02188886450

هزینه طراحی سایت وردپرس

هزینه طراحی سایت وردپرس به مشخصات و المان‌های گوناگونی بستگی دارد. البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از سایت‌ها در مدت زمان کوتاهی و با هزینه بسیار پایینی قابل سفارش هستند. شما به راحتی می توانید یکی از پکیج های طراحی سایت را انتخاب کنید و پس از چند روز وب سایت شما در دامنه و هاست مورد نظرتان قابل دسترسی است. اما شاید برای افرادی که اولین بار است با موضوع طراحی سایت روبرو می‌شوند، تعیین قیمت طزاحی سایت برایشان عجیب باشد. این که وب سایت شما چه نوعی باشد: سایت معرفی (شرکتی)، فروشگاهی و هر نوع دیگر و اینکه در طراحی آن از چه ابزارهایی استفاده شده باشد می‌تواند در تعیین هزینه طراحی سایت وردپرس تاثیر گذار باشد. 

هزینه طراحی سایت وردپرس

 

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت های تجارت الکترونیک، می تواند بسیار متفاوت باشد. قیمت متناسب به موارد خواسته شده و تنوع و تعداد آن ها، متفاوت است. یک وب سایت پایه از یک تا پنج صفحه تشکیل شده و فقط نیاز به قابلیت های بسیار ساده دارد. آنها وب سایت های “سبک بروشور” هستند. علاوه بر صفحات اصلی، آنها یک صفحه تماس و فرود خواهند داشت. این سایت ها باید دارای طراحی ریسپانسیو هم باشند. اما هزینه این کار همیشه در هزینه های طراحی سایت گنجانده می شود. هزینه یک وب سایت کسب و کار کوچک البته، این قیمت‌ها به اندازه و پیچیدگی سایت شما بستگی دارد.

این وبسایت ها نیاز به اختصاص دادن زمان بیشتری برای طراحی دارند. وب سایت های کسب و کار کوچک نیز سبک بروشور هستند، اما دارای ویژگی های فراوانی هستند، مثل: ارتباط دادن با شبکه های اجتماعی، طراحی ریسپانسیو، سیستم مدیریت محتوا، تجزیه و تحلیل گوگل، نقشه های گوگل و قابلیت کسب و کار گوگل. این وبسایت ها صفحات بیشتری نیز نسبت به وبسایت پایه دارند، و برای صفحه نمایش موبایل نیز دارای طراحی مناسب هستند.

قیمت طراحی سایت ارزان

قیمت طراحی سایت ارزان تیتری است که این روزها زیاد می‌بینیم که مثلا سایتی با قیمت 50 هزار تومان برای شما طراحی می‌کنند اما باید بگوییم که اینگونه شرکت‌ها پس از خریداری قالب، مطالب را درج می‌کنند و از پشتیبانی خبری نیست و هر کدام از این وب سایت‌ها کیفیتی ندارند و ممکن است در مرور زمان دچار مشکلات بسیاری شود. به شما پیشنهاد می‌شود که اگر زمانی به دنبال یک سایت حرفه ای برای پیشرفت کسب و کار خود بودید به هیچ وجه از این شرکت‌ها برای انجام خدملت طراحی سایت استفاده نکنید زیرا به اصطلاح باید یکار را دوبار انجام دهید و سایتی که دچار مشکل شد را از اول راه اندازی کنید.

هزینه طراحی سایت وردپرس

 

سفارش ساخت سایت وردپرس

وردپرس WordPress یک سیستم مدیریت محتوا CMS است که با کمک آن می توان انواع مختلفی از وب سایت از وبلاگ گرفته تا سایت های شرکتی و فروشگاهی را راه اندازی نمود. از قدرت و محبوبیت وردپرس همین بس که تقریبا بیش از یک چهارم وب سایت های مهم اینترنتی از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند. سایت های مهمی چون Sony Music، Bloomberg Professional و The New Yorker اشاره کرد. سفارش ساخت سایت وردپرس بر اساس نیاز و یا نوع درخواستی سایت شما متفاوت است و بر اساس هرکدام از آنها قیمت گذاری متغیری انجام می‌شود. در واقع پلاگین های مختلف سایت در این قالب نصب می‌شوند. پس گاهی تغییر این قالب تنها کمی کمتر از طراحی وب سایت هزینه بر است. اما قالب یک سایت وردپرسی می‌تواند به اشکال مختلفی تولید شود. یک قالب می‌تواند به صورت سفارشی برای یک مشتری توسعه داده شود یا به اصطلاح از قالب های آماده استفاده گردد.

پروژه طراحی سایت با وردپرس

پروژه طراحی سایت با وردپرس بسیار ساده تر و کم هزینه تر از پروژهایی است که برنامه نویسی می‌شوند و در آخر کار و پایان طراحی سایت تیم سازند کار با سایت را به مشتری آموزش می‌دهند و آنها درج محتوایی همچون متن،عکس، ویدیو و پادکست مثل قالب‌های آماده است که در پیشخوان مدیریت صورت می‌گیرد را بر عهده دارند. بنابراین شما بعد از تحویل پروژه، محتوای مختص خودتان را در سایت بارگذاری می‌کنید. این محتوا می‌تواند شامل عناوین، منوها، عکس ها، محصولات، اطلاعات تماس و درباره ما باشد. برای این کار نیز می‌توانید در صورت داشتن تجربه کافی خودتان اقدام کنید؛ امکانات آموزشی کمک بگیرید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی وردپرس

قیمت طراحی سایت فروشگاهی وردپرس در دنیای امروزه روند صعودی خود را طی می‌کند. امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی ، به خصوص اینترنت بستر مناسبی برای فروشندگان فراهم شده است تا محصول خود را به صورت آنلاین و در قالب یک فروشگاه اینترنتی آنلاین به مشتریان خود ارائه دهند. طراحی سایت فروشگاهی مطمئن و با امکانات بروز اولین قدم برای رسیدن به یک سایت حرفه ای برای پیشرفت کسب و کار شماست. این پلتفرم به کمک ویژگی های منحصر بفرد خود می تواند همه نیازی های یک پنل مدیریتی طراحی سایت فروشگاهی وردپرس را با بیشترین انعطاف پذیری فراهم نماید.
 

هزینه طراحی سایت وردپرس

 

تعرفه طراحی سایت وردپرس به چه عاملی بستگی دارد؟

دامنه
هاستینگ
طراحی قالب
طراحی المان های گرافیکی وب سایت
ایمن سازی
آموزش پنل کاربری وب سایت
پشتیبانی و گارانتی وب سایت
ریسپانسیو کردن قالب وب سایت (این مورد در یک سال اخیر جزو ملزومات طراحی سایت به شمار می رود و باید در طراحی قالب وب سایت لحاظ شود( 

1809 بازدید