طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های حقوقی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت وردپرس پویان حساب

شرکت حسابداری،  پویان حساب با تجربه ۱۵ ساله مدیران مالی خود و با این عقیده که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری...

طراحی سایت موسسه حقوقی پویان

روزانه افراد زیادی برای کار های حقوقی خود وارد فضای مجازی می شوند و در آن به جستجو می پردازند و می خواهند تا جواب های خود را بیابند و هم چنین به دنبال وکیلی برای...

طراحی وب سایت شرکت بازرگانی آرکا تجارت پاسارگاد

شرکت بازرگانی آرکا تجارت پاسارگاد اقدام به طراحی سایتی در راستای فعالیت خود کرده است که بسیار موفقیت آمیز بوده است. شرکت بازگانی آرکا تجارت پاسارگاد از آن دسته از...

طراحی وب سایت موسسه حقوقی ثبت غدیر

موسسه حقوقی و قضایی ثبت غدیر عرضه کننده ی مشاوره ی حقوقی و قبول وکالت های مردمی در کلیه ی زمینه های دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و هم چنین ثبت شرکت ها و امور مالیاتی...

  طراحی سایت حقوقی

  طراحی سایت حقوقی به شما کمک می کند تا تمام مدارک مورد نیاز برای انجام کارهای حقوقی را به صورت اسناد الکترونیکی در وب سایت خود ذخیره و حفظ نمایید . با طراحی و راه اندازی وب سایت دیگر لازم نیست که حتما در دفتر کار خود وقتی را برای مشاوره با موکلین خود در نظر بگیرید چراکه آن ها با مراجعه به وب سایت شما می توانند با شما به صورت آنلاین گفت و گو کنند و سوالات و مشکلاتی که برایشان پیش آمده است را با شما عنوان کنند و از این طریق از شما مشورت بگیرند . با این کار درصد بالایی از هزینه های مالی و زمانی شما نیز کاهش پیدا می کند. طراحی سایت حقوقی از سری سایت های اختصاصی محسوب می شود که اغلب کارشناسان حقوقی و وکلا سفارش چنین سایت هایی را می دهند، از آنجایی که وکلا به دلیل حوزه کاری خود نیاز به معرفی و شناخته شدن بین مخاطبان خود دارند لذا لزوم طراحی سایت حقوقی در این میان بیشتر احساس می شود. با طراحی سایت حقوقی این امکان برای شما به وجود می آید به عنوان یک وکیل درصد بالایی از فعالیت های اداری خود را در هر زمان و مکانی که هستید با اتصال پیدا کردن به وب سایت طراحی شده انجام دهید.

  ویژگی های طراحی سایت حقوقی

  صفحات معرفی وکلا یا موسسه حقوقی شامل: تصویر وکلا، سوابق اجرایی و حقوقی، گواهینامه ها افتخارات، حق الزمه وکالت معرفی توانایی ها و خدمات حقوقی وکیل یا موسسه حقوقی و بخش مشاوره حقوقی آنلاین در وب سایت دسته بندی صفحات در موضوعات مرتبط حقوقی مانند بانک مقالات قوانین جزایی، حقوقی، خانوادگی، لوایح، آیین نامه ها امکان قبول پرونده های وکالت موکلین از طریق سایت با دریافت (شماره پرونده، موضوع، طرفین دعوی، آپلود مدارک ، توضیحات موکل و… ) تخصیص یک وکیل مورد نظر به پرونده موکل بر اساس موضوع پرونده ایجاد گزارشات پرونده ها صدور فاکتور و پرداخت آنلاین حق الزحمه وکالت و لیست تراکنش های مالی موکلین سیستم پرسش و پاسخ های حقوقی از طریق وب سایت کاهش هزینه های وکلا از طریق حذف کاغذ از بسیاری از فرآیندهای ارائه گزارش دریافت اطلاعات و امکان انجام فعالیتهای اداری وکلا در هر زمان و در هر مکان با اتصال به سایت

  بخش های مختلف طراحی سایت حقوقی

  بخش مقالات در طراحی سایت حقوقی: همیشه افراد درگیر در پروسه های حقوقی سوالات بسیاری در رابطه با دادگاه و کارهای قضایی و مخصوصاً وکالت دارند. آن ها در اینترنت به دنبال پاسخ این سوالات می گردند. اگر در سایتتان بخشی را به مقالاتی اختصاص دهید که پاسخی به سوالات عمومی مردم باشد هجومی از بازدیدکنندگان را در وب سایت وکلا و حقوقی خود مشاهده خواهید کرد. بخش عضویت در طراحی سایت حقوقی: با ایجاد عضویت و طراحی صفحه شخصی می توانیم بازدیدکنندگان معمولی را بیشتر درگیر وب سایت کنیم اینکار باعث افزایش آمار بازدید کنندگان می شود. همچنین می توانید مواردی مانند پرونده های خود را برای مشتریان ایجاد کنید تا بتوانند پرونده هایشان را به صورت آنلاین مشاهده نمایند. تعیین وقت ملاقات و پیگیری روند پرونده در طراحی سایت حقوقی: می توانید در بخش پنل کاربری ، امکاناتی مانند تعیین وقت ملاقات و یا پیگیری روند پرونده را ایجاد کنید. همچنین اگر مشتریان بخواهند مدارکی را برای شما ارسال نمایند می توانند با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد حساب کاربریشان شده و اقدام به آپلود فایل و یا تصویر مربوطه کنند. بخش پرسش و پاسخ در طراحی سایت حقوقی: در نهایت بخش پرسش و پاسخ های متداول باعث خشنودی مراجعه کنندگان شما می شود. چرا که به صورت آنلاین و بدون تماس گرفتن می توانند تک تک سوالات خود را خوانده و جواب سوال خود را در همان صفحه پیدا کنند. می توانیم به صورت کامل تمامی سوالاتی که ممکن است برای عموم مراجعه کنندگان شما پیش آید را در این صفحه قرار دهیم. معمولا تعداد سوالات این صفحه بدون محدودیت می باشند. پرداخت آنلاین در طراحی سایت حقوقی: پرداخت آنلاین وجه و روش های دیگر را در طراحی وب سایت شما قرار می دهیم تا مشتریان با آسودگی خاطر عملیات های پرداختی خود را انجام دهند. از مزیت های پرداخت آنلاین باقی ماندن سوابق پرداختی در وب سایت است امکان چاپ و حتی ایمیل نمودن آن ها را نیز فراهم می کند.

  طراحی سایت وب حقوقی

  امروزه، مشاوره حقوقی و درخواست وکیل بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. زیرا رشد کسب و کارها و تعاملات در میان افراد باعث شده است که برخی از چالش های حقوقی پیش بیاید و همین امر سبب می شود افراد برای حل این اختلافات به دنبال مرجع حقوقی مناسبی باشند. از طرف دیگر، بسیاری از افراد تمایل دارند از حقوق قانونی خود در زمان عقد قرارداد و یا هر مسئله دیگری خبردار شوند. تمامی این موارد باعث می شوند جستجو برای سایت های حقوقی بسیار زیاد باشد. به همین دلیل، طراحی سایت حقوقی یکی از بهترین مواردی است که باعث می شود مراکز حقوقی در مقابل چشم کاربران قرار گیرند و اعتبار آنها افزایش پیدا کند.

  طراحی سایت مشاوره حقوقی

  کسانی که می خواهند برای طراحی سایت مشاوره حقوقی اقدام کنند، همواره این سوال را در پس ذهن خود دارند آیا طراحی سایت حقوقی الزامی است! اگر بخواهیم پاسخ سریعی به این موضوع بدهیم باید بگوییم بله! تمامی کسانی که در این حوزه فعال هستند برای برای طراحی سایت مشاوره حقوقی اقدام کنند. موتور گوگل ( که به عنوان پرطرفدارترین موتور جستجو در سطح بین المللی شناخته شده است) به این موضوع اشاره می کند روزانه به طور متوسط 5 میلیارد جستجو در این فضا انجام می شود و اگر کسب و کارها در فضای اینترنت حضور داشته باشند می توانند درآمد خود را به میزان زیادی افزایش دهند.

  طراحی وب سایت موسسه حقوقی

  یکی دیگر از مواردی که در زمان طراحی وب سایت موسسه حقوقی پرسیده می شود در این باره است که آیا طراحی سایت حقوقی به رشد برند کمک می کند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم روش طراحی سایت و امکاناتی که بر روی سایت به کار می رود به رشد برند حقوقی شما کمک می کند. به طور مثال، تصور کنید دفتر حقوقی شما در تهران است و شخصی از شیراز می خواهد در مورد روش عقد قرارداد با یک شرکت از یک مرکز حقوقی مشاوره بگیرد. در جستجوهایی که در موتور گوگل انجام می دهد به سایت شما می رسد. شما می توانید مشاوره حقوقی خود را از طریق اسکایپ به آن مشتری ارائه دهید. به نظر شما چه روش های دیگری وجود دارند که به شناخته شدن برند در تمامی جامعه کمک می کند؟! هیچ روشی بهتر و امن تر از طراحی سایت حقوقی نیست!

  طراحی سایت وکلا

  طراحی سایت وکلا یکی از مواردی است که تمامی افراد فعال در این حوزه باید به آن توجه داشته باشند. در واقع، بهتر است به طراحی سایت وکلا از نگاه دیگری توجه کنید. افزایش درآمد و ثبت برند در ذهن مشتریان از پیش پا افتاده ترین مزیت های این کار هستند. یکی از مهمترین مزایایی که شما با طراحی سایت حقوقی بدست می آورید افزایش اعتبار است. اعتبار شما زمانی بالا می رود که به افراد زیادی مشاوره دهید و به آنها کمک کنید در پرونده های حقوقی خود موفق باشند. این کار با طراحی سایت حقوقی به راحتی محقق می شود و حتی شما می توانید بر افزایش تعداد کسانی که در تیم تان حضور دارند تمرکز داشته باشید. به زودی می توانید اهداف خود را گسترش دهید و شعبات زیادی را در سراسر کشور راه اندازی کنید. همانطور که می بینید با طراحی سایت نگرش شما نیز رشد می کند و این یکی از مهمترین مزیت هایی است که می تواند به پیشرفت در رشته شما کمک کند. توصیه می شود تمامی کسانی که در این حوزه فعال هستند طراحی سایت وکلا را مد نظر قرار دهند.

  امکانات طراحی سایت وکلا

  برای رشد و موفقیت یک سایت باید به امکانات طراحی سایت وکلا توجه داشته باشید. در غیر اینصورت نمی توانید نتیجه لازم را بدست بیاورید. تیم طراحی سایت باید به ظرافت ها و نکاتی که در این سایت پیاده سازی شود توجه داشته باشد و بی شک این امر با تعامل سازنده تیم طراحی سایت و وکلا بدست می آید.

  معرفی خدمات

  یکی از مهمترین مواردی که در طراحی سایت حقوقی باید به آن توجه شود ایجاد بخش معرفی خدمات است. همانطور که میدانید هر مرکز حقوقی خدمات خاصی را به مشتریانش ارائه می دهد و برخی از موسسات حقوقی بر روی ارائه خدمات خاصی تمرکز بیشتری دارند. به همین دلیل، وجود این بخش در منو در صفحه اصلی الزامی است.

  ایجاد راه های ارتباطی گسترده

  یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت حقوقی باید به آن توجه شود ایجاد راه های ارتباطی گسترده است. معمولا کسانی که به دنبال دریافت مشاوره هستند نباید مدت زمان زیادی منتظر بمانند تا بتوانند مشاوره دریافت کنند. ایجاد چت آنلاین، دایرکت مستقیم به واتس آپ یا تلگرام و یا درگاهی برای ثبت شماره و دریافت مشاوره از مهمترین مواردی است که می تواند به موفقیت وکلا کمک کند.

  صفحه درباره ما

  شاید بتوان گفت در کنار تمامی مواردی که در اینجا به آنها اشاره کردیم صفحه درباره ما از همه مهمتر است. نگاهی به رفتار کاربران در یک سایت نشان می دهد آنها تمایل دارند در اولین قدم شناخت کاملی به مرکزی که می خواهند از آن خدمات دریافت کنند داشته باشند. به همین دلیل، این صفحه باید با مهارت و وسواس خاصی طراحی شود تا بتواند اعتماد کاربران را جلب نماید.

  ویژگی‌های طراحی سایت حقوقی

  ویژگی های طراحی سایت حقوقی به موفقیت این سایت ها کمک می کند. موارد دیگری که توصیه می شود در طراحی سایت وکلا به آن توجه شود به شرح زیر هستند: ایجاد وبلاگ برای افزایش دانش حقوقی مخاطبان ایجاد تالاری برای گفتگوی کاربران با یکدیگر ایجاد سیستم برای پرداخت آنلاین حق الوکاله یکی از مواردی که تمامی سایت های حقوقی باید به آن توجه داشته باشند، ریسپانسیو بودن این سایت هاست. زیرا مشتریان بسیار زیادی از طریق گوشی وارد سایت می شوند و این امر می تواند به تعامل هر چه بیشتر افراد با سایت کمک کند.

  مزیت‌های طراحی سایت موسسه حقوقی

  همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم افزایش درآمد، ثبت برند و افزایش اعتبار از جمله مزیت های طراحی سایت موسسه حقوقی به شمار می روند. همچنین، طراحی سایت حقوقی باعث می شود تا دانش حقوقی کاربران افزایش پیدا کند و این امر می تواند گام موثری در جامعه باشد. یکی دیگر از مزیت های طراحی سایت حقوقی شناخت نیازهای مراجعان است. این موضوع می تواند به موسسات حقوقی کمک کند تا خدمات خود را دسته بندی کنند و خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه دهند. به طور کلی، با توجه به این موضوع که امروزه اینترنت به بخش مهمی از زندگی انسان ها تبدیل شده است، حضور در این فضا می تواند به حفظ دوام موسسات حقوقی کمک کند.

  نمونه کارهای طراحی سایت وکالت

  برای اینکه بتوانید کار طراحی سایت حقوقی را به تیم طراحی سایت بدهید، باید ابتدا نمونه کارهای طراحی سایت وکالت را مشاهده کنید. توصیه می شود در قدم اول به سایت های حقوقی معتبر و بین المللی سر بزنید تا بتوانید شناخت کاملی به سایت های حقوقی داشته باشید.

  نمونه سایت های حقوقی

  تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد طراحی سایت حقوقی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید برای اینکه طراحی سایت حقوقی با موفقیت روبرو شود باید به موارد متعددی از جمله ایجاد روش های ارتباطی، ریسپانسیو بودن سایت و ایجاد راه های ارتباطی گسترده توجه داشته باشید. اگر می خواهید کار طراحی سایت حقوقی را شروع کنید می توانید نمونه سایت های حقوقی ایران سایت را مشاهده کنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.