5 عامل مهم در تجارت اینترنتی

یک وب سایتی که به بهترین نحو طراحی شده باشد، می تواند به تجارت های هرچند کوچک نیز امکان دهد تا در رقابت

5 عامل مهم در تجارت اینترنتی
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  امروزه با وجود این که مردم از آخرین تکنولوژی های روز دنیا با خبر می باشند، تجارت ها می توانند با داشتن یک وب سایت صرفه نظر از حرفه ای که در آن فعالیت می کند و حتی صرفه نظر از وسعت آن، موفق شوند.
  بدون داشتن یک طراحی سایت، تجارت ها جدی گرفته نمی شوند و شانس به دست آوردن مشتریان جدید را از دست می دهند. یک وب سایتی که به بهترین نحو طراحی شده باشد، می تواند به تجارت های هرچند کوچک نیز امکان دهد تا در رقابت پیروز شوند.
   

  سایت تجاری موفق


   در این مطلب 5 عامل ضروری وجود دارد که دارندگان تجارت باید زمانی که یک وب سایت را می سازند و یا بازسازی می کنند، به آن توجه داشته باشند.
   
  1.اجازه دهید تا همه بدانند که مردم درباره تجارت شما چگونه فکر می کنند.


  همیشه در وب سایت خود از نقل های مشتریانی استفاده کنید که تجربه بهینه ای از وب سایت شما به دست آورده اند. افزودن پلاگین هایی به طراحی سایت برای اینکه مشتریان به طور مستقیم نظریات خود را به وب سایت بفرستند، بسیار عالی می باشد، هم چنین راه خوبی است تا پلاگین هایی را از سرویس هایی نیز Yelp و Facebook در سایت خود قرار دهید تا مخاطبین بتوانند درباره وب سایت شما نظر دهند.
  باید همیشه وب سایت بروز و جدیدی داشته باشید. باید توجه داشته باشید که با چه مشتریان وب سایتی در تعامل هستید و از این رو هر کاری برای اینکه تجربه کاربری بهینه ای را برای آن ها فراهم سازید، انجام دهید.
   
  2.در انواع رسانه های اجتماعی حضور داشته باشید و با مشتریان سایت خود در ارتباط باشید.


  مشتریان سایت خیلی دوست دارند تا گزینه هایی در اختیار داشته باشند تا بتوانند به طور مستقیم با تاجران و صاحبان سایت در تماس باشند. کانال های اجتماعی نه تنها این گزینه ها را برای آن ها فراهم می کنند، بلکه این کانال های اجتماعی باعث می شوند تا تجارت ها با انواع مختلفی از مشتریان خود در ارتباط باشند. دکمه های رسانه  اجتماعی را در وب سایت خود قرار دهید که بیشتر مشتریان وب سایت تان در آن جا حضور دارند.
  حتما باید گزینه "به اشتراک گذاری" را در وب سایت خود قرار دهید تا مشتریان هر کدام از محصولات و سرویس های تان را که دوست دارند در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. از این رو، تجارت شما فراگیر می شود.
   وب سایت تجاری
  3.نمای طراحی سایت خود را جذاب بسازید.


  این روزها، مشتریان انتظار دارند که وب سایت هایی را بازدید کنند که تجربه کاربری عالی برای شان مهیا می کنند. حال این تجربه کاربری از تصاویر تاثیرگذار، ویدئوها و یا طراحی ریسپانسیو حاصل شود یا موارد دیگر بصری، فرقی ندارد.
  از تصاویری در طراحی سایت خود استفاده کنید که محصولات و سرویس های سایت تان را به خوبی به تصور بکشد. تصاویر با کیفیت و ویدئوهای فوق العاده می تواند باعث تمایز وب سایت تجاری تان از سایر رقیبان شود.
   

  4.وب سایت خود را بروز کنید و مطالب متناسبی را در وب سایت خود قرار دهید.

   

  بروزرسانی محتوای وب سایت نشان می دهد که مشتریان با وب سایت و تجارت زنده ای رو به رو هستند، از این رو به وب سایت شما اعتماد می کنند.
  یک وبلاگ و یا صفحه ای را در وب سایت خود بسازید که مطالب بروز را در آن جا قرار دهید. این روش، بهترین راه برای جذب مخاطبین به وب سایت و تجارت تان می باشد و باعث می شود تا سئو سایت و بهینه سازی سایت تان نیز افزایش یابد. Google به وب سایت هایی که به طور مکرر مطالب خود را بروزرسانی می کند و محتوای متناسبی دارند، بیشتر توجه می کند.
   

  5. همیشه اثبات کنید که افراد حقیقی در پس این وب سایت ها حضور دارند.

   

  قرار دادن اطلاعات تماس یکی از رایج ترین مواردی است که در زمان ساخت وب سایت فراموش می شود. اگر قرار دادن اطلاعات تماس را در وب سایت خود فراموش کنید، این امر می تواند باعث از دست دادن مشتریان و اعتبار تجارت تان شود.
  مشتریان انتظار دارند تا زمانی که از وب سایت خرید می کنند، با افرادی در تماس باشند. اینکه چگونه مشتریان می توانند با شما در تماس باشند را برای شان واضح بسازید: آدرس ایمیل، شماره تلفن، شماره همراه، اکانت های شبکه اجتماعی.
  آدرس تجارت یا شرکت در وب سایت بسیار اهمیت دارد، این اطلاعات باید در انتهای صفحه سایت قرار بگیرد.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر