گوشی های جدید و دروپال

یکی از بارز ترین ویژگی هایی که هر فردی را به چالش می کشد ، توجه به سطح موبایل ها و سازش پذیری دستگاه هایی است که طراحی آن ها از عهده طراحان مبتدی خارج بوده و ما از طراحان ماهر و بسیار حرفه ای انتظار داریم تا این نوع دستگاه ها را طراحی کنند

گوشی های جدید و دروپال
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

   

  یکی از بارز ترین ویژگی هایی که هر فردی را به چالش می کشد ، توجه به سطح موبایل ها و سازش پذیری دستگاه هایی است که طراحی آن ها از عهده طراحان مبتدی خارج بوده و ما از طراحان ماهر و بسیار حرفه ای انتظار داریم تا این نوع دستگاه ها را طراحی کنند.
  سیستم مدیریت مطالبی که در دستگاه های موبایل گذاشته می شود ، سابقه بسیار درخشانی دارد. حتی WordPress در desktop ها هم نتوانست به موفقیت واقعی دست یابد. دروپال8 ، بر این مسئله تاکید داشته و تلاش می کند تا در زمینه توسعه طراحی وب سایت برای موبایل ها به موفقیت های چشمگیری برسد.
   
  نوآوری دروپال8 در موبایل ها ، چه نوآوری می باشد؟
  با توجه به منابع مختلف ، دروپال8، تغییرات زیادی را در ورژن های خود ایجاد کرده تا بتواند از آن ها ، برای اهداف طراحی سایت موبایل ها استفاده کند. دروپال7، دقیقا برای پشتیبانی از موبایل ها و ماژول هایی که برای انجام این کار نوشته می شوند ، تعبیه نشده است و نمی تواند همه موارد ممکنه را تحت پوشش قرار دهد.
  ترکیب برنامه های کاربردی در موبایل ها ، عناصر اصلی HTML5، پشتیبانی جامعی از طراحی واکنشگرا و مدیریت دستگاه های موبایل ، همه در زمینه طراحی موبایل ، نقش بسیار مهم را ایفا می کنند. هرچند که در این زمان ، صرفا ویژگی های مدیریتی و سازش پذیری ، مورد توجه قرار می گیرند.
   
  دروپال واکنشگرا
  طراحی واکنشگرا یا همان طراحی سایت برای موبایل و تبلت به سرعت توسعه یافت ، هرچند که تنظیم آن برای طراحان وب سایت ، آن ها را با یک سری پیش فرض ها روبه رو می کند.در حقیقت این نوع طراحی ، در همه جا خود را نشان می دهد و حضور دارد. ما در اینجا بهتر است که به جای استفاده از واژه " طراحی واکنشگرا" ، از " طراحی وب سایت" استفاده کنیم.
  طراحان دروپال8، خیلی با دقت و موشکافانه ، landscape وب ها را تغییر می دهند. آن ها در صدد هستند تا تم های پیش فرض مثل Bartik،Stark Seven را به عنوان تم های واکنشگرا مد نظر قرار دهند. طراحان ، از دروپال8، به عنوان تکنیک واکنشگرا ،  برای رسیدن به هدف سازش پذیری موبایل هایی که برای اولین بار طراحی شدند ، در دستگاه های موبایل استفاده کردند.
   
  مدیریت طراحی وب سایت برای موبایل ها
  در محیط طراحی وب سایت ، که مطالب آن، نه تنها در desktop ها و لپ تاپ ها ، بلکه در تبلت ها و تلفن ها گذاشته می شوند، دروپال8، از طریق دستگاه های موبایل مدیریت می شود.
  دروپال7، نتوانست این قابلیت را ارائه دهد و به خاطر هن بازار خود را از دست داد. موفقیت دروپال8، به این خاطر بود که به صورت تک تک ، بسته های به روز رسانی خود را به بازار ارائه داد.
  کار اصلی که می توان با این ابزار مدیریتی انجام داد ، استفاده از آن در Dashboard, Overlay, Shortcut modules و لینک هایContextual می باشد.
   
  کار Front-End
  سرعت front-end، یکی از مهم ترین فاکتور ها در طراحی وبسایت می باشد. سرعت پایین ، نه تنها تعداد بازدیدکنندگان ، بلکه رتبه موتورهای جستجو  را نیز پایین می آورد.برای کاربرانی که از موبایل در آمریکای شمالی استفاده می کنند ، خیلی اهمیت دارد تا سرعت load وب سایت ها ، در مرور گر موبایل ها به نسبت افزایش یابد.
  سرعت دانلود ، بهبود ارائه صفحات  و عملکرد tweak به  JavaScript، برای دروپال8 بسیار مهم بوده تا بتواند آن را در عرصه رقابت جلو بیاندازد.
   
  تاریخ انتشار
  تاریخ انتشار برای دروپال8، 13 ام سپتامبر 2013 می باشد. اگر چه که ارزیابی کنندگان Beta خیلی سریع توانستند به آن دسترسی پیدا کنند. این فرصت بسیار خوب ، باعث توسعه نسل بعدی سیستم مدیریت مطالب در وب سایت شد.  شما می توانید به get involved here، مراجعه کنید.
  موفقیت یا عدم موفقیت دروپال 8 برای طراحان آن ، اصلا اهمیتی ندارد آن ها ، چند ماه بعد بر روی دروپال ای کار کردند که بر مبنای موبایل ها بود و این روش ، برای کاربرانی که از موبایل استفاده می کنند ، در سطح جهان توسعه یافت.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر