5 راه برای تاثیرگذاری در رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی نظیر فیس بوک همانند یک سیستم عامل می باشد چرا که هم توانایی برقراری ارتباط با دوستانتان و یا خانواده را دارید و هم می توانید با مخاطبان طراحی سایت و یا مشتریان و در نهایت با رقیبان خود در ارتباط باشید

5 راه برای تاثیرگذاری در رسانه های اجتماعی
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  رسانه های اجتماعی نظیر فیس بوک همانند یک سیستم عامل می باشد چرا که هم توانایی برقراری ارتباط با دوستانتان و یا خانواده را دارید و هم می توانید با مخاطبان طراحی سایت و یا مشتریان و در نهایت با رقیبان خود در ارتباط باشید.
  می توانیم به شما قول دهیم که اگر در شبکه های اجتماعی حضور نداشته باشید به هیچ عنوان تجارت موفقی نخواهید داشت. در هر صورت شما برای آن که حضور آنلای خو را وسعت دهید می بایستبه صورت کاملا خاصی محتوای طراحی سایت خودتان را بازریابی و به آن برسید
  1- حیاتی ترین چیز در محتوا عنوان است
  زمان صحبت از تولید محتوا به میان می آید قطعا نمی توان از اهمیت عنوان ها چشم پوشی نمود شما می توانید از عنوان های مختلف و معروف در طراحی سایت خود استفاده کنید و آن را در رسانه های اجتماعی در معرض دید عموم مخاطبان قرار دهید.
  2- به جلوه های بصری طراحی سایت توجه ویژه داشته باشید
  خیلی اهمیت دارد تا به صورت بصری با بازدیدکنندگان وب سایت تان ارتباط یابید. می توانید با اولین تصویر جذاب، چشمگیر و تاثیرگذاری که در صفحه اول وب سایت تان قرار دارد، شروع کنید. شاید خیلی هم به نظر مهم نیاید، اما تاثیر زیادی بر مخاطبین و بازدیدکنندگان وب سایت تان می گذارد تا فعالیت هایی را در طراحی سایت انجام دهند. تصویر اولیه در طراحی سایت تان می تواند مانند پنجره ای باشد که برند و تجارت تان را نمایان می کند. این تصویر را به طور متداوم بروزرسانی کنید تا بتوانید کلیک های بیشتر در طراحی سایت خود دریافت کنید.
   
  3.استفاده از انواع رسانه های مختلف برای به اشتراک گذاری و ترویج محتوای طراحی سایت تان
  ویدئوها و تصاویر جزء مواردی هستند که بسیار در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند. محتواهای حاوی اطلاعات مفید و کاربردی برای بازدیدکنندگان وب سایت بسیار ارزشمند تر از پاراگراف های طولانی می باشند. اینفوگرافیک ها، منابع عالی برای به اشتراک گذاری محتوا و پست های تان به گونه متفاوت و جالب می باشد. اگر چه ساخت اینفوگرافیک ها نیاز به زمان و تلاش زیادی دارند، اما به طور روز افزون در حال به اشتراک گذاری می باشند.
   
  4.پست و محتوای طراحی سایت های خود را بهینه سازی شده و منحصر به فرد بسازید
  برای اطمینان یافتن از این که پست های تان در رسانه های اجتماعی کلیک می شود و مخاطبین به آن جذب می شوند، شما نیاز دارید تا هر قسمت از محتوای طراحی سایت تان را متناسب با رسانه ای که به اشتراک می گذارید، بهینه سازی کنید. این موضوع به معنی استفاده از تصاویر با اندازه متناسب در رسانه اجتماعی مورد نظر و استفاده از یک متن به میزان بهینه می باشد. تصاویر INSTAGERAM در شکل های مربعی و FACEBOOK در شکل های مستطیلی بسیار عالی عمل می کنند. می توانید محتواهای خود را داری هشتک کنید تا زودتر و سریعتر در رسانه های اجتماعی فراگیر شود.

   
  5.شمار بازدید پست های تان را به اشتراک بگذارید
  روی شمار فالورها، فروش محصولات طراحی سایت تان از طریق رسانه های اجتماعی، انتقادات و پیشنهادات و فراگیر شدن پست های تان نظارت داشته باشید. مخاطبین تان دوست دارند تا پیشرفت های تان را به وضوح ببینند و احساس می کنند که در این پیشرفت و ترقی شما سهیم هستند. برای مثال، زمانی که می بینید 1000 نفر صفحه شما را لایک می کنند و محتواهایی که از طراحی سایت خود به اشتراک می گذارید را دوست دارند و درباره آن نظر می دهند، می توانید این شمار را نیز به همگان اعلام کنید.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر