چگونه یک ایمیل را طراحی کنیم

امروزه که بیشتر ارتباطات به سمت شبکه های اجتماعی می روند و از این ابزار ها استفاده می نمایند در این میان هنوز ایمیل در برگزار کردن کمپین ها و هم چنین انواع معرفی ها بسیار کاربرد داشته و هم از 

چگونه یک ایمیل را طراحی کنیم
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  امروزه که بیشتر ارتباطات به سمت شبکه های اجتماعی می روند و از این ابزار ها استفاده می نمایند در این میان هنوز ایمیل در برگزار کردن کمپین ها و هم چنین انواع معرفی ها بسیار کاربرد داشته و هم از جایگاه مهمی برخوردار است. زمانی که حرف از بازاریابی ایمیلی می شود فکر ما به سمت ارسال نمودن ایمیل های Html منحرف شده و از آن به جا ایمیل های معمولی که از متون تشکیل شده می رود.

  طراحی نمودن یک قالب ایمیل دقیقا مثل طراحی قالب سایت است اما در هنگام پیاده کردن آن باید به این قضیه توجه کنید که ایمیل و ارسال آن از تکنولوژی های به نام Push استفاده می کند و به هیچ عنوان آن را با Pull اشتباه نگیرید.

  بازاریابی با ایمیل

  امروزه ایمیل های زیادی رد و بدل می شود و کاربران هم ایمیل های زیادی دریافت می کنند و این زیاد بودن ایمیل ها آن ها را اذیت می کند. در زمانی که کاربر وارد Inbox خود می شود و بر روی یک ایمیل لمس می کند با یک طراحی سایت مواجه می شود و مطالب بیشتری را از آن برداشت می کند.

  حال اینجاست شما می بایست خود را نشان بدهید کاربران زمان کوتاهی به ایمیل شما نگاه می کنند و اگر این ایمیل جالب و جذاب نباشد شما فرصت را از دست داده اید و دیگر فرصتی برای معرفی محصولتان و یا حتی خواندن شدن ایمیل تان نخواهید داشت.که همه این ها با طراحی یک قالب خوب رخ خواهد داد پس تمام تلاش تان را بگذارید تا قالبی عالی طراحی کنید.

  ایمیل

  موبایل ها همان مجسمه های تنه

  تعداد بسیاری از مردم برای چک کردن ایمیل هایشان از موبایل استفاده می نمایند و دسرسی شان به ایمیل از طریق موبایل است و اایمیل را در گوشی و در بعضی برنامه های خاص اییل را باز می کنند و چیزی که اتفاق می افتد این است که طراحی ایمیل شما در گوشی به هم می ریزد آ هم به این دلیل که بیشتر این ایمیل ها یا باز می شود و خوانده نمی شود یا این که اصلا باز نمی شود که هیچ فرقی به حال شما ندارد.

  با این همه باز هم حتی اگر ایمیلی بر روی گوشی موبایل هم به خوبی نشان داده نشود چقدر احتمال دارد که کاربران بعد از دیدن موبایل و ایمیل شما آن را بخوانند. من به شما قول می دهم که احتمال آن خیلی کم خواهد بود. تعداد بسیاری از آن ها ایمیل مربوطه را پاک خواهند کرد و یا حتی لغو عضویت می کنند.

  در کل تنها 2 راه وجود دارد تا شما بتوانید طراحی جذابی برای ایمیل موبایلی داشته باشید.  طراحی ایمیلی که با صفحه نمایش موبایل کاربران اکی باشد ینی ریسپانسیو بوده و یا به درستی در آن نشان داده بشود. راه بعدی طراحی ایمیل به صورت ریسپانسیو همانند طراحی یک صفحه سایت.

  اما همه این مطالب دارای معایب و مزایای مربوط به خودشان می باشد. ایمیل که به اتوماتیک در هر نوع دستگاهی اندازه و به درستی نمایش داده بشود بسیار عای و استفاده از آن برای کاربران بسیار راحت است. اما نوشتن کد به صورت ریسپانسیو کمی مشکل است و توسط هر مرورگر موبایل قابل پشتیبانی نمی باشد و یا به یک ترتیب نشان داده نمی شود. البته با گذشتن زمان این پشتیبانی کامل تر هم می شود و تکامل پیدا می کند.

   

   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر