طراحی سایت انتشارات

ایران سایت قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در ایران با استفاده از تیمی حرفه ای و با تجربه آماده ارائه خدمات طراحی سایت انتشارات برای تمامی مشاغل و اهداف در جهت رفع نیاز های آن ها می باشد.جهت طراحی سایت انتشارات با کلیک روی دکمه مشاوره با تیم فنی ایران سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به طور رایگان راهنمایی های لازم را به شماره ارائه کنند.

طراحی سایت انتشارات
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

قیمت طراحی سایت انتشارات
طراحی سایت انتشارات

انتشارات از مهمترین کسب و کارهایی هستند که مشتریان زیادی دارند. روزانه به تعداد افرادی که به دانشگاه می روند و یا به مطالعه روی می آورند در حال افزایش است. همین امر باعث می شود تا مشتریان بالقوه زیادی در فضای اینترنت وجود داشته باشند و اگر کسب و کارها برنامه ریزی های مناسب را برای حضور در این فضا داشته باشند می توانند درآمد خود را افزایش دهند. اما ساخت سایت انتشارات باید با دقت و وسواس زیادی صورت گیرد تا به موفقیت کسب و کارها کمک کند.

ساخت سایت انتشارات

امکانات طراحی وب سایت انتشارات

امروزه، طراحی سایت به یک عمل بسیار مهم تبدیل شده است و موارد دیگری نظیر علوم روانشناسی نیز وارد این حوزه شده اند. با توجه به این موضوع که مشتریان زیادی در فضای اینترنت حضور دارند شناخت نیازهای آنها سبب می شود تا امکانات طراحی وب سایت انتشارات سایت به خوبی مشخص گردد و همین امر باعث می شود تا تعامل کاربران با سایت بالا رود. هر چقدر تعامل کاربران با سایت بالا باشد، به همان اندازه نرخ پرش کاهش پیدا می کند و این امر به طور مستقیم بر افزایش رتبه سایت اثر می گذارد.

نیاز سنجی

یکی از مهمترین مواردی که در ساخت سایت انتشارات باید به آن توجه داشته باشید نیاز سنجی کاربران است. به همین دلیل، در اولین مرحله باید مشخص کنید که انتشارات شما در چه زمینه ای فعال است. آیا انتشارات شما کتاب های دانشگاهی چاپ می کند و یا در زمینه چاپ کتاب های داستان فعال است؟! مشتریان هر یک از این انتشارات نیازهای خاصی دارند که باید به دقت در ساخت سایت انتشارات پیاده سازی شود. در نتیجه، قبل از هر اقدامی برای طراحی سایت به این موضوع توجه داشته باشید تا بتوانید روند طراحی سایت را به خوبی پیش ببرید.

معرفی محصولات 

یکی از بخش های بسیار جذاب ساخت سایت انتشارات معرفی محصولات جدید است. بسیاری از کاربرانی که وارد سایت شما می شوند می خواهند با محصولات جدید انتشارات شما آشنا شوند. اگر این قسمت به خوبی طراحی شود باعث می شود کاربران خرید انجام دهند و این موضوع می تواند بر درآمد کسب و کارها اثرات زیادی بگذارد.

وبلاگ

یکی از مهمترین بخش هایی که سایت های انتشارات به آن نیاز دارند وبلاگ است. وبلاگ باعث می شود تا اطلاعات عمومی کاربران افزایش پیدا کند و علاقه آنها به سایت افزایش پیدا کند. با توجه به این موضوع که هدف اصلی کسب و کارهایی که در زمینه انتشارات فعال هستند افزایش اطلاعات است، وجود وبلاگ در سایت باعث می شود تا تعامل کاربران با سایت افزایش پیدا کند و حس خوبی را در سایت شما تجربه کنند. همچنین، تعیین استراتژی محتوایی مسئله بعدی است که باید بعد از طراحی سایت به آن توجه داشته باشید.

پرسش و پاسخ

تمامی کسانی که از مشتریان انتشارات هستند تمایل دارند پس از آنکه کتابی را خریداری کردند در مورد آن پرسش و پاسخ داشته باشند. به همین دلیل، در زمان ساخت سایت انتشارات باید فورمی برای کاربران در نظر گرفته شود تا بتوانند به راحتی نظرات خود به اشتراک بگذارند.

طراحی سایت انتشارات

رویدادها

یکی دیگر از مواردی که در ساخت سایت انتشارات بسیار مهم است و باعث می شود کاربران پس از ورود به سایت حس بهتری را تجربه کنند ایجاد بخش رویدادهاست. در این بخش تمامی اتفاقات مهمی که در انتشارات رخ می دهند ثبت می شوند. به طور مثال، اگر قرار است این انتشارات در یک نمایشگاه حضور داشته باشد و یا اگر می خواهد ایونتی را به مناسبت چاپ جدید یک کتاب راه بیاندازد می تواند در این قسمت ثبت کند. رویدادها برای کاربران بسیار مهم است و باعث جلب توجه آنها می شود.

راه اندازی سایت انتشارات

کسانی که می خواهند برای راه اندازی سایت انتشارات اقدام کنند باید به مسئله بسیار مهمی توجه داشته باشند. به طور کلی، مبنای کاربرانی که وارد سایت انتشارات می شوند بر پایه اعتماد است. اما این امر بدین معنا نیست که بخش ارتباط با ما در روند ساخت سایت انتشارات نادیده گرفته شود. هر چقدر بخش درباره ما بهتر طراحی شود و محتوای بهتری درون آن قرار داده شود، به همان اندازه ساخت سایت انتشارات با اقبال بیشتری رو به رو می شود.

نمونه کار های طراحی سایت انتشارات

اگر می خواهید برای ساخت سایت انتشارات اقدام کنید، باید قبل از آنکه کار خود را به تیم طراحی سایت بسپارید  نمونه کارهای طراحی سایت انتشارات آن تیم را به دقت بررسی کنید. این کار به شما فرصت می دهد تا دانش و تخصص آن تیم را متوجه شوید. زمانی که در حال بررسی نمونه کارهای طراحی سایت انتشارات هستید باید به قالب و گرافیک سایت توجه داشته باشید و این نکته را مد نظر قرار دهید  آیا این سایت توانسته است ماهیت انتشارات را در ساخت سایت انتشارات نشان دهد یا خیر! همچنین، توصیه می شود موارد دیگری نظیر سرعت و امنیت سایت را مد نظر داشته باشید.

هزینه طراحی سایت انتشارات

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد روند ساخت سایت انتشارات در اختیار شما قرار دهیم. در ساخت سایت انتشارات باید به نکات مهمی از جمله نیازهای کاربران، بخش معرفی محصولات، بخش وبلاگ و پرسش و پاسخ توجه شود. اگر به دنبال استعلام هزینه طراحی سایت انتشارات هستید، می توانید با تیم ایران سایت در تماس باشید. کارشناسان ما مشاوره های تخصصی و رایگان طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهند و در تمامی این مسیر در کنار شما هستند. ورود به دنیای اینترنت زمانی موفقیت آمیز است که با تفکر صورت گیرد و ایران سایت تلاش می کند زمینه را برای ورود موفقیت آمیز شما فراهم سازد.

چرا طراحی سایت نیاز امروز هر کسب و کار است!؟

فرصتی برای دیده شدن

بهبود کیفیت خدمات رسانی

کسب درآمد

جلب رضایت کاربران

خدمات ایران سایت در مورد طراحی سایت انتشارات

طراحی ریسپانسیو

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای یکی از نکات بسیار مهم که باید رعایت شود ، رسپانسیو بودن سایت می باشد. تمامی سایت های طراحی و پیاده سازی شده توسط ایران سایت قابلیت رسپانسیو استاندارد را دارا است تا در نمایشگرهای مختلف مانند موبایل، دسکتاپ، تبلت وغیره که در ابعاد و کارایی های متفاوت می باشند به طور صحیح و کاربرپسند ظاهر شوند. یکی از مزیت های طراحی سایت در ایران سایت رعایت تمامی استاندارد های روز دنیا است، سایت های طراحی شده توسط ما در تمامی نمایشگرها با ابعاد مختلف قابلیت تطبیق پذیری را دارا می باشند بدین ترتیب نیازهای تمامی کاربران شما برطرف خواهد شد.

سئو و بهینه سازی سایت

برای اینکه موتورهای جستجو صفحات سایت شما را در نتایج جستجو نشان دهند باید ساختار وب سایت شما طبق استاندارد آن ها باشد ، تمامی سایت هایی که توسط تیم حرفه ای ایران سایت طراحی و پیاده سازی می شوند از طراحی UI،UX تا کد نویسی آنها با توجه به فاکتورها و قوانین سئو اجرا می شوند. همچنین دپارتمان سئو ایران سایت که متشکل از افراد متخصص می باشد به این روند نظارت دقیق کرده و وب سایت های طراحی شده را از نظر سئو کنترل خواهند کرد.

طراحی گرافیک و ui ux اختصاصی

در ایران سایت با توجه به سلیقه شما و همچنین نیازهای کاربران طرح های گرافیکی اختصاصی و متناسب با خواسته شما طراحی می شود ، قبل از انجام هرگونه طراحی جلساتی با مشتریان عزیز خواهیم داشت تا طراحان ایران سایت با هویت و روح کسب و کار یا ایده ای که برای آن قصد طراحی وب سایت دارید آشنا شوند تا محصول خروجی آن ها دقیقا همان چیزی باشند که شما به دنبال آن بوده اید. تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی وب سایت در ایران سایت بعد از تایید شما وارد فاز بعدی خواهند شد

پشتیبانی آنلاین

شرکت ایران سایت با توجه به خدماتی که ارائه می دهد در طول فرآیند اجرا و در عین حال پس از اتمام پروژه، پشتیبانی آنلاین به صورت 24 ساعته را از وظایف خود می داند و به بهترین شکل ممکن به تمام سوالات و ایرادات به وجود آمده پاسخگو خواهد بود. بنابراین به شما این اطمینان را می دهیم که در تمامی مراحل پروژه تیم ایران سایت همراه شما می باشد.

امکانات طراحی سایت انتشارات

 • نظرسنجی آنلاین
 • امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران
 • حساب کاربری پیشرفته برای هریک از کاربران
 • قابلیت ایجاد گالری تصاویر و ویدئو
 • بخش وبلاگ جهت قرار دادن مطالب آموزشی
 • افزودن کاربران و معین کردن نقش و سطح دسترسی
 • بخش تالار گفتگو برای کاربران وب سایت
 • بخش ارسال خبرنامه به اعضای سایت
 • دیزاین گرافیکی اختصاصی
 • همگام با اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • قرار دادن rss برای پیگیری آسان اخبار
 • اپلیکیشن حرفه ای در کنار طراحی وب سایت
 • پنل حرفه ای جهت مدیریت سایت و کاربران
 • جستجوی پیشرفته در میان اخبار وب سایت
 • قابلیت پشتیبان گیری از محتوای سایت
 • طراحی وب سایت کاملا ریسپانسیو
با ما در تماس باشید 021-91006450

عناصر کلیدی که باید در هنگام طراحی وب سایت برای یک شرکت ناشر در نظر گرفته شوند چیست؟

پاسخ: هنگام طراحی وب سایت برای یک شرکت انتشاراتی، توجه به عناصری مانند ناوبری واضح، چیدمان تمیز و منظم، تمرکز بر نمایش نشریات و نویسندگان شرکت و دسترسی آسان به اطلاعات شرکت و خدمات آن بسیار مهم است.

چگونه طراحی وب سایت می تواند به یک شرکت انتشاراتی کمک کند تا در بازار شلوغ برجسته شود؟

پاسخ: یک وب سایت با طراحی خوب می تواند با ایجاد یک تصویر به یاد ماندنی از برند، ارائه یک تجربه کاربر پسند و جذاب، و نشان دادن پیشنهادات و نقاط قوت منحصر به فرد شرکت، به یک شرکت انتشاراتی کمک کند.

برخی از گرایش های رایج طراحی وب سایت در صنعت نشر چیست؟

پاسخ: برخی از گرایش‌های رایج طراحی وب‌سایت در صنعت نشر شامل طرح‌بندی‌های مینیمالیستی، تایپوگرافی جسورانه، ویژگی‌های پویا و تعاملی و ادغام با رسانه‌های اجتماعی است.

طراحی وب سایت چگونه می تواند بر فروش آنلاین یک شرکت انتشاراتی تأثیر بگذارد؟

پاسخ: یک وب‌سایت با طراحی خوب می‌تواند فروش آنلاین شرکت‌های انتشاراتی را با آسان‌تر کردن جستجو و خرید کتاب‌ها برای مشتریان، برجسته کردن نسخه‌های جدید و پرفروش‌ها، و ایجاد یک تجربه پرداخت یکپارچه، بهبود بخشد.

طراحی های ریسپانسیو موبایل چه نقشی در انتشار طراحی وب سایت دارند؟

پاسخ: طراحی‌های واکنش‌گرای موبایل در طراحی وب‌سایت انتشارات بسیار مهم است، زیرا مشتریان بیشتری در حال مرور و خرید کتاب در دستگاه‌های تلفن همراه خود هستند. طراحی ریسپانسیو برای موبایل تضمین می‌کند که وب‌سایت در همه اندازه‌های صفحه نمایش خوب به نظر می‌رسد و عملکرد خوبی دارد.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) چقدر در طراحی سایت انتشار اهمیت دارد؟

پاسخ: سئو در انتشار طراحی وب سایت مهم است زیرا به وب سایت کمک می کند تا در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و باعث می شود تا مشتریان بالقوه بتوانند وب سایت را پیدا کنند و انتشارات شرکت را کشف کنند.

برخی از اشتباهات رایج طراحی وب سایت که در انتشار باید از آنها اجتناب کرد چیست؟

پاسخ: اشتباهات رایج طراحی وب سایت که در انتشار باید از آنها اجتناب کرد عبارتند از: چیدمان درهم، ناوبری گیج کننده، زمان بارگذاری پایین صفحه و پاسخگویی ضعیف تلفن همراه.

چگونه یک وب سایت انتشاراتی می تواند عناصر چند رسانه ای را در طراحی خود بگنجاند؟

پاسخ: یک وب‌سایت انتشاراتی می‌تواند با استفاده از پخش‌کننده‌های ویدیویی و صوتی، ادغام با رسانه‌های اجتماعی و ایجاد ویژگی‌های تعاملی، عناصر چندرسانه‌ای مانند تریلر کتاب، مصاحبه نویسنده و پادکست را در طراحی خود بگنجاند.

چگونه یک وب سایت انتشاراتی می تواند از تجزیه و تحلیل داده ها برای بهبود طراحی خود استفاده کند؟

پاسخ: یک وب‌سایت انتشاراتی می‌تواند از تجزیه و تحلیل داده‌ها برای ردیابی رفتار و ترجیحات کاربر، شناسایی زمینه‌های بهبود، و تصمیم‌گیری‌های طراحی مبتنی بر داده استفاده کند که تجربه کاربر را بهبود بخشد و فروش را افزایش دهد.

چند نمونه از وب سایت های انتشاراتی با طراحی خوب چیست؟

پاسخ: برخی از نمونه‌هایی از وب‌سایت‌های انتشاراتی با طراحی خوب عبارتند از Penguin Random House، HarperCollins، Simon & Schuster، و Scholastic. این وب‌سایت‌ها دارای طرح‌بندی‌های جذاب، ناوبری بصری، و عناصر چندرسانه‌ای پویا هستند که نشریات و نویسندگان شرکت را به نمایش می‌گذارند.

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر و ثبت سفارش باما تماس بگیرید

تلفن تماس: 021-91006450 نشانی : میدان ونک، برج نگار، طبقه 9، واحد 10 ایمیل: info [at] iransite.com تیکت پشتیبانی : ثبت درخواست
ارتباط با ایران سایت

  طراحی سایت انتشارات

  انتشارات از مهمترین کسب و کارهایی هستند که مشتریان زیادی دارند. روزانه به تعداد افرادی که به دانشگاه می روند و یا به مطالعه روی می آورند در حال افزایش است. همین امر باعث می شود تا مشتریان بالقوه زیادی در فضای اینترنت وجود داشته باشند و اگر کسب و کارها برنامه ریزی های مناسب را برای حضور در این فضا داشته باشند می توانند درآمد خود را افزایش دهند. اما ساخت سایت انتشارات باید با دقت و وسواس زیادی صورت گیرد تا به موفقیت کسب و کارها کمک کند.

  امکانات طراحی وب سایت انتشارات

  امروزه، طراحی سایت به یک عمل بسیار مهم تبدیل شده است و موارد دیگری نظیر علوم روانشناسی نیز وارد این حوزه شده اند. با توجه به این موضوع که مشتریان زیادی در فضای اینترنت حضور دارند شناخت نیازهای آنها سبب می شود تا امکانات طراحی وب سایت انتشارات سایت به خوبی مشخص گردد و همین امر باعث می شود تا تعامل کاربران با سایت بالا رود. هر چقدر تعامل کاربران با سایت بالا باشد، به همان اندازه نرخ پرش کاهش پیدا می کند و این امر به طور مستقیم بر افزایش رتبه سایت اثر می گذارد.

  نیاز سنجی

  یکی از مهمترین مواردی که در ساخت سایت انتشارات باید به آن توجه داشته باشید نیاز سنجی کاربران است. به همین دلیل، در اولین مرحله باید مشخص کنید که انتشارات شما در چه زمینه ای فعال است. آیا انتشارات شما کتاب های دانشگاهی چاپ می کند و یا در زمینه چاپ کتاب های داستان فعال است؟! مشتریان هر یک از این انتشارات نیازهای خاصی دارند که باید به دقت در ساخت سایت انتشارات پیاده سازی شود. در نتیجه، قبل از هر اقدامی برای طراحی سایت به این موضوع توجه داشته باشید تا بتوانید روند طراحی سایت را به خوبی پیش ببرید.

  معرفی محصولات

  یکی از بخش های بسیار جذاب ساخت سایت انتشارات معرفی محصولات جدید است. بسیاری از کاربرانی که وارد سایت شما می شوند می خواهند با محصولات جدید انتشارات شما آشنا شوند. اگر این قسمت به خوبی طراحی شود باعث می شود کاربران خرید انجام دهند و این موضوع می تواند بر درآمد کسب و کارها اثرات زیادی بگذارد.

  وبلاگ

  یکی از مهمترین بخش هایی که سایت های انتشارات به آن نیاز دارند وبلاگ است. وبلاگ باعث می شود تا اطلاعات عمومی کاربران افزایش پیدا کند و علاقه آنها به سایت افزایش پیدا کند. با توجه به این موضوع که هدف اصلی کسب و کارهایی که در زمینه انتشارات فعال هستند افزایش اطلاعات است، وجود وبلاگ در سایت باعث می شود تا تعامل کاربران با سایت افزایش پیدا کند و حس خوبی را در سایت شما تجربه کنند. همچنین، تعیین استراتژی محتوایی مسئله بعدی است که باید بعد از طراحی سایت به آن توجه داشته باشید.

  پرسش و پاسخ

  تمامی کسانی که از مشتریان انتشارات هستند تمایل دارند پس از آنکه کتابی را خریداری کردند در مورد آن پرسش و پاسخ داشته باشند. به همین دلیل، در زمان ساخت سایت انتشارات باید فورمی برای کاربران در نظر گرفته شود تا بتوانند به راحتی نظرات خود به اشتراک بگذارند.

  رویدادها

  یکی دیگر از مواردی که در ساخت سایت انتشارات بسیار مهم است و باعث می شود کاربران پس از ورود به سایت حس بهتری را تجربه کنند ایجاد بخش رویدادهاست. در این بخش تمامی اتفاقات مهمی که در انتشارات رخ می دهند ثبت می شوند. به طور مثال، اگر قرار است این انتشارات در یک نمایشگاه حضور داشته باشد و یا اگر می خواهد ایونتی را به مناسبت چاپ جدید یک کتاب راه بیاندازد می تواند در این قسمت ثبت کند. رویدادها برای کاربران بسیار مهم است و باعث جلب توجه آنها می شود.

  راه اندازی سایت انتشارات

  کسانی که می خواهند برای راه اندازی سایت انتشارات اقدام کنند باید به مسئله بسیار مهمی توجه داشته باشند. به طور کلی، مبنای کاربرانی که وارد سایت انتشارات می شوند بر پایه اعتماد است. اما این امر بدین معنا نیست که بخش ارتباط با ما در روند ساخت سایت انتشارات نادیده گرفته شود. هر چقدر بخش درباره ما بهتر طراحی شود و محتوای بهتری درون آن قرار داده شود، به همان اندازه ساخت سایت انتشارات با اقبال بیشتری رو به رو می شود.

  نمونه کار های طراحی سایت انتشارات

  اگر می خواهید برای ساخت سایت انتشارات اقدام کنید، باید قبل از آنکه کار خود را به تیم طراحی سایت بسپارید  نمونه کارهای طراحی سایت انتشارات آن تیم را به دقت بررسی کنید. این کار به شما فرصت می دهد تا دانش و تخصص آن تیم را متوجه شوید. زمانی که در حال بررسی نمونه کارهای طراحی سایت انتشارات هستید باید به قالب و گرافیک سایت توجه داشته باشید و این نکته را مد نظر قرار دهید  آیا این سایت توانسته است ماهیت انتشارات را در ساخت سایت انتشارات نشان دهد یا خیر! همچنین، توصیه می شود موارد دیگری نظیر سرعت و امنیت سایت را مد نظر داشته باشید.

  هزینه طراحی سایت انتشارات

  تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد روند ساخت سایت انتشارات در اختیار شما قرار دهیم. در ساخت سایت انتشارات باید به نکات مهمی از جمله نیازهای کاربران، بخش معرفی محصولات، بخش وبلاگ و پرسش و پاسخ توجه شود. اگر به دنبال استعلام هزینه طراحی سایت انتشارات هستید، می توانید با تیم ایران سایت در تماس باشید. کارشناسان ما مشاوره های تخصصی و رایگان طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهند و در تمامی این مسیر در کنار شما هستند. ورود به دنیای اینترنت زمانی موفقیت آمیز است که با تفکر صورت گیرد و ایران سایت تلاش می کند زمینه را برای ورود موفقیت آمیز شما فراهم سازد.

  `