عکاسی

عکاسی

جهت دریافت مشاوره خدمات عکاسی برروی لینک زیر کلیک بفرمائید.

عکاسی مبلمان

ایران سایت قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در ایران با استفاده از تیمی حرفه ای و با تجربه آماده ارائه خدمات طراحی سایت برای تمامی مشاغل و اهداف در جهت رفع نیاز های آن ها می باشد.جهت طراحی سایت با کلیک روی دکمه مشاوره با تیم فنی ایران سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به طور رایگان راهنمایی های لازم را به شماره ارائه کنند.

عکاسی مبلمان
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند عکاسی از پروژه ها و محصولات خود را به ما بسپارید

قیمت
عکاسی مبلمان

یکی از سخت‌ترین و پر چالش ترین شاخه‌های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، عکاسی مبلمان می‌باشد. کاربرد و برگ برنده این رسانه، همین یک لحظه دیدن است. عکاسی مبلمان، کار سختی می‌باشد اما در عین حال لذت بخش است. اما صنعت مبلمان، از فعالیت‌های مهم اقتصادی داخلی می‌باشد، که در سال‌های اخیر برندهای با کیفیتی را به بازارهای داخلی و خارجی معرفی نموده، طوری که بسیاری از این برندها با محصولات خارجی در حال رقابت هستند. اما مؤثرترین عنصری که می‌تواند منجر به پیروزی یک برند با کیفیت مناسب در، زمینه مبلمان شود، تبلیغات حرفه ای با استفاده از تصاویر با کیفیت محصولات با هدف معرفی مناسب و فروش بیشتر می‌باشد. که این اقدام با استفاده از عکاسی مبلمان انجام می‌گردد. در ادامه این مطالب قصد داریم شما عزیزان را با موارد کلی دربارة موضوع عکاسی مبلمان بیشتر آشنا کنیم، با ما همراه باشید.• عوامل تأثیرگذار و مهمی که می‌تواند باعث کسب موفقیت یک برند با کیفیت در زمینه مبلمان باشد ارائه تبلیغات حرفه ای با بهره بردن از تصاویربا کیفیت محصولات با هدف معرفی مناسب و فروش بیشتر می‌باشد. عکاسی مبلمان در 3 مدل می‌باشد. • عکاسی مبلمان خانگی• عکاسی مبلمان اداری• عکاسی مبلمان فضای آزاد 

عکاسی مبلمان

اصول عکاسی مبلمان

عکاسی مبلمان جزو شاخه‌های دکوراسیون داخلی از عکاسی محصول به شمار می‌آید. اگر ابعاد مبلمان بزرگ باشد باید فضای بزرگ برای عکس برداری محیا شود. اصول عکاسی مبلمان در مورد عکاسی از محصولات مبل با ابعاد کوچک به این صورت است که عکاسی از مبل باید در فضای کوچکتری متناسب با سایز مبل مورد نظر انجام شود، حتی دکوراسیون داخلی هم از این قاعده پیروی می‌نماید. اما اصول عکاسی مبلمان درباره عکاسی از مبل با سایز بزرگ هم به همین شکل می‌باشد که فضای داخلی اتاق منزل یا اداره باید بزرگ و متناسب با سایز محصول انتخاب گردد. 

آماده سازی فضای مناسب:

زمانی که کالای مورد نظرتان دارای ابعاد و سایز و اندازه بزرگ و سنگین می‌باشد، شما فضایی را که برای عکاسی از محصول مثلاً: مبل. انتخاب کردید باید دارای مساحت بزرگ و زیاد متناسب با سایز مبلتان باشد. حتی نحوه چیدمان، دکوراسیون، در فضا با مساحت زیاد، راحت‌تر و آسان‌تر انجام می‌شود. چون فضا باز و بزرگ است و این اجازه را به شما می‌دهد که کار عکاسی مبلمان را بهتر و مطلوب‌تر انجام دهید. حتی گرفتن عکس در زوایا و نورپردازی مختلف راحت‌تر صورت می‌گیرد. اگر در کار عکاسی مبلمان از دکوراتور برای دکوراسیون داخلی فضای اتاق استفاده کنیم کار برایمان آسان‌تر خواهد شد. 
چون این شخص آشنایی کافی با کار تدارکات و دکواسیون دارد. اما دربارة عکاسی مبلمان در مورد مبل با سایز کوچک، اندازه مساحت اتاق و دکوراسیون آن باید کوچک و متناسب باشد. آماده سازی فضای مناسب در کار عکاسی مبلمان بسیار اهمیت دارد و باید موارد گفته شده کاملاً برای گرفتن یک عکاسی خوب و تأثیرگذار در مخاطب رعایت شود.
 

عکاسی مبلمان اداری

عکاسی مبلمان که شامل مبلمان خانگی و مبلمان اداری می‌شود. مثل سایر محصولات در 2 بخش عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی تهیه می‌شود. بخش اول تصاویری هستند که گویای نمای کلی محصول از چند زاویه و گاهی اوقات تعدادی عکس از جزئیات بخش‌های مهم محصول مثل: کادری بسته از دسته مبل خانگی که منبت کاری شده و یا بخشی از دوخت یک صندلی اداری که با ظرافت انجام شده، و بخش دوم عکاسی مبلمان با سبک تبلیغاتی که به نسبت محصول خانگی و یا اداری از فضاهای مرتبط آماده و گاهی فضاسازی استودیویی استفاده می‌شود. مبلمان اداری شامل مواردی مثل: انواع صندلی اداری، میز اداری، میز تحریر و کامپیوتر کارمندی و کارشناسی می‌شود. که اثرات بسیاری در محیط اداری و تجاری خواهد داشت. و می‌تواند محیط مناسبی برای آرامش و بازده بیشتر هر سازمانی فراهم کند.
مبل اداری لوکس: مبلمان اداری از وسایل اثرگذار و مهم برای یک اداره به شمار می‌آید. چون ارباب رجوع‌های شما و همه افرادی که به اداره شما می‌آیند، روی این مبلمان‌ها می‌نشینند، پس باید نوع مبل را درجه 1 و از نوع لوکس انتخاب کنیم. یادآوری می‌شود که عکاسی مبلمان اداری باید متناسب با اندازه بزرگی و کوچکی، مبل و بزرگی یا کوچکی، مساحت زمین اتاق اداره انجام گردد. حتی نحوه چیدمان و دکوراسیون محل به همین مدل انجام می‌گردد. 

 

عکاسی مبلمان اداری


مبلمان اداری کلاسیک 

از این مدل هم می‌توانید در چیدمان فضای اداره خود به صورت کلاسیک استفاده کنید. حتی سبک چیدمان و دکوراسیون در اتاق اداره به شکل کلاسیک می‌باشد. این کارها را طوری انجام دهید تا هماهنگی لازم، در سایر بخش‌های اداره به وجود آید.

مبلمان اداری ارزان

خرید یک مبل اداری ارزان بخاطر پایین آوردن سطح کیفیت کاری شما کار مناسبی نیست. 

درباره مبلمان اداری بیشتر بدانیم 

تا چند سال پیش اگر به اداره سر میزدید به این صورت بود که کارمندان اداره با یک مدل صندلی رستورانی معمولی و برای مشتری صندلی پلاستیکی با خشکی زیاد و استحکام کم استفاده می‌کردند. ولی در یک دهه گذشته، تحولی عظیم در صنعت مبلمان به وجود آمد. و در بازار مبل، برای هر کاربری، مبل و صندلی مخصوص مد نظر قرار گرفته شد. در ادارات و سازمان‌ها باید صندلی‌های مورد استفاده، برای هر یک از افراد، با دکوراسیون اجرا شده، تعداد افراد حاضر شده در یک محیط، و مدت زمان نشستن آنها، مطابقت و هم خوانی داشته باشد.
 در حال حاضر از مبلمان اداری در بسیاری از سازمان‌های خصوصی، دفاتر شرکت‌ها، و مطب پزشکان به عنوان جایگزینی برای صندلی انتظار استفاده می‌شود. این مبل‌ها، با توجه به متنوع بودن خواسته‌های مشتریان، در ابعاد متفاوت ساخته می‌شوند. و برخی از آنها با پایه‌هایی متحرک امکان چرخش و جابجایی را برای کاربران فراهم می‌نمایند.

عکاسی مبلمان اداری

عکاسی مبلمان اداری

تصاویر با کیفیت خوب یکی از محرک‌های اصلی خرید کالا به صورت آنلاین است. برای اطمینان و اعتماد از این که روشنایی کافی و نور غیر مستقیم دارید و اثاثیه در کانون توجه قرار دارند، زمان کافی بگذارید. با استفاده از این نکات، مربوط به عکاسی از مبلمان و اثاثیه، یقیناً تصاویر وعکسهای زیبایی از مبلمان و اثاثیه، مطمئناً عکس‌های زیبایی از محصولات برای سایت خود، خواهید ساخت.
برای عکاسی مبلمان اداری، در مکانی عکس بگیرید که نور کافی باشد اطمینان پیدا کنید که مبل و اثاثیه در بهترین حالت هستند و از، زوایای مختلف می‌توان عکاسی کرد.

چگونه می‌توان برای اینستاگرام از مبل و اثاثیه عکس گرفت؟

برای گرفتن عکس‌های عالی برای اینستاگرام، مستقیماً از آنها عکس بگیرید. تلفن‌های هوشمند دارای لنزهای با زاویه دید عریض بسیار مناسب می‌باشند. ودر نهایت می‌توانند مبلمان و اثاثیه را از یک زاویه تحریف کنند.
چگونه از دکوراسیون داخلی عکس می‌گیرید؟ با بهره گرفتن از نور طبیعی و غیر مستقیم عکس‌های داخلی عالی عکس بگیرید. برای ثابت نگه داشتن دوربین از یک سه پایه استفاده نمایید.
 

نقش دکوراسیون در عکاسی مبلمان

دکوراسیون کاملاً نقش و رابطه هماهنگ و همانندی با عکاسی مبلمان دارد. چنان که در توضیحات قبل گفتیم، برای عکاسی مبلمان سایز مبل و مساحت زمین مد نظر می‌باشد و گفتیم که در زمین با مساحت زیاد و بزرگ چون فضا باز هست امکان چیدمان و جا به جایی وسایل و دکوراسیون اتاق بزرگ‌تر و راحتر انجام می‌شود. و بر عکس این قضیه شرح داده شد.

برای عکاسی دکوراسیون چه مواردی باید انجام شود؟

برخی مواقع میزان نور محیط را کم کنید.
از نور طبیعی برای دکوراسیون داخلی می توانید استفاده کنید  
نور، را زاویه های مختلف بررسی کنید. 
جزییات را برجسته کنید. 
از سه پایه استفاده کنید.

توضیحات دربارة طراحی دکوراسیون

معماری قدیم ما سرشار از ظرافت‌ها و ریزکاری هایی است که هزاران خلاقیت در خود جای داده است. تزئینات و کاشیکاری های داخلی با تناسب و رنگ بندی خاص خویش در کنارکالبد درونی، فضایی رمزگون را تداعی می‌کنند و هم اکنون ارزش فضایی خویش را حفظ کرده، یک طراح داخلی مسئول طراحی، دکوراسیون و عملکرد فضای کارفرماست حالا می‌خواهد فضا تجاری باشد یا صنعتی و یا مسکونی.

قوانین طراحی دکوراسیون داخلی

برای این که بتوانید دکوراسیونی کامل و بی عیب و نقص طراحی کنید باید قوانین طراحی دکوراسیون و نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی را بدانید.
2-استفاده از ایینه در، دکوراسیون: بهترین و مؤثرترین راه برای بزرگنمایی خانه‌های کوچک استفاده از اینه است.
3- تزیین شومینه با قاب عکس: این نظر کارشناسان دکوراسیون دربارة مدرن‌تر شدن منزل است.
4-گیاهان در، دکوراسیون منزل: طبیعت را به خانه بیاورید. با تزیین سنگ‌های کنار، رودخانه و گیاهان در منزل، آن را زیباتر سازید.
5- از رنگ‌های جدید برای نقاشی دیوارها استفاده کنید. دیوارها را با توجه به رنگ دکوراسیون منزل رنگ آمیزی نمایید و همیشه فقط به یک رنگ سفید اکتفا نکنید.
 

قوانین طراحی دکوراسیون داخلی

 

درباره چیدمان و نور پردازی در عکاسی مبلمان

نورپردازی درست می‌تواند تمام جزئیات یک مبلمان را به نمایش گذارد. و از آنجایی که این مورد برای خریدار مهم است، او را وادار به خرید می‌کند. در این مبحث همه موارد مثل: عکاسی مبلمان، اصول عکاسی مبلمان، عکاسی مبلمان اداری، نقش دکوراسیون در عکاسی مبلمان باید مورد توجه قرار بگیرند. شناخت نورپر اولین درسی می‌باشد که یک عکاس باید یاد بگیرد. استفاده از نورهای استودیویی و نورپردازی درست به شیوه ای که باعث شود بافت متریال را نمایش دهد بسیار کارامد و مؤثر خواهد بود.
در نورپردازی مبلمان گاهی مجبور می‌شوید از نورهای فلش و نورهای محیط و گاهی از اسپیدلایت ها بهره برد. نکته مهم: درمبلمان رنگ‌ها بسیار مهم هستند و نورپردازی اشتباه باعث می‌شود رنگ‌ها را درست و صحیح نشان ندهد. و خریدار به اشتباه بیفتد.

چیدمان

چیدمان مبل هم بخش مهمی در عکاسی مبلمان محسوب می‌شود. چیدمان در عکاسی مبلمان چه در خانه، چه اداره  (عکاسی مبلمان اداری) باید طوری باشد که شما بتوانید بهترین زاویه را، از آن در بیاورید و عکسی کامل و گویا بگیرید تا مخاطب بتواند در یک لحظه تمامی ویژگی مبل را ببیند.
حتی گاهی لازم است که در یک فریم عکس پشت مبلمان را هم نمایش دهید تا خریداربتواند اشراف کامل بر محصول داشته باشد.
 

چیدمان

جمع بندی
صنعت مبلمان یکی از فعالیت‌های مهم اقتصادی می‌باشد. که طی سال‌های اخیر بسیار پیشرفت داشته است.  به طوری که با بهترین برند با رقبای خود در بازارهای خارجی مقابله و پیروز گردیده است. در این بین عکاسی مبلمان پا به عرصه نهاد. و برای بهتر دیده شدن در بین رقبا و افزایش بهتر فروش و جلب رضایت مشتریان از نحوه خرید مبل مورد نظر با رنگ و کیفیت و سایز. دلخواه تشکیل شد. در بحث عکاسی مبلمان و دکوراسیون به این نتیجه رسیدیم که خیلی موارد باید رعایت شوند تا عکاسی مبلمان درست و صحیح، انجام شده باشد و ما زمانی می‌توانیم بگوییم که عکاسی مبلمان درست انجام شده که این قوانین و اصول رعایت شده باشند. مثل: عکاسی مبلمان – اصول عکاسی مبلمان، عکاسی مبلمان اداری، ونقش دکوراسیون در عکاسی مبلمان.