طراحی وب سایت شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران

شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران موفق شد تا سهامداران زیادی را چیزی در حدود 000/200 نفر از قشر کشاورز در جامعه را به طور مستقیم به عنوان سهامدار حقیقی از آن خود نماید. حتی موفق شده است تا به تعداد 2570 شرکت تعاونی کشاورزی را به عنوان سهامداران حقوقی برای خود ثبت نماید. دارای 147 اتحادیه کشاورزی با عنوان سهامداران حقوقی نیز دارد. بانک کشاورزی نیز یکی دیگر از سهامداران حقوقی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران می باشد. علت جذب این همه سهامدار برای این مجموعه برتر بودن آن در کشور ایران می باشد که باعث شده است تا اعتماد و اطمینان تعداد زیادی از افراد را به سمت خود جلب نماید. سایتی برای برقراری ارتباط راحت تر سهامداران با این مجموعه طراحی شده است که توسط گروه ایران سایت انجام شده است. این سایت به سه زبان طراحی شده است زبان های فارسی ، انگلیسی و آلمانی، به همین دلیل توانسته است در سطح بین المللی به صورت یکپارچه طراحی گردد. ویژگی که در این سایت در نظر گرفته شده است همزمان بودن دو حالت می باشد یعنی قابل مدیریت برای مدیران و قابل رویت برای کاربران سایت. برای این که طراحی این سایت به طور خاص انجام شود ایران سایت پوسته یا به عبارت خاص Theme (تم) را برای سایت این مجموعه با استفاده از فتوشاپ طراحی کرده و همان قالب را برای طراحی سایت شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران پیاده سازی نمود. قالبی که برای این مجموعه مورد استفاده قرار گرفت را کارفرما سفارش داده بود تا دقیقا مانند همان قالب سایت طراحی گردد. سایت این مجموعه نیز مانند دیگر سایت های طراحی شده توسط ایران سایت از تکنولوژی واکنش گرا بهره گرفته است. ایران سایت از انجام طراحی سایت این شرکت نیز برای بار دیگر سر بلند بیرون آمده و سایتی را دقیقا در زمینه کشاورزی طراحی نموده است. ایران سایت علاوه بر طراحی سایت شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران ، سایت ادوات کشاورزی ایران را نیز طراحی نموده است. 

شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران یکی از برترین شرکت های سرمایه گذاری کشاورزی در ایران می باشد که طراحی سایت خود را به شرکت طراحی وب ایران سایت سپرده است. 

از امکانات ویژه این سایت می توان به سه زبانه بودن بودن سایت اشاره کرد که هر سه زبان فارسی، انگلیسی و آلمانی بصورت یکپارچه طراحی شده و در کنار هم قابل مدیریت برای مدیران سایت و قابل رویت برای کاربران سایت می باشد. 

تم (قالب یا پوسته) این سایت بصورت کاملا سفارشی و طبق فایل فتوشاپ ارایه شده ی کارفرما اجرا گردیده است که خاصیت ریسپانسیو (واکنش گرا) بودن سایت از ویژگی های بارز دیگر این سایت می باشد. 

شرکت طراحی وب ایران سایت در زمینه طراحی سایت های کشاورزی سابقه خوبی داشته و علاوه برطراحی سایت شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران، سایت ادوات کشاورزی ایران را نیز انجام داده است. 

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید. 

سایت شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران در گذشته توسط یک شرکت دیگر طراحی شده بود که سایت جدید این شرکت به ایران سایت سپرده شد. در این مطلب دو تصویر از سایت قدیم و جدید شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران را ملاحظه می نمایید.

طراحی وب سایت شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران
Technologies