گوگل پاندا

در فوریه 2011، گوگل بسیاری از صاحبان وب سایت با پاندا بروز رسانی گوگل را شوکه کرد. به عنوان یک نتیجه از به روز رسانی، 12٪ از نتایج جستجو قابل توجهی تحت تاثیر قرار گرفته است

گوگل پاندا
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  در فوریه 2011، گوگل بسیاری از صاحبان وب سایت با پاندا بروز رسانی گوگل را شوکه کرد. به عنوان یک نتیجه از به روز رسانی، 12٪ از نتایج جستجو قابل توجهی تحت تاثیر قرار گرفته است. در واقع، 40 درصد از ایالات متحده سئو پزشکان اعتراف آنها مقدار قابل توجهی از ترافیک به عنوان یک نتیجه از این به روز رسانی را از دست داده. اما، پاندا بروز رسانی گوگل دقیقا چیست؟

   

  پاندا به روز رسانی گوگل چیست؟

  پس از یکی از مهندسین ارشد گوگل، Navneet پاندا، به روز رسانی گوگل پاندا، همچنین به عنوان محتوای به روز رسانی کشاورز به سرکوب در وب سایت های با کیفیت پایین و صفحات وب طراحی شده است شناخته شده به نام. این تغییر الگوریتم جدید سایت های که از کیفیت به دلیل نیست تعیین می شود:

   

  هیچ لینک های داخلی و خارجی

  نه متن به اندازه کافی بر روی صفحه

  ساختار ناوبری ضعیف

  لینک دهنده با کیفیت پایین

  محتوای بی ربط و یا ضعیف نوشته شده

   

  بسیاری از عوامل دیگر که تعیین که سایت ها از "سرکوب" از گوگل پاندا وجود دارد. با این حال، بسیاری از وب سایت با کیفیت کردم تعجب دلپذیر زمانی که آنها خیلی رتبه بندی موتور جستجو خود را از دست داد. چه خبر تکان دهنده تر. مزارع محتوا که گوگل در ابتدا برنامه ریزی برای سرکوب، به وب سایت خود را پس از پاندا بروز رسانی گوگل افزایش میزان ترافیک. وب سایت های محبوب مانند eHow.com و Wisegeek.com تعداد کمی از سایت های به روز رسانی را هدف گرفته بود بود. این بسیاری از صاحبان وب سایت اشتباه و نا امید است. آنها سخت کار می کرد برای به دست آوردن رتبه های بالا، و تمام تلاش خود را در یک چشم بهم زدن رفته بودند. اکنون بیش از همیشه، صاحبان وب سایت های بلند پروازانه انجام می دهند آنها می توانند برای گرفتن رتبه بندی خود را به موقعیت های بالا آنها خیلی سخت برای به دست آوردن. اگر شما صاحب یک وب سایت، و می خواهید برای افزایش شانس خود را که توسط هر تغییر در الگوریتم نمی شود، برخی از مراحل که شما می توانید به حتی شانس خود را وجود دارد.

   

  چگونه می توانید اجتناب از پاندا بروز رسانی گوگل و اجتناب ناپذیر الگوریتم تغییرات موتورهای جستجو؟

  پاندا به روز رسانی گوگل یکی از بزرگترین تغییرات الگوریتم در تاریخچه وب تا کنون بود. به همین دلیل بسیاری از صاحبان وب سایت در حال افزایش بودجه سئو خود را به مطمئن شوید که آنها می توانید رتبه در جستجوگرها خود را حفظ، و با به روز رسانی در راه منفی نمی شود. اما، شما باید در ذهن داشته باشید که سئو غیر قابل پیش بینی است. الگوریتم به صورت ثابت تغییر می دهد. آنچه که گوگل برای رتبه بندی بداند امروز مهم است، ممکن است هر وزن فردا نگه ندارد. خوشبختانه، مراحل است که شما می توانید به محافظت از شما از احساس قایق از گوگل پاندا و یا هر تغییر دیگر که موتورهای جستجو تصمیم به ایجاد وجود دارد. این همه می رود به اصول اولیه سئو. در اینجا چند شما می توانید اقداماتی شروع امروز عبارتند از:

  برگشت به سئو پایه عوامل در محل جستجوگرها شامل تگ عنوان، تگ های H1، و متا تگ ها. می خواهید مطمئن شوید که تمام برچسب ها کلمات کلیدی است که موتورهای جستجو چه صفحه است به هدف قرار داده اند. این کمک خواهد کرد که موتورهای جستجو شناسایی صفحات و شاخص آنها خود را در رده راست.

   

  لینک دهنده-این هیچ راز که لینک دهنده یکی از مهم ترین عناصر بهینه سازی موتور جستجو می باشد. این بسیار مهم است برای شما برای به دست آوردن لینک از سایت های با کیفیت بالا مانند دانشگاه ها و سازمان ها. اگر شما قادر به دریافت یک لینک از یک سایت آموزشی و یا سازمانی نیست، شما باید برای به دست آوردن یک پیوند از وب سایت های غیر رقابتی است که مکمل صنعت خود را هدف. برای مثال، اگر شما یک فروشنده خودرو، شما را لینک از یک عامل بیمه خودرو، خودرو مغازه ها بدن، و هر سایت با پیج رنک بالا است که مربوط به صنعت خودرو به دست آورند. این موتورهای جستجو است که سایت شما یک قدرت در یک موضوع خاص است نشان می دهد.

   

  ناوبری تجربه کاربر است همچنین یکی از مهمترین عناصر در جستجوگرها. شما خواهید مطمئن شوید موتورهای جستجو و همچنین بازدید کنندگان انسان توانید سایت خود را با سهولت حرکت. این شامل، اما محدود به داخلی و لینک های خارجی، و همچنین ساختار سایت نیست.

   

  محتوا و زمان آخرین، اما قطعا نه کم، محتوا مسلما به عنوان یکی از مهم ترین جنبه های سئو. پس از همه، اگر شما محتوای به لینک به نداشته باشند، هیچ نقطه از جستجوگرها وجود دارد. هنگامی که آن را به ایجاد محتوای با کیفیت برای سئو می آید، شما باید مطمئن شوید که آن را منحصر به فرد، آموزنده، سرگرم کننده، و دستوری صحیح است. اگر شما مشکل بیان ایده های خود را، که بسیاری از نویسندگان مطالب در سایت های مانند elance.com و guru.com برای کمک به شما آمده تا با یک strateg محتوا خلاق وجود دارد

  سئو همواره در حال تغییر است، و بسیار غیر قابل پیش بینی. جای تعجب نیست که گوگل و دیگر موتورهای جستجو می تواند و بیش از 300 تغییرات الگوریتم خود را در یک سال ساخته شده اند. متاسفانه، بسیاری از صاحبان وب را پیدا کند کردن در مورد تغییرات تا زمانی که یک قطره در رتبه بندی خود را ببینید. تا زمانی که شما مطمئن شوید که شما در حال ارائه محتوای با کیفیت، به دست آوردن لینک دهنده با کیفیت بالا و با استفاده از تمام جستجوگرها بهترین شیوه، شما می توانید شانس خود را برای حفظ رتبه بندی موتور جستجو خود را به عنوان افزایش فروش را افزایش دهد.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر