گوگل ادوردز بهتر است یا سئو

برای افزایش ترافیک سایت خود دو انتخاب دارید: پرداخت بر اساس کلیک pay per click(ppc) و سئو search engine optimization(seo)

گوگل ادوردز بهتر است یا سئو
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  برای افزایش ترافیک سایت خود دو انتخاب دارید: پرداخت بر اساس کلیک pay per click(ppc) و سئو search engine optimization(seo) .
  می توانید با استفاده از پرداخت بر اساس کلیک که وب سایت های مختلفی مثل گوگل و سایر موتورهای جستجو ارائه می دهند ترافیک برای سایت خود ایجاد کرده به این شکل که در سایتی که به آن هزینه پرداخت کرده اید تبلیغات سایت شما وجود دارد به شکل بنر یا لینک یا هر روش دیگری و به ازای کلیک هایی که روی تبلیغات سایت شما می شود باید پول پرداخت کنید.
  از طرف دیگر می توانید بدون هزینه و با استفاده از رعایت کردن قوانین سئو و بالا بردن پیج رنکینگ خود سایت خود را به صفحات اول و گزینه های بالای موتورهای جستجو برسانید.

   

  گوگل ادوردز یا سئو؟


  اما کدام یک از این روش ها بهتر است؟ انتخاب یکی از گزینه ها به نیاز و بودجه شما بستگی دارد.
  اگر باید سریعا برای سایت ترافیک ایجاد کنید و می خواهید هزینه کنید پرداخت بر اساس کلیک گزینه بهتری برای شماست.
  اما اگر نمی خواهید خیلی هزینه کنید یا می توانید وقت بیشتری برای سئو صرف کنید قطعا سئو گزینه مناسب شماست.
  از طرف دیگر پاسخ دادن به سوال های زیر شاید بتواند به شما برای تصمیم گیری کمک کند.
  بودجه ای که می توانید برای تبلیغات هزینه کنید چقدر است؟ اگر در حدی پول دارید که تبلیغ کوچکی انجام دهید حتما آن را امتحان کنید به دلیل اینکه فایده هایی مانند موارد زیر دارد. یکی اینکه وب سایت ها باید روی تسخیر فضای مجازی تمرکز کنند . خواه از طریق فروش محصول باشد، چه از طریق خبرنامه ای که برای مشترکینی که ایمیل خود را داده اند فرستاده می شود، و چه راه های دیگری. این بدان معناست که متغیرهای وبسایت باید آزمایش شوند و این آزمایشات نیاز به ترافیک برای تولید داده دارند. پی پی سی راهی سریع برای تولید ترافیک و انجام آزمایش ها می باشد.
  و از طرف دیگر از به روزرسانی های الگوریتم های سئو در امان می مانید. یکی از ضعف های سئو این است که الگوریتم ها در گذر زمان تغییر می کنند. اگر این اتفاق بیافتد سایت هایی که از روش های قدیمی سئو بهینه سازی شده بودند ممکن است رتبه از دست بدهند و دستخوش تغییر شوند.
  علاوه بر بودجه باید دقت کنید که رقیبان شما در زمینه کاری مشابه شما برای چه تبلیغاتی هزینه می کنند. پلتفرم های ppc معمولا به کاربر این اجازه را می دهند که برای یک  کلمه کلیدی خاص هزینه کلیک پرداخت کنند : هزینه به ازای هر کلیک یا  cpc . در این شرایط استفاده از سئو به صرفه تر و عقلانی تر است.
  فایده اصلی سئو این است که از نظر آماری برای سایتتان ترافیک با کیفیت و معتبر تری ایجاد می کند.
  کوهی از اطلاعات با کیفیت که در سایت شما وجود دارد نشاندهندده این است که می توانید اعتماد کاربر را به خود جلب کنید و به گوگل نشان می دهد شما یک عنصر مهم در صنعت خود هستید.
  با این حال تصور نکنید که سئو رایگان است. سئو نیز هزینه های خاص خودش را دارد. چه خودتان به امور سئو بپردازید چه کسی را استخدام کنید که برایتان انجام دهد برایتان هزینه خواهد داشت.
  در نهایت اینکه انتخاب یکی از این دو گزینه همچنان به شرایط شما بستگی دارد.
   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر