چگونه در شبکه های اجتماعی پست های حرفه ای بگذاریم

خیلی از مردم بروز ماندن با آخرین گرایشات روز دنیا و تکنیک های در شبکه های اجتماعی را بسیار سخت تلقی می کنند و این مورد تنها به این دلیل است که 

چگونه در شبکه های اجتماعی پست های حرفه ای بگذاریم
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

   

  خیلی از مردم بروز ماندن با آخرین گرایشات روز دنیا و تکنیک های در شبکه های اجتماعی را بسیار سخت تلقی می کنند و این مورد تنها به این دلیل است که هر تغییر و یا حرکتی بر طراحی سایت و تجارت شما تاثیر می گذارد.
  در هر صورت، اهمیت گذاشتن پست های ماهرانه در شبکه های اجتماعی نمی تواند به هر قیمتی نادیده گرفته شود و اگر واقعا می خواهید نظر دوستان، طرفداران و فالورهای تان را بیشتر جذب خود کنید، باید یاد بگیرید که چگونه پست های کوتاه و یا طولانی را در شبکه های اجتماعی مختلف بگذارید. پست های کوتاه و بلند دارای تاثیر و مزیت های بخصوص خود می باشند که البته کاملا بستگی به راهی دارد که آن ها را به وجود می آورید. در این مقاله، شما 9 توصیه ساده را یاد می گیرید تا به طور ماهرانه در شبکه های اجتماعی پست بگذارید.

   

  کنترل شبکه های اجتماعی را در دست بگیرید  1-ساخت پست های طولانی تر
  خیلی از مردم از ساخت پست های طولانی اجتناب می کنند، زیرا فکر می کنند که زمان زیادی را باید صرف این کار بکنند. در هر صورت، تاثیر پست های طولانی تر نمی تواند چشم پوشی شود، تنها به این دلیل که شما مطالب بیشتری را می توانید بیان کنید و می توانید به جزئیات بیشتری بپردازید. نقطه نظر خود را در این پست ها می توانید بسط دهید، حرفه خود را می توانید پشتیبانی کنید و جایی است که می توانید خود را به عنوان یک کارشناس معرفی کنید.
   
  2-ساخت پست های کوتاه
  به عبارت دیگر، خیلی مهم است تا پست های کوتاه تر و صریح تری را برای شبکه های اجتماعی مهم نظیر GOOGLE+، TWITTER و FACEBOOK بسازید. به دنبال صراحت و کیفیت در این گونه پست ها باشید، زیرا شما کلمات زیادی را نمی توانید برای توضیح مسئله مورد نظرتان بیان کنید.
   


  3-پست های ارزشمند بسازید تا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند

  فرقی نمی کند که می خواهید پست های بلند و یا کوتاه بسازید، باید به یاد داشته باشید که این پست ها باید برای به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ارزشمند باشند. اگر همکاران، دوستان، طرفداران و فالورها پست های شما را یک محتوای ارزشمند ببینند، آن ها حتما مایل هستند تا آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. از این رو ارزش پست های خود را بالا می برید.
   
  4-روی هدف خود تمرکز کنید
  زمانی که یک پست را در یکی از شبکه های اجتماعی می سازید، یک هدف برای خود در نظر بگیرید. شما باید درک کنید که مخاطبین تان چه کسانی هستند و چگونه به پست های شما پاسخ می دهند. زمانی که به محتوای های ارزشمند خود برای معتبر ساختن برند و طراحی سایت تان اهمیت خاصی قائل می شوید، نشان می دهد که برای افرادی که شما را دنبال می کنند نیز احترام می گذارید. ارزش های خود را مشخص کنید تا طراحی سایت و یا وب سایت خود را معتبر نمایان کنید.
   رسانه های اجتماعی
  5-تیترهای چشمگیری برای پست خود بسازید
  فرقی نمی کند که می خواهید پست های کوتاه به اشتراک بگذارید یا بلند، باید در هر صورت بدانید که تیترهای جذابی که نظر خوانندگان خود را جلب می کند، همیشه کلیک های بیشتری را دریافت می کنند. اساسا، 5 نوع تیتر در شبکه های اجتماعی وجود دارد: اخبار، اهداف، مشکلات، چگونگی انجام کار و سرگرم کننده. شما باید یا یکی از این موارد را انتخاب کنید و یا ترکیب متناسبی از آن ها را به وجود آورید. زمانی که تیترهای جذابی را می سازید، باید از خود این سوالات را بپرسید:
  آیا توجه خوانندگان پست را جلب می نماید؟
  آیا متناسب با مخاطبین مورد نظرتان می باشد؟
  آیا در ارتباط با موضوع بخصوصی است؟
  آیا حس کنجکاوری را در مخاطبین بیدار می سازد؟
   
  6-پست ها را به صورت کامل در اختیار مخاطبین قرار دهید
  شما احتمالا پست هایی را دیده اید که توسط محتوای آن جذب شده اید، اما زمانی که می خواستید برای جزئیات بیشتر به آن رجوع کنید، پست کامل نبوده است و این امر ممکن است به اعتبار خود و یا تجارت و در نهایت طراحی وب سایت تان آسیبی جدی وارد نماید. باید از تکنیکی استفاده کنید که اشخاص را به یک صفحه بخصوص از طریق این پست ها جذب کنید، بهتر از تمام جزئیات را نیز در یک پست قرار دهید تا خواننده بعد از خواندن آن احساس کند که بسیار کامل بوده است. اگر سوالاتی نیز در پست قرار داده اید، پاسخ به آن ها را فراموش نکنید، زیرا در غیر این صورت ابهامتی برای خوانندگان ایجاد می شود.
   
  7-به گونه متفاوت درباره نقطه نظر خود صحبت کنید
  شما ممکن است در یک پست بخواهید درباره مسئله جدیدی صحبت کنید و یا حتی به یک موضوع قدیمی بپردازید، در هر صورت باید به طور متفاوتی آن را بیان کنید تا مردم بتوانند نقطه نظر متفاوت شما را درک کنند. شاید شما این مورد را آسان ندانید، اما زمانی که وقت زیادی را در خلق مفاهیم جدید صرف می کنید، می توانید بسیار پست عالی و جذابی داشته باشید.
   
  8-قالب بندی پست ها برای جلب نظر مخاطبین
  خیلی مهم است تا نما و جلوه بصری به پست خود بدهید. اگر یک پستی را می سازید که دارای زیر فصل نمی باشد و تنها یک صفحه متن را نشان می دهد، ارزش خواندن را ندارد و مردم به آن جلب نمی شوند و از آن چشم پوشی می کنند.
   
  9-استفاده از تصاویر و موارد بصری با کیفیت
  اگر می خواهید پست های طولانی تر را ایجاد کنید، بهتر است تا گرافیک، تصاویری از صفحه نمایش ها و عکس هایی را نیز به کار ببرید و اطمینان حاصل کنید که کیفیت بالایی دارند و بسیار با محتوای پست هم خوانی دارند، به گونه ای که به راحتی می توانند مخاطبین در شبکه های اجتماعی را توسط این موارد بصری جذب نمایند.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر