کلید موفقیت در طراحی سایت

طراحی مانند هنر ذهنی است. اما آن را ایمن می گویند که برخی از قوانین طلایی شما همیشه باید تلاش برای پیروی وجود دارد. آن را تمیز، ساده و ظریف نگه دارید

کلید موفقیت در طراحی سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  طراحی سایت


  طراحی مانند هنر ذهنی است. اما آن را ایمن می گویند که برخی از قوانین طلایی شما همیشه باید تلاش برای پیروی وجود دارد. آن را تمیز، ساده و ظریف نگه دارید.

  بازدید کنندگان خود را نباید به فکر کردن در مورد چه وب سایت شما است در مورد، و یا حتی بدتر، چگونه به استفاده از آن. آنها باید به طور مستقیم درک پیام خود را (پاسخ قوی و روشن به اقدامات)، و همچنین قادر به حرکت (معماری منو روشن) در عرض چند ثانیه پس از فرود بر روی صفحه وب خود را. مطالعه و درونی وب سایت هایی که به طور معمول در خصوص بالا برگزار شد. تأمل در چگونه و چرا "کار" و توسعه طرح های خود و چشم خلاق بر اساس آن. همیشه مناسب طراحی به تناسب مخاطبان و صنعت خود را.

  ناوبری و معماری سایت باید عنکبوت موتور جستجو رد نمی کند. به حداقل رساندن فلش  آگهی ها و انیمیشن های گرافیکی و جلوگیری از استفاده از منوهای جاوا اسکریپت. همیشه شامل نقشه سایت بر اساس لینک متنی به طوری که کل ساختار سایت برای موتورهای جستجو قابل دسترسی است.

  برنامه نویسی
  همیشه اطمینان حاصل شود که برنامه نویسی خود را در طراحی سایت تمیز و مختصر است. استفاده از 100٪ CSS در صورت امکان. فشار مسائل مهم (محتوا) به عنوان بالا در کد HTML که ممکن است. بلوک های تکرار (منوها ستون به عنوان مثال، چپ، افقی منوها و غیره) باید به عنوان کم در کد HTML نگهداری می شود. تمام شیوه CSS و جاوا اسکریپت باید بیرونی نگه داشته.

  برچسب ها متا، کلمات کلیدی، در محل جستجوگرها
  پژوهش صنعت خود را، رقبا و ابزار به طور کامل به کامپایل یک لیست از کلمات کلیدی برای صفحات وب سایت خود را در طراحی سایت بالا ببرید. من ابزار گوگل Adwords گوگل برای در تعیین ترافیک کلمه کلیدی، رقابت و ربط بسیار مفید است. واقع بینانه در مورد کلمات کلیدی شما می خواهید به هدف قرار دادن است. این خوب است که سعی کنید به برای رتبه بندی بالا در "املاک و مستغلات" بروید، اما مگر اینکه شما یک بودجه عظیم، شما می خواهم در را برای یک تجربه خسته کننده باشد. سعی کنید برای میوه حلق آویز کم (به عنوان مثال "شهر + املاک و مستغلات") در ابتدا، و سپس از آنجا گسترش زمانی که شما یک جریان درآمد ثابت از سایت شما.

  هنگامی که شما کامپایل کلمات کلیدی مورد نظر خود را، مطمئن شوید که به دنبال این قوانین SEO در سایت اصلی.

  • عنوان منحصر به فرد و شرح متا تگ ها برای هر صفحه.
  • گسترش کلمات کلیدی خود را در تگ عنوان، توضیحات و H1، اما بیش از آن انجام دهید.
  • همیشه اطمینان از کلمات کلیدی شما را انتخاب کنید مربوط به محتوای آن صفحه خاص هستند.

  محتوا
  محتوای با کیفیت اصلی برای یک طراحی سایت موفق است. محتوای این است که موضعی، فوتی و فوری و به خوبی تشکیل همیشه لینک به طور طبیعی در طول زمان به دست آوردن. تحقیق و پژوهش برای ایجاد محتوای با کیفیت بسیار حیاتی است. شما لازم نیست در طراحی سایت به اطلاعات خودی و یا مدرک دکترا در زمینه خود را. اطلاعات است وجود دارد، شما فقط نیاز به هوشمند مورد چگونه به آن قطعه با هم. برای مثال، شما می توانید اطلاعات است که قبل از ارائه نشده است کامپایل. (مقایسه ویدجت سبز از طریق یک چرخه 10 سال).

  کیفیت همیشه پیشی می گیرد بر کمیت. بهتر است به 10 مقاله جامد، از 100 آنهایی که متوسط.

  میزبانی
  همیشه سعی کنید برای به دست آوردن آی پی اختصاصی برای دامنه خود انتخاب کنید. و همیشه استفاده از یک شرکت میزبان است که معتبر (کند سایت های از صنایع نامطلوب میزبان نیست) و دارای یک تا زمان جامد.

  لینک بیلدینگ در طراحی سایت
  اگر شما می توانید آن را تقبل، سایت خود را به دایرکتوری یاهو و Business.com. DMOZ است همچنین یک دایرکتوری بسیار توصیه می شود، با این وجود، در یکی از دسته بندی های اصلی در کنار این روز غیر ممکن است ذکر شده است. سعی کنید به تمرین کردن به یک دسته کوچکتر یا محلی برای شانس بهتری شمول است.
  تقریبا تمام بخش کلید واژه دارای یک هاب وب اقتدار یا دایرکتوری. نگاهی هم به دستورالعمل های خود و ارائه وب سایت خود را.
  مبادلات متقابل و یا لینک، انجام و همچنین آن را یک بار کار نمی کند. اما این به آن معنا نیست که شما کاملا باید به جلوگیری از انجام این کار. طراحی سایت های تحقیق و تماس که "معتبر" و یا رتبه بندی در کلمات کلیدی مورد نظر خود را، و برای تبادل لینک است. میزان موفقیت خود را کم خواهد شد متاسفانه، بنابراین من آن را ترک تا به شما برای تصمیم گیری زمان، انتظار: کاهش نسبت پاداش.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر