عکاسی

عکاسی

جهت دریافت مشاوره خدمات عکاسی برروی لینک زیر کلیک بفرمائید.

عکاسی تولد

ایران سایت قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در ایران با استفاده از تیمی حرفه ای و با تجربه آماده ارائه خدمات طراحی سایت برای تمامی مشاغل و اهداف در جهت رفع نیاز های آن ها می باشد.جهت طراحی سایت با کلیک روی دکمه مشاوره با تیم فنی ایران سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به طور رایگان راهنمایی های لازم را به شماره ارائه کنند.

عکاسی تولد
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند عکاسی از پروژه ها و محصولات خود را به ما بسپارید

قیمت
عکاسی تولد

بسیاری تولد را فرصتی برای مرور زندگی و بررسی انتظارت خود از روند پیش گرفتة فرد می‌دانند. همچنین این روز را با جشن گرفتن و جمع کردن دوستان و خانواده به تفریح و مرور خاطرات می‌پردازند. یکی از کارهایی که معمولاً در این جشن همواره نقش پررنگی را دارد وجود دوربین عکاسی و ثبت لحظات است. شاید به نظر عکاسی از تولد کار ساده‌ای است ولی اگر کمی با دقت در جزئیات آن ریز شوید می‌بینید که به دلیل شلوغی جنب و جوش وجود طیف مختلفی از بزرگسالان، کودکان و افراد مسن عکاسی تولد به آن سادگی که فکر می‌کردید نیست. اگر به دنبال بهترین نتیجه از ثبت عکس‌های خود در این روز بخصوص هستید و می‌خواهید عکس‌های ماندگاری داشته باشید که بعد از گذشت سالیان به آنها رجوع کنید و یاد خاطرات آن روز را برای شما زنده کننده، پس با ما در ادامه همراه باشید. 

عکاسی تولد

 

ژست عکاسی تولد

از خندة مصنوعی بپرهیزید! عکاسی تولد زمانی جذاب و خاطره‌انگیز می‌شود که حالت مستند خود را داشته باشد پس باید با دوربین خودتان مانند یک شکارچی عمل کنید و منتظر لحظة طلایی باشد که عکس خود را ثبت کنید. خشک و مصنوعی بودن هم از آفات این مدل از عکاسی است پس ریلکس باشید و از فضا لذت برید. از شب قبل لباس‌ها و اکسسوری‌های موردنیاز خود را آماده کنید سعی کنید پوشش خاص خود را مهیا کنید. نیاز به لباس‌های گران‌قیمت ندارید بلکه مرتب و تمیز به نظر رسیدن یکی از راهکارهایی است که همواره پاسخ‌گو خواهد بود. 
 

ژست عکاسی تولد

سعی کنید سرحال باشید خواب مناسب و بدون استرس یکی از کلیدهای این جشن است. وسایل زیبا و تزئینات را با دقت و سلیقة خود بچینید فضا در عکاسی شما تأثیر بسزایی دارد. همة این موارد مستلزم آرامش و حوصلة شماست که همراه شدن با سلیقه قطعاً نتیجة دقیق و دلخواه شما را دارد. کیک خود را حمل کنید و کیک را به‌عنوان سوژه در نظر بگیرید موقعیت‌های جدیدی به‌ غیر از میز تولد را امتحان کنید برای مثال اتاق خود یا میز کار خود را انتخاب کنید. کمی شیطنت چاشنی ژست خود کنید. وجود یک عکاس حرفه‌ای با ابزارها و تجربه در این امر می‌تواند خیال شما را از بابت داشتن آلبوم مفصل و پر از لحظات خاطره‌انگیز تضمین کند.  
 

عکس از بزرگسالان و ذوق کردن آنها

 

عکاسی تولد در طبیعت

عکاسی در طبیعت با وجود نور روز بسیار کمک می‌کند که عکس‌های با کیفیتی داشته باشد. از طرفی عکاسی تولد در طبیعت با چالش‌هایی همچون وجود نور زیاد، باد ابر و بسیاری دیگر از عوامل خارجی است. اگر تصمیم دارید تولد خود را در طبیعت بگذرانید. بداهه تصمیم نگیرید از قبل به لوکیشن خود فکر کنید هوای آن روز خاص را از سایت‌های پیش‌بینی هوا استعلام بگیرید و با دقت انتخاب کنید یک لوکیشن خوب و سرسبز بسیار به نشاط شما و نتیجتاً عکس‌های شما کمک می‌کند پس با دقت به این عامل موفقیت فکر کنید. لباس‌هایی که میدانید در طبیعت ممکن است راحتی را از شما بگیرند حذف کنید. تزئینات را با توجه به نور انتخاب کنید.  

 

عکاسی تولد در طبیعت

از عکاس خود مشورت بگیرید که کدام لوکیشن برای شما و تیمی که در ذهن دارید مناسب‌تر است. عکس‌های تولد در طبیعت بسیار جذاب هستند، شما علاوه بر زنده نگه داشتن خاطرة این روز مهم به یک پیک نیک خانوادگی یا دوستانه رفته‌اید و حس و حال وصف ناپذیری را تجربه خواهید کرد که با کمی دقت در انتخاب مکان و اهمیت قائل شدن برای چیدمان و لباس‌ها قطعاً نتیجه شما را شگفت‌زده خواهد کرد!

 

عکس تولد در خانه

بسیاری بر این باورند که خانه جایی است که در آن بزرگ  شده اند و روزها را سپری می‌کنند پس جشن تولد که به مناسبت همین رشد می‌باشد باید در خانه برگزار شود. تصور کنید بدون مسافرت و رفتن به مکان جدید راحت در خانه منتظر عزیزان خود هستید که مهمانی تولد را برگزار کنید آرامش‌بخش است نه؟ برای عکاسی تولد در خانه نیاز به بازنگری جدیدی به خانه دارید با دقت به جزئیات خانه توجه کنید مکان‌های جدیدی کشف کنید. دست به ابداع بزنید مکان‌های تازه‌ای را در خانه برای عکاسی پیدا کنید ببیند نور کدام اتاق از خانه برای عکاسی مناسب‌تر است. 
 

عکس تولد در خانه

جشن تولد خود را به جشن عکس تبدیل کنید با مهمان‌ها و دوستان صمیمی‌تان عکس دونفره بگیرید و به آنها عکس‌ها را تقدیم کنید. داشتن یک عکاس خوب و همراه می‌تواند به یکی از جذابیت‌های تولد شما تبدل شود. مهمان‌ها شاید دوست داشته باشند عکس تکی یا با فضا داشته بگیرند به آنها اجازه دهید از مهمانی لذت ببرید. پس با دقت به انتخاب عکاس بپردازید و سعی کنید فردی را پیدا کنید که به فضای ذهنی شما نزدیک باشد و بتواند انتظارات شما را برآورده کند و مهمانی شما صمیمی‌تر و باشکوه برگزار شود.
 

عکاسی از تولد کودک 

عکس پرتره گرفتن از تولد فرزند دلبندتان یکی از روش‌های ثبت خاطره و توجه به رشد آن در گذر زمان است. عکاسی از تولد کودک همراه با چالش‌های فراوانی می‌باشد، مهمانی کودک همراه با رنگ شادی و نورهای فراوان است که می‌تواند تبدیل به یک فرصت برای ثبت عکس‌های منحصربه‌فرد شود که با دقت و سلیقه شما این امکان وجود دارد. از چالش‌های دیگر این تولد مکان‌های شلوغ و بی‌نظم در مهمانی است که خاصیت مهمانی‌های کودک است. با دقت حرکات کودک را رصد کنید و منتظر لحظة طلایی ابراز احساسات و خنده‌ها باشد. یک عکاس برای مهمانی کودک خود در نظر بگیرید! اینکه دوربین در خانه وجود دارد ولی فرد خاصی برای عکاسی تعیین نشده است یک ضعف بزرگ است دست‌به‌دست شدن دوربین باعث ازبین‌رفتن لحظات طلایی و گرفتن عکس‌های بی‌نظم می‌شود.
  

عکاسی از تولد کودک

پس با دقت یک عکاس انتخاب کنید و تعیین کنید تا انتهای مهمانی وظیفة دیگری جز عکاسی را انجام ندهد قطعاً نتیجة مطلوب‌تری خواهید گرفت. یک راه دیگر نیز استخدام عکاس حرفه‌ای برای تولد کودک دلبندتان برای ثبت عکس‌های ماندگار است. یکی از مهم‌ترین نکاتی که می‌توانید مراعات کنید این است که هم‌سطح با کودک خود باشید! در جشن و مهمانی تولد کودک به‌وفور دیده می‌شود که بزرگسالان از بالا و نگاه سوژه‌ای به کودک عکسی را ثبت کرده‌اند، درصورتی‌که با کمی دقت و هم سطح شدن با سوژه نتیجة بسیار مطلوب‌تری خواهید داشت و لحظات فوق‌العاده‌ای را ثبت می‌کنید. زاویة عکس برداری و فاصلة کانونی را با هم ترکیب کنید! این ترکیب به شما عکس‌های زنده‌تری را ارائه می‌دهد. زوایای مختلف را امتحان کنید، از بالا عکس بگیرید و بگذارید بچه‌ها به بازی خود بپردازند. پیشنهاد می‌کنیم روی صندلی ایستادن و از بالا عکس گرفتن را امتحان کنید.
 تنظیمات تراز سفیدی را به دست بگیرید! معمولاً تولد کودکان همراه با نور و روشنایی فراوان است پس از قبل از شروع مهمانی تنظیمات دوربین خود را با فضا هماهنگ کنید تا به نتیجة مطلوب برسید. به دنبال جزئیات مهمانی باشید! روش مهم دیگر برای جذاب شدن مجموعة عکس تولد کودک شما توجه به جزئیات و رنگ‌ها است می‌توانید قبل از مهمانی از کیک، بادکنک، تزئینات دیوارها لباس کودک و همة این موارد عکس بگیرید و ثبت کنید. در نهایت بسیاری از عکس‌های شما تشکیل شده از کودکان یا بزرگسالانی است که در حال فعالیت هستند، دوربین عکس‌های خود چند عکس پرتره یا مستقیم هم جای دهید و ارزش کار خود را بالا ببرید بعضی افراد عکس‌های مهمانی برای مناسبت و پروفایل شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند پس این امکان را برای آنها فراهم سازید. 
از بازی‌کردن و تعامل کودکان به اندازة کافی عکس بگیرید. عکس از بزرگسالان و ذوق کردن آنها با فعالیت کودکان و ری اکشنشان بسیار سوژة مناسبی برای عکاسی است به آنها توجه کنید تا عکس‌های همه‌پسندتری گرفته باشید.
جمع بندی
عکس در طول زمان یک وسیله برای سنجش الگوی رفتاری، انتخاب ظاهر و سلیقة هر فردی است که ورق زدن عکس‌ها همواره برای هر شخص لذت‌بخش و آموزنده می‌باشد. در این مطلب بررسی کردیم چگونه عکاسی تولد خوبی داشته باشیم و انتخاب خود برای تولد را بر اساس چه معیارهایی انجام بدهیم. همان‌طور که مستحضر هستید هرکدام از مکان‌های عکاسی (خانه، طبیعت) دارای محاسن و نقطه ضعف‌هایی بودند، برای مثال عکاسی در طبیعت این امکان را فراهم میاورد که عکس‌های شاداب و جذابی داشته باشید. اما عوامل خارجی مانند باد، باران بعد مسافت و خستگی، حمل وسایل و پیداکردن مکان مناسب برای مهمانی شما نیز از دیگر پیش شرط‌های مهمانی در فضای باز هستند که باید به آنها توجه داشته باشید.

 

عکاس برای مهمانی

 در نقطة مقابل مهمانی در خانه کشف فضای جدید خانه و راحتی، آرامش بودن در خانه و دسترسی به وسایل و پذیرایی را برای شما به ارمغان می‌آورد ولی با معایبی نیز همراه است. ممکن است مهمانان شما ترجیح دهند آزادانه در طبیعت و هوای تازه به جنب‌وجوش، فعالیت و لذت بردن از مهمانی بپردازند. پس کلید انتخاب شرایط و نوع مهمانی در دستان شماست. به دقت شرایط را بررسی کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید، همچنین با هم بررسی کردیم که مهمانی کودک ممکن است با چه چالش‌هایی روبرو شود. در مهمانی کودک شما علاوه بر کودکان همراه آنان یا دوستان خود را هم دعوت می‌کنید پس باید برای آنان نیز برنامه‌ای داشته باشید در انتخاب تم یا نوع تزئین و انتخاب کیک با فرزند دلبندتان مشورت کنید و سلیقة کودک را نیز در این مهمانی به یاد ماندنی در نظر داشته باشید.  
می‌توانید با برنامه ریزی مهمانی را به چند بخش زمان‌بندی و تقسیم کنید که همة مهمان‌ها از آن لذت ببرند و خاطرة خوبی برای شما فرزندتان و مهمان‌ها ساخته شود. سعی کنید در صورت امکان بازی گروهی را در برنامة خود داشته باشید بازی به مهمان‌ها صمیمیت را هدیه می‌کند و رفتارهای مثبت و همدلانه‌تری را در ادامة مهمانی خواهید داشت. فراموش نکنید که این بازی سوژه‌های بکر و عالی برای عکاسی در اختیار شما قرار می‌دهد. بکار گرفتن سلیقه و حوصله رمز شما برای برگزاری مهمانی باشکوه و به‌یادماندنی است، تا آنجا که بعدها می‌توانید دربارةای خاطرة خوش حرف بزنید و به یادآوری خاطرات بپردازید. عکس‌های مورد نظرتان را می‌توانید با چاپ کردن و ارسال برای مهمان‌ها ماندگارتر کنید.
 دوستان خود را سورپرایز کنید و به آن‌ها عکس‌های خودشان در مهمانی را هدیه دهید. برای برنامه‌ریزی و انجام هرچه بهتر فرایند جشن تولد با دوستانتان مشورت کنید یا با مراجعه به سایت‌هایی که مختص برگزاری این‌گونه مهمانی‌ها هستند اطلاعات خوب و جامعی را به دست بیاورید و این اطلاعات را به کار بگیرید. امید است این مقاله کمک کوچکی در راستای برگزاری بهتر و لذت بیشتر شما از مهمانی‌ها شود.