چگونه قالب سایت حرفه ای داشته باشیم؟

قالب سایت به عنوان ویترین کسب و کار شما عمل می کند. با طراحی یک سایت حرفه ای و جذاب علاوه بر اینکه یک تجربه خوب را برای کاربر به ارمغان می آورید، باعث می شود کاربر به کسب و کار شما اعتماد کند و از بین سایر رقبا شما را انتخاب کند. قالب سایت فروشگاهی به شکل یک فروشگاه در دنیای واقعی قفسه بندی شده است که با بهره گیری از المان های مختلف مانند دکمه می توانید قالب طراحی سایت را منحصر به فرد کنید. در ادامه این مطلب نکاتی را در رابطه با خرید قالب آماده سایت، ویژگی های قالب طراحی سایت و قالب سایت...

چگونه قالب سایت حرفه ای داشته باشیم؟
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  قالب سایت به عنوان ویترین کسب و کار شما عمل می کند. با طراحی یک سایت حرفه ای و جذاب علاوه بر اینکه یک تجربه خوب را برای کاربر به ارمغان می آورید، باعث می شود کاربر به کسب و کار شما اعتماد کند و از بین سایر رقبا شما را انتخاب کند. قالب سایت فروشگاهی به شکل یک فروشگاه در دنیای واقعی قفسه بندی شده است که با بهره گیری از المان های مختلف مانند دکمه می توانید قالب طراحی سایت را منحصر به فرد کنید. در ادامه این مطلب نکاتی را در رابطه با خرید قالب آماده سایت، ویژگی های قالب طراحی سایت و قالب سایت فروشگاهی ذکر می کنیم.


  نکات مهم در رابطه با قالب طراحی سایت  و قالب آماده


  قالب طراحی سایت باید به گونه ای باشد که پس از اینکه کاربر از سایت شما خارج می شود، نام شما را همیشه در ذهن خود به یاد داشته باشد. به عنوان مثال برای این کار می توانید نام سایت یا شرکت خود را با فونت بزرگتری در سایت جای دهید. در این صورت اگر فردی در یک زمینه کاری به چندین خدمات نیاز دارد نام سایت یا شرکت شما اولین موردی باشد که به ذهن می رسد. در حین انتخاب قالب آماده سایت یا خرید قالب طراحی سایت اهداف خود را در نظر بگیرید و امکانات سایت را با توجه به اهداف وانتظاراتی که دارید تنظیم کنید. تنظیم امکانات سایت با توجه به اهداف شما فوایدی را به همراه دارد:

  • باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.
  • از نظر اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود.
  • انتظار شما از سایت به طور دقیق مشخص می شود.

  کاربر پسند بودن User Friendly قالب سایت یکی دیگر از موارد مهم در خرید قالب سایت است. طراحی ریسپانسیو یکی از زیر مجموعه های User Friendly می باشد. کاربر به محض ورود به سایت شما باید احساس راحتی و خوشایندی داشته باشد و در عین حال دچار سردرگمی نشود. امکانات سایت شما باید نمایان باشد و کاربر به راحتی به هر یک از آنها دسترسی داشته باشد. در حقیقت قالب سایت شما باید به گونه ای باید که کاربر زمان بیشتری را در سایت شما سپری کند بدون اینکه خسته شود.
  فراموش نکنید که در بهینه سازی و سئو سایت تبلیغات همه چیز نیست. حتما تاکنون مشاهده کرده اید قالب هایی که با هدف انجام تبلیغات طراحی می شوند، کاربر به محض ورود به سایت دچار سرخورده شده و از سایت خارج می شود. بنابراین در حین طراحی سایت یکی از موارد مهمی که در موفقیت سایت تاثیرگذار است نیازهای کاربر می باشد. با در نظر گرفتن نیازهای کاربر در حین طراحی قالب سایت بازدید و اعتبار سایت شما افزایش پیدا کرده و رنکینگ می شود.


  نکاتی که در انتخاب قالب سایت فروشگاهی باید رعایت کنید

   

  1. اطمینان حاصل کنید که طراحان قالب سایت انتخاب شده را پشتیبانی می کنند. 
  2. قالبی انتخاب کنید که انعطاف پذیر و قابلیت ارتقاء داشته باشد.
  3. اهداف شما از راه اندازی سایت فروشگاهی چیست؟
  4. بودجه و هزینه مورد نیاز را در نظر بگیرید. 
  5. برای انتخاب قالب سایت زمان بگذارید.
  6. قالب سایت واکنش گرا انتخاب کنید.

  خرید قالب سایت آماده کار چندان دشواری نیست با در نظر گرفتن نکات ذکر شده در این مطلب می توانید بهترین قالب سایت را انتخاب کنید.
   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر