طراحی سایت رستوران

ایران سایت قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در ایران با استفاده از تیمی حرفه ای و با تجربه آماده ارائه خدمات طراحی سایت برای تمامی مشاغل و اهداف در جهت رفع نیاز های آن ها می باشد.جهت طراحی سایت با کلیک روی دکمه مشاوره با تیم فنی ایران سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به طور رایگان راهنمایی های لازم را به شماره ارائه کنند.

طراحی سایت رستوران
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

قیمت طراحی سایت
طراحی سایت رستوران

آیا تا به حال شده است در خانه نشسته باشید و یک دفعه هوس کنید غذای مورد علاقه خود را از یک رستوران خاص سفارش دهید؟! آیا تا به حال تمایل داشته اید در اینترنت به گشت و گذار بپردازید و سایت غذای مورد علاقه خود را پیدا کنید؟! بهتر است بدانید نه تنها پاسخ شما بلکه پاسخ تمامی افراد به این سوالات مثبت است. به همین دلیل، کسب و کارهایی که در این حوزه فعال هستند می توانند با طراحی سایت رستوران و فست فود به موفقیت های زیادی دست پیدا کنند.

طراحی سایت سفارش آنلاین غذا

در اولین قدم ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید آیا طراحی سایت سفارش آنلاین غذا یک کار ضروری است! پاسخ به این سوال قطعا مثبت است. موتور گوگل اخیرا اعلام کرده است روزانه به طور متوسط 5 میلیارد جستجو در اینترنت صورت می گیرد. در نتیجه، کسب و کارهایی که در این فضا حضور داشته باشند می توانند به نتیجه قابل قبولی دست پیدا کنند. این مسئله در امور مرتبط با غذا بیشتر صدق می کند و همین امر سبب شده طراحی سایت سفارش آنلاین غذا به یک ترند بسیار مهم در سراسر دنیا تبدیل شود. اگر شما نیز در این حوزه فعال هستید، و می خواهید در میان رقبای خود بدرخشید باید به طراحی سایت رستوران و فست فود توجه داشته باشید.

اهمیت طراحی سایت رستوران و سفارش غذا

در بالا به این موضوع اشاره کردیم چرا طراحی سایت رستوران مهم است. اما در اینجا می خواهیم به جنبه دیگری از اهمیت طراحی سایت رستوران و سفارش غذا بپردازیم. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه اینترنت و تکنولوژی به وجود آمده است ذائقه جستجو کاربران نیز تغییر کرده است. آنها تمایل دارند در مورد رستوران های متفاوت اطلاعات کسب کنند و قبل از آنکه به آن رستوران ها بروند تصاویر غذا را مشاهده کنند. این مسئله تنها با طراحی سایت امکان پذیر است. زیرا کاربران ابتدا اطلاعات خود را بالا می برند و در صورتی که به آن رستوران اعتماد کردند کارشان را به آن می سپارند.

راه اندازی سایت رستوران و سفارش غذا

اگر می خواهید برای طراحی سایت رستوران و فست فود اقدام کنید، باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. در ادامه به مراحل مهم راه اندازی سایت رستوران و سفارش غذا می پردازیم:

 • تعیین اهداف: یکی از مهمترین مواردی که در طراحی سایت غذا باید به آن توجه داشته باشید تعیین هدف است. آیا شما می خواهید درآمد خود را افزایش دهید؟! آیا می خواهید به برند مهمی تبدیل شوید؟! آیا می خواهید شعب متعددی در کشورهای مختلف داشته باشید؟! پاسخ به تمامی این سوالات می تواند مسیر را برای ورود به دنیای اینترنت باز کند. 
 • شناخت نیازهای کاربران: یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت رستوران باید به آن توجه کنید نیازهای کاربران است. زمانی که در رستوران کار می کنید از مشتریان خود چه فیدبکی می گیرید؟! نیازهای آنها چیست؟! آنها معمولا چه درخواست هایی از شما دارند؟! تمامی این موارد را در کاغذ پیاده سازی کنید و سپس به تیم طراحی سایت بدهید. 
 • تعیین بودجه: شاید باید گفت هیچ چیز اندازه تعیین بودجه در طراحی سایت مهم نیست. شما باید بودجه نهایی را که می خواهید به طراحی سایت اختصاص دهید در نظر بگیرید. همچنین، باید به این موضوع توجه داشته باشید پس از اتمام طراحی سایت کار سئو سایت آغاز می شود و باید بودجه خود را به طور کامل و دقیق سازمان بندی کنید.

امکانات طراحی سایت رستوران

امکانات طراحی سایت رستوران و فست فود بسیار مهم است و باعث می شود تا کاربران تعامل بیشتری با سایت داشته باشند. هر چقدر تعامل کاربران با سایت شما افزایش پیدا کند به همان اندازه رتبه سایت بالا می رود و این امر در موفقیت کاری شما موثر است. 

قالب سایت

یکی از مهمترین مواردی که باید به عنوان امکانات طراحی سایت رستوران در نظر گرفته شود قالب رستوران است. این قالب باید به گونه ای انتخاب شود که با فضای داخلی رستوران همخوانی داشته باشد. توصیه می شود در این قسمت از تصاویر زنده خود رستوران استفاده نمایید. 

تصویر محور

چرا شما وارد سایت رستوران می شوید؟! زیرا می خواهید غذا سفارش دهید! برای سفارش غذا چه چیزی برایتان مهم است؟! بی شک، تصاویری که در رستوران به کار رفته اند بسیار مهم هستند و باعث می شوند تا کاربران ترغیب شوند غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند. به همین دلیل، در طراحی سایت رستوران باید به این موضوع توجه شود که این سایت ها باید تصویر محور باشند.

پرداخت آنلاین

کسانی که غذا را به صورت آنلاین سفارش می دهند می خواهند سریعا و در بستر اینترنت پول را پرداخت کنند و سپس غذا را بدون هیچ گونه دغدغه ای برای پرداخت درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایند. به همین دلیل در زمان طراحی سایت باید به این موضوع توجه شود و بخشی برای پرداخت آنلاین در نظر گرفته شود.

ویژگی های طراحی سایت سفارش غذا

در بالا به مهمترین ویژگی های طراحی سایت سفارش غذا اشاره کردیم. اما اگر می خواهید در این مسیر به موفقیت برسید بهتر است به موارد زیر نیز توجه کنید:

 • بلاگ: شما می توانید بلاگی در سایت خود داشته باشید و اطلاعات مناسبی را در مورد غذا با کاربران خود به اشتراک بگذارید. 
 • دستور پخت: بسیاری از کاربران علاقه دارند با دستور پخت غذاهای مختلف آشنا شوند. شما می توانید بخشی را به عنوان آشپزی با ( نام سایت و یا برند) در نظر بگیرید و در سایت خود بگذارید. اگر برای این کار تولید محتوای ویدیویی داشته باشید با موفقیت های بیشتری رو به رو می شوید.
 • باشگاه مشتریان: بسیاری از کاربران تمایل دارند تفاوتی میان آنها که مکرر از روی سایت شما سفارش می دهند با کسانی که تنها یکبار و یا دو بار سفارش می دهند وجود داشته باشد. به همین دلیل، در زمان طراحی سایت رستوران باشگاه مشتریان برای کسانی که سفارش می دهند در نظر گرفته شود. 
 • نظرات: در طراحی سایت رستوران الزاما باید بخشی به نظرات کاربران اختصاص پیدا کند تا نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

مزایای طراحی سایت سفارش اینترنتی غذا

مزایای طراحی سایت سفارش اینترنتی غذا بسیار زیاد هستند. اولا باید بدانید شما می توانید با طراحی سایت رستوران و فست فود تعداد مشتریان خود را افزایش دهید و همین امر نقش موثری در افزایش درآمد دارد. پس از آن می توانید برند خود را در میان مشتریان بشناسانید و همین مسئله باعث می شود که از رقبای خود پیشی بگیرید. یکی دیگر از مزایای طراحی سایت سفارش اینترنتی غذا افزایش اعتبار در میان مشتریان است و می توانید به آنها ثابت کنید که شما یکی از بهترین رستوران ها هستید.

نمونه سایت رستوران

اگر اکنون تصمیم گرفته اید که برای طراحی سایت رستوران اقدام کنید، باید در مرحله اول چند نمونه سایت رستوران نگاه کنید. این کار باعث می شود تا دید شما به طراحی سایت باز شود و سپس سایت خود را به بهترین شکل به تیم طراحی سایت بسپارید.

قیمت طراحی سایت رستوران

یکی از سوالات پرتکراری که در زمان طراحی سایت پرسیده می شود در مورد قیمت طراحی سایت رستوران و فست فود است. بهتر است بدانید فاکتورهای متعددی بر روی این موضوع اثر می گذارند و به همین دلیل از قبل باید برخی از موارد روشن شوند.

پروژه طراحی سایت رستوران

شما می توانید پروژه طراحی سایت رستوران و فست فود را به ایران سایت بسپارید و مشاوره های کارشناسی را از آنها دریافت کنید.

چرا طراحی سایت نیاز امروز هر کسب و کار است!؟

فرصتی برای دیده شدن

بهبود کیفیت خدمات رسانی

کسب درآمد

جلب رضایت کاربران

خدمات ایران سایت در مورد طراحی سایت

طراحی ریسپانسیو

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای یکی از نکات بسیار مهم که باید رعایت شود ، رسپانسیو بودن سایت می باشد. تمامی سایت های طراحی و پیاده سازی شده توسط ایران سایت قابلیت رسپانسیو استاندارد را دارا است تا در نمایشگرهای مختلف مانند موبایل، دسکتاپ، تبلت وغیره که در ابعاد و کارایی های متفاوت می باشند به طور صحیح و کاربرپسند ظاهر شوند. یکی از مزیت های طراحی سایت در ایران سایت رعایت تمامی استاندارد های روز دنیا است، سایت های طراحی شده توسط ما در تمامی نمایشگرها با ابعاد مختلف قابلیت تطبیق پذیری را دارا می باشند بدین ترتیب نیازهای تمامی کاربران شما برطرف خواهد شد.

سئو و بهینه سازی سایت

برای اینکه موتورهای جستجو صفحات سایت شما را در نتایج جستجو نشان دهند باید ساختار وب سایت شما طبق استاندارد آن ها باشد ، تمامی سایت هایی که توسط تیم حرفه ای ایران سایت طراحی و پیاده سازی می شوند از طراحی UI،UX تا کد نویسی آنها با توجه به فاکتورها و قوانین سئو اجرا می شوند. همچنین دپارتمان سئو ایران سایت که متشکل از افراد متخصص می باشد به این روند نظارت دقیق کرده و وب سایت های طراحی شده را از نظر سئو کنترل خواهند کرد.

طراحی گرافیک و ui ux اختصاصی

در ایران سایت با توجه به سلیقه شما و همچنین نیازهای کاربران طرح های گرافیکی اختصاصی و متناسب با خواسته شما طراحی می شود ، قبل از انجام هرگونه طراحی جلساتی با مشتریان عزیز خواهیم داشت تا طراحان ایران سایت با هویت و روح کسب و کار یا ایده ای که برای آن قصد طراحی وب سایت دارید آشنا شوند تا محصول خروجی آن ها دقیقا همان چیزی باشند که شما به دنبال آن بوده اید. تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی وب سایت در ایران سایت بعد از تایید شما وارد فاز بعدی خواهند شد

پشتیبانی آنلاین

شرکت ایران سایت با توجه به خدماتی که ارائه می دهد در طول فرآیند اجرا و در عین حال پس از اتمام پروژه، پشتیبانی آنلاین به صورت 24 ساعته را از وظایف خود می داند و به بهترین شکل ممکن به تمام سوالات و ایرادات به وجود آمده پاسخگو خواهد بود. بنابراین به شما این اطمینان را می دهیم که در تمامی مراحل پروژه تیم ایران سایت همراه شما می باشد.

امکانات طراحی سایت

 • نظرسنجی آنلاین
 • امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران
 • حساب کاربری پیشرفته برای هریک از کاربران
 • قابلیت ایجاد گالری تصاویر و ویدئو
 • بخش وبلاگ جهت قرار دادن مطالب آموزشی
 • افزودن کاربران و معین کردن نقش و سطح دسترسی
 • بخش تالار گفتگو برای کاربران وب سایت
 • بخش ارسال خبرنامه به اعضای سایت
 • دیزاین گرافیکی اختصاصی
 • همگام با اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • قرار دادن rss برای پیگیری آسان اخبار
 • اپلیکیشن حرفه ای در کنار طراحی وب سایت
 • پنل حرفه ای جهت مدیریت سایت و کاربران
 • جستجوی پیشرفته در میان اخبار وب سایت
 • قابلیت پشتیبان گیری از محتوای سایت
 • طراحی وب سایت کاملا ریسپانسیو
با ما در تماس باشید 021-88886450

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر و ثبت سفارش باما تماس بگیرید

تلفن تماس: 88886450-021 نشانی : میدان ونک، برج نگار، طبقه ۱۱، واحد ۶ ایمیل: info [at] iransite.com تیکت پشتیبانی : ثبت درخواست
ارتباط با ایران سایت