02188886450

طراحی سایت انتشارات

انتشارات از مهمترین کسب و کارهایی هستند که مشتریان زیادی دارند. روزانه به تعداد افرادی که به دانشگاه می روند و یا به مطالعه روی می آورند در حال افزایش است. همین امر باعث می شود تا مشتریان بالقوه زیادی در فضای اینترنت وجود داشته باشند و اگر کسب و کارها برنامه ریزی های مناسب را برای حضور در این فضا داشته باشند می توانند درآمد خود را افزایش دهند. اما ساخت سایت انتشارات باید با دقت و وسواس زیادی صورت گیرد تا به موفقیت کسب و کارها کمک کند.

ساخت سایت انتشارات

امکانات طراحی وب سایت انتشارات

امروزه، طراحی سایت به یک عمل بسیار مهم تبدیل شده است و موارد دیگری نظیر علوم روانشناسی نیز وارد این حوزه شده اند. با توجه به این موضوع که مشتریان زیادی در فضای اینترنت حضور دارند شناخت نیازهای آنها سبب می شود تا امکانات طراحی وب سایت انتشارات سایت به خوبی مشخص گردد و همین امر باعث می شود تا تعامل کاربران با سایت بالا رود. هر چقدر تعامل کاربران با سایت بالا باشد، به همان اندازه نرخ پرش کاهش پیدا می کند و این امر به طور مستقیم بر افزایش رتبه سایت اثر می گذارد.

نیاز سنجی

یکی از مهمترین مواردی که در ساخت سایت انتشارات باید به آن توجه داشته باشید نیاز سنجی کاربران است. به همین دلیل، در اولین مرحله باید مشخص کنید که انتشارات شما در چه زمینه ای فعال است. آیا انتشارات شما کتاب های دانشگاهی چاپ می کند و یا در زمینه چاپ کتاب های داستان فعال است؟! مشتریان هر یک از این انتشارات نیازهای خاصی دارند که باید به دقت در ساخت سایت انتشارات پیاده سازی شود. در نتیجه، قبل از هر اقدامی برای طراحی سایت به این موضوع توجه داشته باشید تا بتوانید روند طراحی سایت را به خوبی پیش ببرید.

معرفی محصولات 

یکی از بخش های بسیار جذاب ساخت سایت انتشارات معرفی محصولات جدید است. بسیاری از کاربرانی که وارد سایت شما می شوند می خواهند با محصولات جدید انتشارات شما آشنا شوند. اگر این قسمت به خوبی طراحی شود باعث می شود کاربران خرید انجام دهند و این موضوع می تواند بر درآمد کسب و کارها اثرات زیادی بگذارد.

وبلاگ

یکی از مهمترین بخش هایی که سایت های انتشارات به آن نیاز دارند وبلاگ است. وبلاگ باعث می شود تا اطلاعات عمومی کاربران افزایش پیدا کند و علاقه آنها به سایت افزایش پیدا کند. با توجه به این موضوع که هدف اصلی کسب و کارهایی که در زمینه انتشارات فعال هستند افزایش اطلاعات است، وجود وبلاگ در سایت باعث می شود تا تعامل کاربران با سایت افزایش پیدا کند و حس خوبی را در سایت شما تجربه کنند. همچنین، تعیین استراتژی محتوایی مسئله بعدی است که باید بعد از طراحی سایت به آن توجه داشته باشید.

پرسش و پاسخ

تمامی کسانی که از مشتریان انتشارات هستند تمایل دارند پس از آنکه کتابی را خریداری کردند در مورد آن پرسش و پاسخ داشته باشند. به همین دلیل، در زمان ساخت سایت انتشارات باید فورمی برای کاربران در نظر گرفته شود تا بتوانند به راحتی نظرات خود به اشتراک بگذارند.

طراحی سایت انتشارات

رویدادها

یکی دیگر از مواردی که در ساخت سایت انتشارات بسیار مهم است و باعث می شود کاربران پس از ورود به سایت حس بهتری را تجربه کنند ایجاد بخش رویدادهاست. در این بخش تمامی اتفاقات مهمی که در انتشارات رخ می دهند ثبت می شوند. به طور مثال، اگر قرار است این انتشارات در یک نمایشگاه حضور داشته باشد و یا اگر می خواهد ایونتی را به مناسبت چاپ جدید یک کتاب راه بیاندازد می تواند در این قسمت ثبت کند. رویدادها برای کاربران بسیار مهم است و باعث جلب توجه آنها می شود.

راه اندازی سایت انتشارات

کسانی که می خواهند برای راه اندازی سایت انتشارات اقدام کنند باید به مسئله بسیار مهمی توجه داشته باشند. به طور کلی، مبنای کاربرانی که وارد سایت انتشارات می شوند بر پایه اعتماد است. اما این امر بدین معنا نیست که بخش ارتباط با ما در روند ساخت سایت انتشارات نادیده گرفته شود. هر چقدر بخش درباره ما بهتر طراحی شود و محتوای بهتری درون آن قرار داده شود، به همان اندازه ساخت سایت انتشارات با اقبال بیشتری رو به رو می شود.

نمونه کار های طراحی سایت انتشارات

اگر می خواهید برای ساخت سایت انتشارات اقدام کنید، باید قبل از آنکه کار خود را به تیم طراحی سایت بسپارید  نمونه کارهای طراحی سایت انتشارات آن تیم را به دقت بررسی کنید. این کار به شما فرصت می دهد تا دانش و تخصص آن تیم را متوجه شوید. زمانی که در حال بررسی نمونه کارهای طراحی سایت انتشارات هستید باید به قالب و گرافیک سایت توجه داشته باشید و این نکته را مد نظر قرار دهید  آیا این سایت توانسته است ماهیت انتشارات را در ساخت سایت انتشارات نشان دهد یا خیر! همچنین، توصیه می شود موارد دیگری نظیر سرعت و امنیت سایت را مد نظر داشته باشید.

هزینه طراحی سایت انتشارات

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد روند ساخت سایت انتشارات در اختیار شما قرار دهیم. در ساخت سایت انتشارات باید به نکات مهمی از جمله نیازهای کاربران، بخش معرفی محصولات، بخش وبلاگ و پرسش و پاسخ توجه شود. اگر به دنبال استعلام هزینه طراحی سایت انتشارات هستید، می توانید با تیم ایران سایت در تماس باشید. کارشناسان ما مشاوره های تخصصی و رایگان طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهند و در تمامی این مسیر در کنار شما هستند. ورود به دنیای اینترنت زمانی موفقیت آمیز است که با تفکر صورت گیرد و ایران سایت تلاش می کند زمینه را برای ورود موفقیت آمیز شما فراهم سازد.

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر
445 بازدید