02188886450

طراحی سایت کالای خواب

موتور گوگل اعلام کرده است روزانه به طور متوسط 5 میلیارد جستجو در آن انجام می شود. در نتیجه، اگر کسب و کارها در این فضا حضور داشته باشند، می توانند مشتریان زیادی را جذب کنند. امروزه، تقریبا 80 درصد مشتریان قبل از آنکه اقدام به خرید کالا کنند، در گوگل به جستجو می پردازند. ارائه هدفمند کالاها در این فضا باعث می شود تا مشتریان کسب و کار را بشناسند و از آن خرید کنند. 

یکی از محصولاتی که در مورد آن زیاد جستجو می شود کالای خواب است. در نتیجه، طراحی سایت کالای خواب می تواند مزایای زیادی را برای کسب و کارها در پی داشته باشد. کسانی که می خواهند برای طراحی سایت فروشگاه کالای خواب اقدام کنند، باید به موضوعات متعددی توجه داشته باشند.

Image

امکانات طراحی سایت فروش کالای خواب

امکانات طراحی سایت فروش کالای خواب بسیار مهم است و می تواند بر تعامل کاربران با سایت اثر بگذارد. معمولا، زمانی که طراحی سایت کالای خواب به درستی صورت می گیرد تعامل کاربران با سایت افزایش پیدا می کند و همین امر نرخ پرش را کاهش می دهد. زمانی که نرخ پرش کاهش پیدا می کند رتبه سایت بالا می رود و این امر می تواند به نفع کسب و کارها باشد. در ادامه به معرفی فاکتورهایی می پردازیم که در طراحی سایت کالای خواب باید مد نظر قرار گیرند. 

منو مناسب

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که در طراحی سایت فروشگاه کالای خواب باید مد نظر باشد منو مناسب است. همانطور که می دانید کالای خواب بسیار متنوع است و زمانی که کاربر وارد سایت می شود باید با یک دسته بندی منسجم رو به رو شود. توصیه می شود منو در زمان طراحی سایت کالای خواب آیکون محور باشد. در نتیجه، کاربر می تواند با مشاهده هر آیکون بر محصول مورد نظر کلیک کند.

قالب مناسب

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت فروشگاه کالای خواب مهم است قالب سایت است. همانطور که می دانید امروزه هزاران قالب رایگان در اینترنت وجود دارند که شما می توانید به راحتی آن را خریداری کنید. اما اگر می خواهید طراحی سایت کالای خواب را به درستی پیش ببرید، باید از قالب مناسب استفاده کنید. قالب سایت باید به گونه ای باشد که تعامل کاربر را با سایت افزایش دهد. همچنین،  گرافیک سایت باید به صورتی باشد که بتواند آرامش را القا کند. به این موضوع توجه داشته باشید هرگز از رنگ های تند در طراحی قالب سایت استفاده نکنید.

بخش نظرات

نگاهی به آمارها نشان می دهد کاربران به سایت هایی که می توانند نظرات کاربران را بخوانند اعتماد بیشتری دارند. زیرا بخش نظرات بسیار مهم است و حاوی اطلاعاتی است که خود کاربران پس از خرید کالا به اشتراک گذاشته اند. توصیه می شود تمامی کسانی که می خواهند طراحی سایت کالای خواب را انجام دهند بخشی را برای به اشتراک گذاشتن نظرات در نظر بگیرند. 

Image

مزیت های طراحی سایت فروشگاه کالای خواب 

اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید مزیت های طراحی سایت فروشگاه کالای خواب چیست! در ادامه تلاش می کنیم شما را با این مزیت ها آشنا کنیم. 

افزایش فروش 

یکی از مهمترین مزایای طراحی سایت فروشگاه کالای خواب افزایش فروش است. زمانی که کسب و کار به فضای اینترنت نقل مکان می کند مرزهای زمانی و مکانی شکسته می شوند و مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت شوند و اقدام به خرید کنند. این موضوع بسیار ارزشمند است و می تواند درآمد را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

ثبت برند

یکی دیگر از مزیت های طراحی سایت کالای خواب ثبت برند است. امروزه، برندینگ به یک موضوع بسیار مهم تبدیل شده است و معمولا کاربران به کسب و کارهایی اعتماد دارند که به یک برند معتبر تبدیل شده اند. زمانی که طراحی سایت فروشگاه کالای خواب به خوبی پیش رود ممکن است کاربران زیادی وارد سایت شما شوند و محصولات را مشاهده کنند اما اقدام به خرید نکنند. این امر در بلند مدت بسیار ارزشمند است و باعث می شود تا نام برند شما برای همیشه در ذهن مشتریان باقی بماند. زمانی که آن کاربر به کالایی که شما می فروشید نیازمند شد ناخودآگاه نام برند شما را به ذهن می آورد.

Image

نمونه سایت فروشگاه کالای خواب

 اکنون ممکن است تصمیم بگیرید برای طراحی سایت کالای خواب اقدام کنید. اما بهتر است قبل از آنکه کار خود را به تیم طراحی سایت بسپارید نمونه سایت فروشگاه کالای خواب را بررسی کنید. در زمان بررسی نمونه کارها به این موضوع توجه داشته باشید که گرافیک سایت به چه صورت است و آیا از قالب مناسب در سایت استفاده شده است؟! همچنین، به منو سایت توجه کنید و ببینید آیا کاربر به سادگی می تواند آنچه را که نیاز دارد پیدا کند؟! به طور کلی، تا زمانی که به تیم طراحی سایت اعتماد ندارید، کار خود را به آن تیم نسپارید.

 خدمات ایران سایت در طراحی سایت سرویس خواب

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد طراحی سایت کالای خواب در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شدید در زمان طراحی سایت فروشگاه کالای خواب باید به فاکتورهای متعددی از جمله قالب سایت، گرافیک سایت، منو سایت و طراحی بخش نظرات توجه شود. طراحی سایت کالای خواب باعث می شود تا فروش افزایش پیدا کند و به ثبت برند در ذهن مشتریان کمک می کند.  ایران سایت در اختیار شماست تا بهترین سایت را برای شما طراحی کند. برای دریافت مشاوره در مورد خدمات ایران سایت در طراحی سایت سرویس خواب می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر
162 بازدید