02188886450

خدمات دامنه

ثبت دامنه همیشه در همه جای دنیا به یک شکل انجام می شود و معدود شرکتی وجود دارد که خدمات خاصی روی دامنه به شما ارایه دهد. ایران سایت یکی از معدود شرکت هایی است که حتی اگر ایمیل خود را سالها چک نکنید دامنه شما بدون نیاز به حتی مراجعه به ایمیل خود و بصورت خودکار (گهگاه بصورت هماهنگی تلفنی) تمدید می شود و دغدغه از دست دادن دامنه در ایران سایت برای شما به حداقل خواهد رسید.

خدمات هاست

هاستینگ ایران سایت یک شرکت وابسته به شرکت ایران سایت است که دارای دیتاسنتر اختصاصی در داخل ایران بوده و خدمات متفاوت هاستینگ را به شما ارایه می دهد. این هاستینگ که پشتیبان آن را طراحان وب تشکیل می دهند به شما این امکان را می دهد که با خیالی آسوده به مدیریت سایت خود بپردازید. هاستینگ VIP با قابلیت های بی نظیری همچون مدیریت سایت شما، ترافیک نامحدود و حتی فضای نامحدود (در برخی پلن ها) از دیگر خدمات ویژه هاستینگ ایران سایت می باشد.

خدمات سرور مجازی

هاستینگ ایران سایت یک شرکت وابسته به شرکت ایران سایت است که دارای دیتاسنتر اختصاصی در داخل ایران بوده و خدمات متفاوت هاستینگ را به شما ارایه می دهد. این هاستینگ که پشتیبان آن را طراحان وب تشکیل می دهند به شما این امکان را می دهد که با خیالی آسوده به مدیریت سایت خود بپردازید. هاستینگ VIP با قابلیت های بی نظیری همچون مدیریت سایت شما، ترافیک نامحدود و حتی فضای نامحدود (در برخی پلن ها) از دیگر خدمات ویژه هاستینگ ایران سایت می باشد.

خدمات سرور اختصاصی

خدمات سرور اختصاصی نیز از قواعد عدم تفاوت بسیار میان شرکت های رقیب مستثنی نیست و اما خدمات متمایز ایران سایت، ترافیک نامحدود و خدمات نصب نرم افزار و سیستم عامل رایگان است که شما را در کاهش هزینه های اولیه ایجاد یک سرور اختصاصی یاری می نماید.

فرض کنید مرورگر گوگل را بر روی سیستم یا تلفن همراه خود باز می‌کنید و عبارت " قیمت نوت 9 " را جستجو می‌کنید. پس از چند ثانیه چه می‌بینید؟ لینک وب سایت‌های مختلفی را که در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار گرفته‌اند مشاهده می‌کنید و بلافاصه بر روی لینک اول کلیک می‌کنید و درصورتی که مایل بودید به وب سایت‌های دیگری هم سری بزنید یا اینکه پاسخ روشنی در لینک اول نگرفتید، نهایتاً تا لینک پنجم اسکرول می‌کنید و وب سایت‌های دیگر را هم مشاهده می‌کنید. اما آیا تاکنون این پرسش برای شما مطرح شده است که چرا یک وب سایت براساس کلمه کلیدی " قیمت نوت 9 " در رده اول صفحه نتایج جستجو گوگل قرار گرفته است اما یک وب سایت در آخرین لینک از صفحه نتایج جستجو گوگل براساس این کلمه کلیدی قرار دارد؟ یا اینکه چرا وب سایت‌های دیگر در صفحات اول به بعد قرار گرفته‌اند؟ درواقع وب سایتی که در اولین لینک از صفحه نتایج جستجوی گوگل براساس کلمه کلیدی که مدنظر شماست، نمایش داده می‌شود از رتبه بالایی در آن کلمه کلیدی نسبت به سایر وب سایت‌ها برخوردار است و از همه مهم‌تر براساس هدف جستجوی کاربران از کلمات کلیدی پر استفاده و پر رقابت بهره‌مند است. 

اما منظور از هدف جستجوی کاربران چیست؟ درواقع هدف جستجوی کاربران همان عبارت کوتاه یا بلندی است که در کادر جستجوی موتورهای جستجو به ویژه گوگل تایپ کرده و آن را جستجو می‌کنند. برای مثال زمانی که شما به دنبال قیمت گوشی نوت 9 هستید، عبارت " قیمت نوت 9 " را در گوگل جستجو می‌کنید. بنابراین هدف جستجوی شما، فهمیدن قیمت گوشی نوت 9 است. از این‌رو ربات‌های گوگل وب سایت‌هایی را که دارای این کلمه کلیدی هستند با رتبه‌بندی خاصی براساس اصول سئو به شما در صفحه نتایج جستجو گوگل نمایش می‌دهند. 

از این‌رو اگر وب سایتی دارید که به دنبال افزایش رتبه سئو آن در موتورهای جستجو هستید تا در لینک‌های اول صفحه نتایج گوگل قرار بگیرد باید متناسب با اهداف و نوع کسب‌وکاری که وب سایت شما دنبال می‌کند، لیست کلمات کلیدی را براساس اهداف جستجوی کاربران در گوگل تهیه کنید. برای مثال اگر یک فروشگاه اینترنتی در زمینه موبایل و لوازم جانبی آن دارید از خودتان بپرسید که کاربرانی که به دنبال برندهای مختلف تلفن همراه هستند چه کلمات کلیدی را در گوگل جستجو می‌کنند، درواقع هدف جستجوی کاربرانی که به دنبال خرید موبایل هستند چیست؟ و بر این اساس لیست کلمات کلیدی که قصد دارید رتبه وب سایت شما براساس آن‌ها در موتورهای جستجو افزایش پیدا کند را تهیه کنید و تمامی تمرکز خود را بر استفاده از آن‌ها در محتوای وب سایتتان بگذارید. 

در ادامه این مقاله به شما راهکارهایی را آموزش خواهیم داد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید بهترین لیست کلمات کلیدی را برای وب سایت خود جمع‌آوری کنید تا با استفاده از آن کلمات کلیدی در وب سایت خود، رتبه سئو وب سایت شما در موتورهای جستجو به صورت چشم‌گیری افزایش پیدا کند. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید. 

 

متدهای جمع‌آوری لیست کلمات کلیدی براساس جستجوی کاربران

هدف جستجوی کاربر در SERP‌ها را زیر نظر بگیرید

مطمعناً این سوال برای شما پیش آمده است که SERP چیست؟ SERP مخفف Search Engine Result Page یعنی همان صفحه نتایج موتورهای جستجو است. همانطور که می‌دانید صفحه نتایج موتورهای جستجو براساس کلمات کلیدی که شما در موتورهای جستجو وارد می‌کنید، لینک‌های وب سایت‌ها را براساس رتبه‌بندی ربات‌های گوگل به شما نمایش می‌دهند. همانطور که اشاره کردیم اولین گام برای اینکه بتوانید بهترین لیست کلمات کلیدی را برای وب سایت خود جمع‌آوری کنید این است که به عباراتی که کاربران در موتورهای جستجو وارد می‌کنند و نتایج آن را در SERP مشاهده می‌کنند، دقت کنید. درواقع همان کلمات کلیدی که کاربران در موتورهای جستجو وارد می‌کنند همان هدف جستجوی کاربران است که شما براساس آن‌ها می‌توانید رتبه وب سایت خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهید. 

 

کلمات کلیدی اصلی را جمع‌آوری کنید

فراموش نکنید که کلمات کلیدی شامل دو نوع کلمات کلیدی اصلی و کلمات کلیدی فرعی هستند. قبل از اینکه به سراغ کلمات کلیدی فرعی بروید بهتر است لیستی از کلمات کلیدی اصلی وب سایت خود را جمع‌آوری کنید. درواقع می‌توان گفت که جمع‌آوری لیست کلمات کلیدی اصلی کاری پیچیده است از این‌رو برای انجام این کار می‌توانید از یک متخصص سئو کمک بگیرید. جمع‌آوری کلمات کلیدی اصلی باید براساس محصولات و انواع خدماتی که در وب سایت خود ارائه می‌دهید صورت گیرد. برای مثال اگر یک وب سایت فروشگاهی موبایل دارید که در آن برندهای مختلف تلفن همراه هوشمند را به فروش می‌رسانید، کلمات کلیدی اصلی شما شامل: فروش انواع موبایل سامسونگ، فروش انواع موبایل هواوی، فروش انواع موبایل اپل و ... است. 

 

از ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی استفاده کنید

ابزارهای متعددی برای معرفی بهترین کلمات کلیدی در گوگل وجود دارند که برخی از آن‌ها رایگان هستند و برخی دیگر از آن‌ها مبلغی را از شما در ازای ارائه کلمات کلیدی به شما دریافت می‌کنند. برخی از بهترین ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی که می‌توانید از آن‌ها برای پیدا کردن کلمات کلیدی استفاده کنید شامل: Google Keyword Planner، Ubersuggest ، Google Suggest Expander و Answer The Public می‌باشند. استفاده از این ابزارها به گونه‌ای است که باید یک کلمه کلیدی اصلی را وارد آن‌ها کنید تا آن‌ها لیستی از کلمات کلیدی مرتبط را به شما نشان دهند. از این‌رو می‌توانید از کلمات کلیدی مرتبطی که در اختیار شما قرار می‌دهند در وب سایت خود استفاده کنید تا رتبه سئو سایت شما افزایش پیدا کند. 

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

محدودیت انتقال داده ها از سرور

محدودیت انتقال داده ها از سرور که می توان به آن ترافیک ماهانه نیز گفت. این محدودیت داده ها را در تبادل انتقال اطلاعات با کامپیوتری که میزبان است را تعیین و مشخص می کند. هنگامی که از سرور ها استفاده می کنیم اطلاعات را دریافت و ارسال می کنیم. این گونه سرور ها اصولا ماهیانه مقدار مشخصی از تبادل اطلاعات و ارسال و دریافت فایل ها را در آن فضای اجاره شده مشخص می کند که این مقدار تعین شده نباید بیش از حد آن باشد.

هنگامی که وارد یک وب سایت برای بازدید از آن می شوید مقدار از اطلاعات و فایل های موجود در آن میان سرور میزبان و کامپیوتر کاربر قرار می گیرد ، اگر از این سایت به مراتب بالا بازدید شود با توجه به فایل هایی که در سایت میزبان قرار گرفته شده است می توان میزان بسیار زیادی از حجم فایل و اطلاعات وب سایت را دریافت کند که این کار باعث از دست دادن مقدار قابل توجهی از مقدار حجم داده ی کاربر می شود.

بنا بر این به صراحت می توان گفت که میزان دامنه‌هایی که این امکان را  فراهم می کند تا آنها روی یک فضا و محیط اجاره‌ای قرار گیرند، مقدار بانکهای اطلاعاتی انها و نوع و مقدار حجم آنان و یا نوع مخصوص پست الکترونیکی شان و هم چنین میزان تعداد آنها و موارد دیگر تعیین کننده کیفیت سرویسهای میزبانی و شرکتهای میزبان نیز می باشند

با توجه به مطالب ذکر شده در خصوص میزبانی وب سایت به این نکته می توان پی برد که صاحبان و مدیران سایت ها بر اساس آن چه که به آن نیاز دارند می توانند حجم مورد نیاز خود را نیز انتخاب کنند.میزبانی یا هاستینگ

در حالی که مردم امروزه برای اینکه به راحتی به فایل های داخل کامپیوتر دسترسی داشته باشند به یک اینترنت پر سرعت نیز نیاز دارند. هنگامی یک اینترنت پر سرعت به آن متصل شده است، به این گونه کامپیوتر ها اصولا سرویس دهنده یا سرور نیز می گویند.این گونه سرور ها از امکانات دیگری نیز بر خوردارند که هم اکنون به آنها می پردازیم.

هنگامی که حجم بسیار زیادی از افراد برای مراجعه به سایت و بازدید از آن به سرور و وب سایت آن هجوم می آورند. برای اینکه این گونه سرور ها بتوانند پاسخگوی این همه بازدید کننده به وب سایت باشند، به یک کامپیوتر بسیار قوی و قدرتمند که از لحاظ سخت افزاری و قطعات داخلی از امکانات بسیار قوی برخوردار باشد.

دارای انواع نرم افزار هایی باشد که بتواند قابلیت اجرای تمامی فایل های موجود در آن را داشته باشد که از لحاظ و با تمامی برنامه نویسی های ممکن خوانده شود.

 

در این گونه سرور ها باید تمامی برنامه ها و نرم افزار های مخصوص مدیریت و در قسمت های مختلفی مانند پست الکترونیک و یا در قسمت های مختلف سایت و دیگر بخش های آن به راحتی قابل دسترسی برای صاحبان آن بخش از وب سایت مورد نظر قرار گیرد.

سرویس هایی که برای میزبانی وب سایت طراحی شده اند که بر اساس آن نوع سیستم عاملی که بر روی سرور های آن نصب شده اند و فایل ها و نرم افزار هایی را قابل شاخه بندی و دسته بندی هستند را نیز پشتیبانی می کنند، که می توان به هاست ویندوز و یا هاست لینوکس نیز اشاره کرد.

میزبانی وب سایت

میزبانی وب یا همان وب هاستینگ به معنا و مفهوم ساختن فضایی می باشد که این امکان را برای کاربر می توان فراهم کند که فایل های مرتبط به وب سایت را در آن قرار می دهد. 

به طور کل وب سایت ها از از مجموعه عکس ها و تصاویر گوناگون، متون کوتاه و بلند ، فایل هایی که به صورت برنامه نویسی شده با استفاده از زبان های گوناگون در آن قرار دارند و بعضا قرار دادن ویدئو های مختلف و دیگر اسنادی که به آن مرتبط می شود برای ایجاد یک سایت به شکل خاصی به هم مرتبط می شوند که باعث ایجاد یک مجموعه ای شگفت انگیز به نام سایت  ایجاد می شود. هر کسی که بخواهد به این گونه سایت ها دسترسی داشته باشد ابتدا باید فایل های مورد مرتبط به آن را نیز داشته باشد تا بتواند از سایت نیز بازدید داشته باشد. در عصر امروزی تکنولوژی حرف اول را می زند، طوری که اکثر افراد در طول یک شبانه روز به راحتی به آن دسترسی دارند.        سرویس های میزبانی سایت

این گونه سرویس های میزبانی وب سایت دارای شناسنامه ای از مشخصات را با خود به همراه دارد که کیفیت و امکانات خاص خود را دارد. به همین دلیل می توان به چند موارد از آن را ذکر کرد:

با توجه به نکاتی که تا کنون ذکر کرده ایم سرویس هایی که برای میزبانی وب سایت طراحی شده اند که بر اساس آن نوع سیستم عاملی که بر روی سرور های آن نصب شده اند و فایل ها و نرم افزار هایی را قابل شاخه بندی و دسته بندی هستند را نیز پشتیبانی می کنند، که می توان به هاست ویندوز و یا هاست لینوکس نیز اشاره کرد.

حجم دسیک سخت

در واقع حجم دیسک به آن قسمت از فضای از دیسک سخت گفته می شود که شرکت های مختلف که در این زمینه فعالیت دارد از سرور هایی که در دسترس آنها می باشد را در اختیار شما می گذارد . هم چنین مقدار این فضا از چند مگا بایت تا چند گیگا بایت بر اساس آنچه که افراد به ان نیاز دارند قابل تغییر و متفاوت است. این نکته را باید در نظر داشته باشیم که مقدار کل حجم فایل هایی را که به سرور اجاره کننده ارسال می شود باید مساوی و یا کمتر از مقدار فضای اجاره شده ی آن باشد. شایان به ذکر است که این مقدار فضا می توان در بیشتر سرویس دهنده ها با توجه به زمان ، قابلیت تغییر را نیز دارد.

VIP4

993000  هزارتومان

 • FTP:نامحدود
 • تعداد پایگاه:نامحدود
 • پارک دامنه:نامحدود
 • زیر دامنه:نامحدود
 • تعداد ایمیل:نامحدود
 • پهنای باند:نامحدود
 • میزان فضا:30GB

VIP3

793000  هزارتومان

 • FTP:نامحدود
 • تعداد پایگاه:نامحدود
 • پارک دامنه:نامحدود
 • زیر دامنه:نامحدود
 • تعداد ایمیل:نامحدود
 • پهنای باند:نامحدود
 • میزان فضا:20GB

VIP2

493000  هزار تومان

 • FTP:نامحدود
 • تعداد پایگاه:نامحدود
 • پارک دامنه:نامحدود
 • زیر دامنه:نامحدود
 • تعداد ایمیل:نامحدود
 • پهنای باند:نامحدود
 • میزان فضا:10GB

VIP1

393000  هزارتومان

 • FTP:نامحدود
 • تعداد پایگاه:نامحدود
 • پارک دامنه:نامحدود
 • زیر دامنه:نامحدود
 • تعداد ایمیل:نامحدود
 • پهنای باند:نامحدود
 • میزان فضا:3GB
دی ان ان