5 مهارتی که در طراحی سایت به آن نیازمندید

در هرکاری مهارت نیاز است در طراحی سایت هم بعضی مهارت ها وجود دارد که شما به عنوان طراح سایت می بایست در آن ها استاد شده و تسلط کافی پیدا کنید به صورتی 

5 مهارتی که در طراحی سایت به آن نیازمندید
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  در هرکاری مهارت نیاز است در طراحی سایت هم بعضی مهارت ها وجود دارد که شما به عنوان طراح سایت می بایست در آن ها استاد شده و تسلط کافی پیدا کنید به صورتی که حتی بدون فکر کردن آن را انجام دهید. در بحث طراحی سایت باید بسیاری از مهارت ها را بدانید اما برخی از مهارت ها پایه ایی بوده ودر پروژه های مختلف عوض نمی شود و این مهارت ها باید به گونه ایی باشد که شما حتی در خواب هم قادر به انجام آن باشید چرا که یک طراح سایت هستید.
  قسمت اول از مقاله مهارت های پایه ایی طراحی سایت به 5 مهارت پایه در پروژه های طراحی سایت می پردازد و این که چه تعدادی از طراحان بر این مهارت ها تسلط کافی را دارند؟

  مهارت طراحی سایت


  1- کد نویسی با Html  و css 
  مهم ترین بحث در برنامه نویسی سایت زبان Html  است این که شما چقدر تسلط دارید و می توانید آن را درک کنید یا نه؟ شما باید بدانیید کد ها پایه Html  را به چه صورت می توان خواند و اصلاح یا عیب یابی نمود.
  در هر شرایطی حتی در خواب باید بتوانید بدون اندکی فکر یک متن یا وشته را اصلاح یا تغییر رنگ یا اندازه و بقیه کار ها را انجام بدهید یا به عنوان مثال در css باید بدانید که به صورت یک سبک را جایگزین نمایید این مهارت ها یادگیری راحتی دارند ولی تنها به یک تمرین زیاد نیازمندند و اگر در آن ها استاد شوید شما بازی را برده اید.
  2-ادیت عکس در طراحی سایت
  در هر جا از طراحی شما باید تمام مدت با تصاویر و عکس ها در ارتباط باشید علی الخصوص طراحی سایت که به چه صورت عکس ا ادیت کرده اید. این مهارت از کراپ که راحت است شروع و به فیلتر کردن و اندازه کردن آن ها ختم می شود. حداقل شما می بایست در اندازه کردن و کراپ کردن استاد باشید تا تصویر مورد نیاز خود را بسازید.

  ساخت سایت
  برنامه ی: DIGITAL CAMERA WORLD دارای یک راهنمایی و دستورالعمل های شش مرحله ای بوده که برای آموزش دیدن راحت طراحی شده و در حالی که این آموزش ها بر اساس  برنامه PHOTOSHOP می باشد در هر برنامه دیگری هم کاربرد دارد.
  3- تبلیغات چاپی
  در صورتی که شما یک طراح سایت حرفه ای هم باشید باز هم به گزینه های چاپی نیاز دارید که به عنوان مثال می شود به چاپ کارت و هم چنین  بک آپ هایی که از طراحی سایت گرفته شده اشاره کرد که همگی دارای اهمیت زیادی هستند.
  برخی مورد های کلیدی برای آموزش دیدن درباره این موضوع شامل وضوح کاغذ چاپ شده برای رسانه ها و رنگ های مختلف است. در حالی که شما یک از یک میزان FF0000 برای قرمز نمودن دور متون در طراحی وب سایت استفاده می نمایید، این کار در مورد چاپی صورت نمی پذیرد. ترکیب رنگ های CMYK (فیروزه ای، ارغوانی، زرد، سیاه) برای موارد چاپی استاندارد می باشد.
  4- نوشتن عنوان مناسب


  امکان ندارد تا یک سایت بعد از طراحی بدون عنوان رها بشود و اصلا فکر این کار هم آزار دهنده است. کلمات به تنهایی کار محتوای بصری را انجام می دهد و پیام وب سایت را به مخاطب انتقال می دهد. پس می بایست حتما در طراحی سایت از کلمات بزرگ استفاده نماییم.

  5-قابل جستجو کردن سایت در تمامی ابزار ها
  شما می بایست حتما نحوه کارکرد با کامپیوتر ها و انواع ابزار های دیگر را بلد باشید در یادگیری علاقه شما از جمله مهم ترین معیار ها می باشد.خیلی بد است که مشتری در یک موبایل از رده خارج مشکلی از کار شما را نشانتان دهد که شما آن را بلد نباشید.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر