرفتن عنصر های مختلف در صفحات وب در کنار یک دیگر می باشد. اما افرادی که به صورت تکنیکال با طراحی سایت وردپرس آشنایی داشته باشند، این مسائل را به خوبی می دانند که مسائل بسیار دیگری نیز وجود داشته که با استفاده از آن ها می توان از قابلیت انعطاف پذیری مناسب که در طراحی سایت وردپرس وجود دارد، استفاده کرد.

  طراحی سایت وردپرس و موتورهای جستجو
  طراحی وردپرس
  به طور کلی طراحی سایت وردپرس به گونه ای ساخته شده است که از محبوبیت خوبی نزد موتورهای جستجو برخوردار بوده اما هرگز نباید فراموش کرد که توجه به بهینه سازی وب سایت یا سئو برای موتورهای جستجو(SEO -> Search Engine Optimization) بسیار دارای اهمیت بوده و توصیه ی حتمی ما به کسانی که قصد استفاده از طراحی سایت وردپرس را برای وب سایت خودشان دارند، این است که اگر افزایش میزان بازدیدها از طریق موتورهای جستجو برایتان مهم است، حتما کار طراحی پوسته ی سایتتان را به کسانی بسپارید که اطلاعات خوبی از سئو یا همان بهینه سازی سایت دارند.

   

  طراحی سایت وردپرس یا جوملا  جوملا
  در محیط اینترنت و هم چنین در میان کاربران متفاوت، این گونه بحث ها و زیاد مطرح است که طرفداران هر کدام از این دو سیستم مدیریت محتوا می خواهند هم دیگر را متقاعد کنند، سعی دارند تا نرم افزار محبوب خودشان را به عنوان سیستم مدیریت محتوای جامع تر، معرفی کنند؛ اما حقیقت آن است که چنین بحث هایی شخص را به یاد بحث های صورت گرفته میان کاربران و طرفداران ویندوز و لینوکس می اندازد و تمام این ها در صورتی است که طرح این گونه مباحث از پایه دچار مشکل است. به خاطر این که هر کدام از این نرم افزارها و یا سیستم عامل ها، برای کاربردهای خاص خودشان طراحی شده اند و مناسب همان کار می باشند. برای ثابت شدن بحث تصور کنید از شما سوال کنند که به نظر شما یک خودروی سواری بهتر است، یا خودروی سنگین؟ 
  خب قطعا پاسخ شما این خواهد بود که هر کدام از این ها برای کار خاصی طراحی و ساخته شده اند و نمی شود به طور کلی چنین مقایسه ای را انجام داد.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر