طراحی سایت پزشکی

ایران سایت قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در ایران با استفاده از تیمی حرفه ای و با تجربه آماده ارائه خدمات طراحی سایت برای تمامی مشاغل و اهداف در جهت رفع نیاز های آن ها می باشد.جهت طراحی سایت با کلیک روی دکمه مشاوره با تیم فنی ایران سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به طور رایگان راهنمایی های لازم را به شماره ارائه کنند.

طراحی سایت پزشکی
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

قیمت طراحی سایت
طراحی سایت پزشکی

پزشکی و امور مرتبط به آن از جمله اموری هستند که همواره مورد توجه انسان ها بوده اند. زیرا بیماری همیشه بدن انسان ها را ضعیف کرده است و آنها تلاش کرده اند تا با راهکارهای مناسب بر مشکلات جسمانی خود غلبه کنند. نگاهی به جستجوها نشان می دهد امروزه در دنیای اینترنت جستجوهای زیادی در رابطه با امور پزشکی انجام می شود و سایت هایی که به این موضوعات می پردازند بیش از پیش مورد توجه قرار دارند. به همین دلیل طراحی سایت پزشکی می تواند به موفقیت کسانی که در این حوزه فعال هستند. کمک کند.

اهمیت طراحی سایت پزشکی

کسانی که می خواهند برای ساخت سایت پزشکی اقدام کنند در مورد اهمیت طراحی سایت پزشکی سوال می پرسند. بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید طراحی سایت پزشکی مزایای بیشماری دارد که در اینجا تنها به ذکر برخی از آنها می پردازیم. در اولین مرحله، با حضور در دنیای اینترنت مرزهای زمانی و مکانی شکسته می شود و کاربران می توانند پزشکان هدف خود را راحت تر پیدا کنند. به طور مثال، اگر شما پزشکی هستید که در زمینه انجام عمل های زیبایی فعالیت دارید، می توانید مشتریان زیادی را از کشورهای مختلف و حتی کشورهای منطقه جذب کنید. 

روشی که در طراحی سایت پزشکی به کار می برید بسیار مهم است. از طرف دیگر، ساخت سایت پزشکی باعث می شود تا برند پزشکی شما به یک برند معتبر تبدیل شود و می توانید تیم خود را گسترش دهید. به همین دلیل، کسانی که می خواهند برای ساخت سایت پزشکی اقدام کنند باید به این موضوع توجه داشته باشند که با این کار مورد توجه مخاطبان زیادی قرار می گیرند و درآمد خود را به میزان زیادی افزایش می دهند.

طراحی سایت پزشکی با وردپرس

وردپرس یکی از پلت فرم های محبوبی است که برای طراحی سایت پزشکی با وردپرس مد نظر قرار دارد. قابلیت های وردپرس به حدی چشمگیر هستند که شما می توانید طراحی سایت را به دو دوره قبل از استفاده از وردپرس و بعد از استفاده از وردپرس تبدیل کنید. وردپرس یک منبع اوپن سورس است و برنامه نویسان از سراسر دنیا می توانند تغییرات مورد نیاز خود را برای ارتقا این پلت فرم اعمال کنند. این امر می تواند به رشد سایت ها کمک کند و آنها را در معرض پیشرفت قرار دهد. 

سئو بیس

یکی از مهمترین مواردی که باعث شده است ساخت سایت پزشکی با وردپرس مد نظر قرار گیرد قابلیت بالای سایت های وردپرسی برای سئو کردن است. شما با افزونه یوست می توانید تمامی ارورهای خود را قبل از بارگذاری محتوا تشخیص دهید و این موضوع نقش بسیار مهمی در رشد سایت دارد. زمانی که محتواها بدون مشکلی در سایت بارگذاری می شوند ربات های گوگل رتبه خوبی را به آنها می دهند و همین امر باعث می شود تا ترافیک سایت افزایش پیدا کند.

قابلیت اضافه کردن افزونه های متعدد

افزونه ها برنامه های کوچکی هستند که بر روی سایت های وردپرسی نصب می شوند و قابلیت های آنها را بالا می برند. بسیاری از متخصصان بر این باور هستند سایت های وردپرسی می توانند پاسخی برای تمامی نیازهای کاربران ایجاد کنند. امروزه، افزونه های متعددی وجود دارند و وبمستر سایت باید تشخیص دهد در زمان ساخت سایت پزشکی کدام افزونه ها روی سایت قرار گیرند. پس از اتمام طراحی سایت پزشکی نیز بر اساس نیازهای کاربران می توان بهترین افزونه ها را انتخاب کرد و بر روی سایت قرار داد. 

قالب های فراوان و چشمگیر

یکی از مهمترین مواردی که در طراحی سایت پزشکی با وردپرس اهمیت دارد قالب های متنوع این پلت فرم است. در واقع، باید بگوییم سایت های وردپرسی را می توان با هر قالبی که مورد پسند کاربران است طراحی کرد. قالب سایت از جمله اموری است که می تواند بر تعامل کاربران با سایت اثر بگذارد. هر چقدر قالب سایت ویژه تر باشد و بر نیازهای کاربران استوار باشد، به همان اندازه سایت ها رشد می کنند و به رتبه بالاتری دست پیدا می کنند. قالب های سایت های وردپرسی تنوع بالایی دارند و شما می توانید در زمان ساخت سایت پزشکی یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. 

زمان کوتاه در راه اندازی سایت

یکی دیگر از مواردی که باعث شده است طراحی سایت پزشکی با وردپرس مورد توجه قرار گیرد زمان کوتاه در راه اندازی سایت است. با توجه به این موضوع که در ساخت سایت پزشکی با وردپرس تمامی امور آماده هستند و طراح سایت تنها آنها را در کنار یکدیگر قرار می دهد، این امر باعث می شود تا سایت در مدت زمان بسیار کوتاهی راه اندازی شود و وارد دنیای اینترنت شود. در واقع، با استفاده از سایت های وردپرسی می توانید به سرعت به دنیای اینترنت بپیوندید و به رشد سایت خود کمک کنید.

مراحل ساخت سایت پزشکی در ایران سایت

اکنون ممکن است اغوا شده باشید هر چه زودتر برای طراحی سایت پزشکی اقدام کنید. اگر می خواهید این کار را تیم ایران سایت برای شما انجام دهید مراحل ساخت سایت پزشکی در ایران سایت به صورت زیر است:

 • تعیین اهداف: در اولین قدم باید مشخص گردد که هدف شما از طراحی سایت چیست؟! این موضوع بسیار مهم است و تمامی روند طراحی سایت پزشکی را تحت تاثیر قرار می دهد. 
 • مشخص نمودن نیازهای کاربران: پس از آنکه هدف شما از طراحی سایت مشخص شد، تیم ایران سایت بر تشخیص نیازهای کاربران تمرکز دارد. در این مرحله ایران سایت هم سایت های رقیب را بررسی می کند و هم تلاش می کند در تعامل با شما به نیازهای کاربران پی ببرد. 
 • شروع کار: پس از آنکه نیازهای کاربران مشخص گردید، تیم طراحی سایت اقدام به آماده سازی سایت می کند. در این مرحله تعامل کارفرما با تیم طراحی سایت بسیار مهم است و می تواند به رشد سایت کمک کند. تمامی اتفاقاتی که مورد توجه کارفرما هستند در یک پلت فرم به اطلاع کارفرما رسانده می شوند و سپس کارفرما نظرات خود را اعمال می کنید. 
 • پایان کار: در پایان تیم طراحی سایت پزشکی ایران سایت سایت را به کارفرما تحویل می دهد.

نمونه سایت پزشکی

یکی از مواردی که توصیه می شود قبل از خرید سایت پزشکی به آن توجه داشته باشید بررسی نمونه سایت پزشکی پیش از آغاز کار است. توصیه می شود به نمونه سایت های پزشکی بین المللی سر بزنید و به این موضوع توجه داشته باشید که این سایت ها چه ویژگی هایی دارند. سپس با تیم طراحی سایت در ارتباط باشید و مواردی را که برایتان در طراحی سایت پزشکی مهم است به آنها انتقال دهید. این کار باعث می شود با دید باز وارد مراحل طراحی سایت شوید و کار خود را به خوبی پیش ببرید.

قیمت سایت پزشکی

یکی از سوالات پرتکراری که همواره در زمان طراحی سایت پزشکی پرسیده می شود در مورد قیمت سایت پزشکی است. بهتر است بدانید عوامل متعددی بر قیمت سایت پزشکی اثر می گذارند. آیا شما می خواهید سایت اختصاصی داشته باشید و یا سایت معمولی؟! هزینه این دو سایت با یکدیگر متفاوت است و باید بودجه متفاوتی را به آنها اختصاص دهید.

هزینه طراحی سایت پزشکی

در اینجا به نکته مهمی در مورد هزینه طراحی سایت پزشکی اشاره می کنیم. مبلغی که شما به عنوان هزینه سایت پزشکی پرداخت می کنید در واقع پولی است که بر روی آینده کار خود سرمایه گذاری می کنید.

تعرفه طراحی سایت پزشکی

برای آشنایی با تعرفه طراحی سایت پزشکی می توانید با کارشناسان ایران سایت در تماس باشید.

چرا طراحی سایت نیاز امروز هر کسب و کار است!؟

فرصتی برای دیده شدن

بهبود کیفیت خدمات رسانی

کسب درآمد

جلب رضایت کاربران

خدمات ایران سایت در مورد طراحی سایت

طراحی ریسپانسیو

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای یکی از نکات بسیار مهم که باید رعایت شود ، رسپانسیو بودن سایت می باشد. تمامی سایت های طراحی و پیاده سازی شده توسط ایران سایت قابلیت رسپانسیو استاندارد را دارا است تا در نمایشگرهای مختلف مانند موبایل، دسکتاپ، تبلت وغیره که در ابعاد و کارایی های متفاوت می باشند به طور صحیح و کاربرپسند ظاهر شوند. یکی از مزیت های طراحی سایت در ایران سایت رعایت تمامی استاندارد های روز دنیا است، سایت های طراحی شده توسط ما در تمامی نمایشگرها با ابعاد مختلف قابلیت تطبیق پذیری را دارا می باشند بدین ترتیب نیازهای تمامی کاربران شما برطرف خواهد شد.

سئو و بهینه سازی سایت

برای اینکه موتورهای جستجو صفحات سایت شما را در نتایج جستجو نشان دهند باید ساختار وب سایت شما طبق استاندارد آن ها باشد ، تمامی سایت هایی که توسط تیم حرفه ای ایران سایت طراحی و پیاده سازی می شوند از طراحی UI،UX تا کد نویسی آنها با توجه به فاکتورها و قوانین سئو اجرا می شوند. همچنین دپارتمان سئو ایران سایت که متشکل از افراد متخصص می باشد به این روند نظارت دقیق کرده و وب سایت های طراحی شده را از نظر سئو کنترل خواهند کرد.

طراحی گرافیک و ui ux اختصاصی

در ایران سایت با توجه به سلیقه شما و همچنین نیازهای کاربران طرح های گرافیکی اختصاصی و متناسب با خواسته شما طراحی می شود ، قبل از انجام هرگونه طراحی جلساتی با مشتریان عزیز خواهیم داشت تا طراحان ایران سایت با هویت و روح کسب و کار یا ایده ای که برای آن قصد طراحی وب سایت دارید آشنا شوند تا محصول خروجی آن ها دقیقا همان چیزی باشند که شما به دنبال آن بوده اید. تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی وب سایت در ایران سایت بعد از تایید شما وارد فاز بعدی خواهند شد

پشتیبانی آنلاین

شرکت ایران سایت با توجه به خدماتی که ارائه می دهد در طول فرآیند اجرا و در عین حال پس از اتمام پروژه، پشتیبانی آنلاین به صورت 24 ساعته را از وظایف خود می داند و به بهترین شکل ممکن به تمام سوالات و ایرادات به وجود آمده پاسخگو خواهد بود. بنابراین به شما این اطمینان را می دهیم که در تمامی مراحل پروژه تیم ایران سایت همراه شما می باشد.

امکانات طراحی سایت

 • نظرسنجی آنلاین
 • امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران
 • حساب کاربری پیشرفته برای هریک از کاربران
 • قابلیت ایجاد گالری تصاویر و ویدئو
 • بخش وبلاگ جهت قرار دادن مطالب آموزشی
 • افزودن کاربران و معین کردن نقش و سطح دسترسی
 • بخش تالار گفتگو برای کاربران وب سایت
 • بخش ارسال خبرنامه به اعضای سایت
 • دیزاین گرافیکی اختصاصی
 • همگام با اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • قرار دادن rss برای پیگیری آسان اخبار
 • اپلیکیشن حرفه ای در کنار طراحی وب سایت
 • پنل حرفه ای جهت مدیریت سایت و کاربران
 • جستجوی پیشرفته در میان اخبار وب سایت
 • قابلیت پشتیبان گیری از محتوای سایت
 • طراحی وب سایت کاملا ریسپانسیو
با ما در تماس باشید 021-88886450

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر و ثبت سفارش باما تماس بگیرید

تلفن تماس: 88886450-021 نشانی : میدان ونک، برج نگار، طبقه ۱۱، واحد ۶ ایمیل: info [at] iransite.com تیکت پشتیبانی : ثبت درخواست
ارتباط با ایران سایت