چگونه پیام خطا در جوملا را فعال کنیم

در هنگامی که یکی از سایت شما بصورت کامل بارگذاری نشده و یا صفحه سایت شما سفید شده است می توانید با فعال نمودن نمایش خطا در جوملا عاملی که موجب تداخل در عملکرد سایت شده را شناسایی و مرتفع کنید . برای فعال کردن نمایش خطا در جوملا مانند آموزش عمل کنید . وارد سیستم مدیریت محتوای  جوملا شوید و در منوی سیستم زیر گزینه تنظیمات کلی را انتخاب نمایید. پس از ورود در تب سرور قسمت نمایش خطا می توانید چند حالت را انتخاب نمایید . حالت سیستم پیش فرض سیستم پیش فرض  براساس تنظیمات سرور...

چگونه پیام خطا در جوملا را فعال کنیم
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

قیمت طراحی سایت
چگونه پیام خطا در جوملا را فعال کنیم

در هنگامی که یکی از سایت شما بصورت کامل بارگذاری نشده و یا صفحه سایت شما سفید شده است می توانید با فعال نمودن نمایش خطا در جوملا عاملی که موجب تداخل در عملکرد سایت شده را شناسایی و مرتفع کنید . برای فعال کردن نمایش خطا در جوملا مانند آموزش عمل کنید .

وارد سیستم مدیریت محتوای  جوملا شوید و در منوی سیستم زیر گزینه تنظیمات کلی را انتخاب نمایید.

پس از ورود در تب سرور قسمت نمایش خطا می توانید چند حالت را انتخاب نمایید .

حالت سیستم پیش فرض

سیستم پیش فرض  براساس تنظیمات سرور شما میباشد ، اگر برروی سرور نمایش خطا فعال باشد نمایش خطای جوملا هم فعال و در صورتی که نمایش خطا در سرور خاموش باشد در جوملا نیز خاموش می شود

حالت هیچ

 با انتخاب هیچ نمایش خطا خاموش می شود و هیچ خطایی در سایت نمایش داده نمی شود در صورتی که خطاهایی نظیر  Strict Standards , Warning  و Notice  در سایت مشاهده میکنید این گزینه را فعال نمایید .

حالت بالاترین

 حالت حداکثر نمایش خطا را فعال می کند و خطایی که در صفحه دارید قابل مشاهده می شود ،هنگامی صفحه سایت شما سفید است و یا سایت شما کامل بارگزاری نمی شود میتوانید از گزینه حداکثر برای نمایش علت خطا استفاده نمایید .

 مهمترین خطایی که عامل غیر فعال شدن سایت میشود خطای Fatal Error است و سایر خطاها اهمیتی ندارد .

در روش دیگر برای فعال سازی نمایش خطا در joomla وارد هاست خود شده و در پوشه public_html  فایل Configuration.php را باز کرده و سپس مقدار  error_reporting را برابر 1 و یا  maximum قرار دهید و سیو نمایید .

جهت غیرفعال کردن نمایش خطا مقدار عبارت error_reporting را برابر 1-  و یا none قرار دهید و فایل را سیو نمایید خطاها نمایش داده نمی شود .

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر