6 راهنمایی بزرگ در طراحی سایت های موبایلی

ساده ترین راه برای ساخت سایت تلفن همراه خود را است که تغییر وب سایت های موجود خود را به آن را برای گوشی های تلفن همراه سازگار است

6 راهنمایی بزرگ در طراحی سایت های موبایلی
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  دسترسی به وب از طریق دستگاه های دستی همراه یک عمل معمول است این روزها. این آشکار است که مردم از طریق تلفن های خود را به اینترنت متصل در حال افزایش بسیار زیاد هستند. علاوه بر این، بسیاری از شرکت های مصرف کننده متمرکز در حال حاضر متوجه شدم که چگونه امیدوار پلت فرم تلفن همراه است و در حال حاضر توسط خود را با یک جایگزین تلفن همراه پسند به وب سایت اصلی خود مجهز به طوری که آنها را به خوبی فراهم خواهد کرد تجربه کاربر در دسترس بر روی دستگاه های تلفن همراه.

  در واقع مرورگر وب تلفن همراه است یک مد زودگذر عبور نیست، آن را در واقع یک ضرورت مطلق، حتی استاندارد اینترنت تازه شده است. بنابراین اگر شما هنوز تنظیم نشده سایت تلفن همراه خود را، ما امروز تمرکز بر چگونه شما می توانید یک نسخه موبایل از وب سایت خود را در حال اجرا را از طریق گزینه های مختلف مهم و تکنیک های اساسی شما می توانید استخدام به کار سایت تلفن همراه خود را با موفقیت ایجاد کنید. علاوه بر این، شما ممکن است علاقه مند به کشف روند طراحی وب سایت تلفن همراه آشکار برای سال 2011 و پیدا کردن برخی از روش های گرافیکی به در نظر گرفتن برای طرح های سفارشی همراه خود را.

   

  6 راه مهم در طراحی وب سایت موبایل  حال حاضر با داشتن برخی از نظریه از راه شدم، توجه خود را به مسائل عملی تر است. است یک روش خاص در طراحی یک وب سایت تلفن همراه وجود دارد. ساده ترین راه برای ساخت سایت تلفن همراه خود را است که تغییر وب سایت های موجود خود را به آن را برای گوشی های تلفن همراه سازگار است. اگر شما تصمیم به انجام این کار، انتظار می رود که وجود خواهد داشت تغییرات بزرگ در نظر طرح، طراحی و ساخت و ساز. در اینجا چند اصل شما باید توجه داشته باشید از قبل از اقدام به ساخت یکی از خود شما انجام دهند:

     1. طرح

  این می تواند وقت گیر را از طریق یک وب سایت تلفن همراه فهرست، بنابراین به یاد داشته باشید برای قرار دادن تمام اطلاعات مهم شما می خواهید کاربران تلفن همراه برای دیدن در بالای صفحه. و فراموش نکنید که به شامل آرم شرکت خود را برای یک سایت تلفن همراه سفارشی. اطمینان حاصل کنید که برای به حداقل رساندن چپ / راست ناوبری، بر روی یک گوشی دشوار است که، و به جای ترتیب مطالب خود را در یک طرح ستون. همچنین شما باید با استفاده از جداول به حداقل رساندن، اما اگر شما نیاز به ترکیب آنها، استفاده بیش از 2 ستون، و جلوگیری از سطر و ستون ادغام.

  2.

  شما باید مطمئن شوید که این اطلاعات را در وب سایت خود را آسان به خواندن و حرکت است، و بازدید کنندگان را به کشف کردن، از آنجایی که آنها احتمالا در حال حرکت هستید حالی که به دنبال وب سایت تلفن همراه خود را. پس در نهایت انتخاب چه بخشی از محتوای باید بر روی تلفن همراه، خیاط نمایش داده منوی سایت خود را تنظیم متن برای جلوگیری از زوم. همانطور که برای تایپوگرافی مورد استفاده برای ارائه محتوا، نظر با استفاده از سرفصل برای کنترل اندازه فونت.

  3. برنامه نویسی

  هیچ واقعا هیچ گونه برنامه نویسی خاص مورد نیاز برای وب سایت تلفن همراه واقعی شما وجود دارد. این بسیار آسان تر اگر سایت تلفن همراه خود را با استفاده از XML و XHTML کد شده است. شما همچنین ممکن است سایت خود را با HTML اساسی ترین و CSS برنامه نویسی ممکن ساخت. تگ های عنوان، تگ های متا توضیحات، شماره برچسب ها و نام فایل باید به دقت با کلمات کلیدی مورد نظر گردد به حداکثر رساندن محتوای optimizable کمی در دسترس است.

  4. تصاویر

  اکثر تلفن های همراه برای همیشه برای بارگذاری تصاویر سنگین را. بنابراین استفاده از تصاویر و گرافیک به عنوان کوچک که ممکن است، تنها در جایی که مربوط به آن زمینه. و اگر شما نمی خواهید برای قرار دادن تصاویر در وب سایت تلفن همراه خود را، آن را باید در .JPEG یا gif یا فرمت فعلی را به عنوان این فایل ها بسیار سبک وزن. به علاوه مطمئن شوید برای فشرده سازی تصاویر خود را برای جلوگیری از زوم. و یک، امروز تقریبا تمام فعلی تصاویر دستگاه های صفحه نمایش، با این حال، کاربران ممکن است با تصاویر فهرست خاموش است. بنابراین همیشه متن ALT است که عمل توصیه می شود استفاده کنید.

  5. اندازه صفحه

  وقتی انتساب سبک برای یک وب سایت تلفن همراه، آن را بسیار ضروری به آن همه را ساده نگه دارید و صفحه اندازه کوچک است. داشته باشید که حداکثر اندازه صفحه برای یک صفحه تلفن همراه تنها 20 KB است، بنابراین همه چیز را مناسب و در صورت امکان، استفاده کمتر از 10 کیلوبایت است. به خاطر داشته باشید که کاربران معمولا در هر KB داده وب سایت تلفن همراه عنوان شده است.

  6. صفحه لینک

  طراحی وب سایت تلفن همراه خوب را فراهم تماس دکمه ها و لینک. در حالی که آن را به جای دشوار است برای گرفتن در اطراف در یک تلفن همراه و بسیاری از تلفن های همراه با دکمه های تماس مجهز نیست، سعی کنید به آنها ارائه برای فرار از بن بست. به علاوه مطمئن شوید که تمام صفحات به دیگر صفحات مرتبط است. و یکی بیشتر، اگر آن را در واقع یک سایت تلفن چرا به پاسخ آن را به یک لینک دعوت نشده است.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر