طراحی سایت لوازم التحریر

ایران سایت قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در ایران با استفاده از تیمی حرفه ای و با تجربه آماده ارائه خدمات طراحی سایت برای تمامی مشاغل و اهداف در جهت رفع نیاز های آن ها می باشد.جهت طراحی سایت با کلیک روی دکمه مشاوره با تیم فنی ایران سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به طور رایگان راهنمایی های لازم را به شماره ارائه کنند.

طراحی سایت لوازم التحریر
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

قیمت طراحی سایت
طراحی سایت لوازم التحریر

اینترنت یکی از مهمترین درگاه هایی است که به کسب و کارها کمک می کند تا تعداد مشتریان خود را افزایش دهند و به سود و درآمد بالایی دست پیدا کنند. بهتر است بدانید شما در صورتی می توانید در فضای اینترنت موفق باشید که به المان های مهم توجه داشته باشید. اگر سایتی که طراحی می شود دارای ویژگی های مناسب نباشد، هرگز نمی تواند به موفقیت کسب و کارها کمک کند. 
کسب و کارهایی که در زمینه لوازم التحریر فعال هستند می توانند با طراحی سایت لوازم التحریر مشتریان زیادی را در فضای اینترنت پیدا کنند. اما آنها باید به نکات مهم در زمینه طراحی سایت توجه داشته باشند. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

 امکانات طراحی سایت لوازم التحریر

امکانات طراحی سایت لوازم التحریر از جمله مواردی است که باعث می شود تعامل کاربران با سایت افزایش پیدا کند و نرخ پرش پایین بیاید. هر چقدر به فاکتورهایی که در طراحی سایت به کار می روند توجه بیشتری داشته باشید، به همان اندازه می توانید رتبه سایت خود را افزایش دهید.

Image

قالب و گرافیک سایت

یکی از مهمترین مواردی که در طراحی سایت لوازم التحریر باید به آن توجه داشته باشید قالب و گرافیک سایت است. مطالعات امروزی نشان می دهند که رنگ ها نقش بسیار مهمی در جذب کاربران دارد. هر کسب و کاری باید تلاش کند از قدرت رنگ ها به درستی استفاده نماید تا بتواند کار طراحی سایت را به خوبی پیش ببرد. انتخاب رنگ سایت لوازم التحریر به  ماهیت کسب و کارها بستگی دارد. برخی از کسب و کارها از رنگ های آرام استفاده می کنند و برخی از کسب و کارها رنگ های تند را به عنوان رنگ سازمانی خود در نظر می گیرند. 
همچنین، قالب سایت یکی دیگر از مواردی است که در روند طراحی سایت لوازم التحریر باید مد نظر قرار داشته باشد. توصیه می شود برای طراحی سایت از قالب های آماده و رایگان استفاده نکنید و قالب را با توجه به ماهیت کسب و کار خود طراحی کنید. این امر باعث می شود تا کاربر در زمان ورود به سایت احساس کند که در فروشگاه شما قرار گرفته است و این موضوع می تواند نرخ تبدیل را به میزان زیادی افزایش دهد.

دسته بندی های سایت

دسته بندی ها از جمله مواردی هستند که در طراحی سایت لوازم التحریر اهمیت بسیار زیادی دارند. همانطور که می دانید محصولات زیادی در لوازم التحریرها موجود است. اگر این دسته بندی ها به خوبی صورت گیرد باعث می شود تا کاربر به راحتی محصولات مورد نیاز خود را پیدا کند. از طرف دیگر، دسته بندی های منظم باعث می شود تا محصولاتی که کاربر کمتر به آنها توجه دارد در معرض دیدش قرار گیرد و این امر باعث می شود تا احتمال خرید افزایش پیدا کند. به همین دلیل، توصیه می شود منو سایت با دقت و وسواس بسیار زیادی انتخاب شود.

 مزیت طراحی سایت لوازم التحریر

کسانی که می خواهند برای طراحی سایت اقدام کنند همواره در مورد مزیت طراحی سایت لوازم التحریر سوال می پرسند. بهتر است بدانید طراحی سایت باعث می شود تا کسب و کارها به خوبی رشد کنند و درآمد خود را افزایش دهند. در ادامه به معرفی مزیت طراحی سایت لوازم التحریر می پردازیم.
 

افزایش فروش

افزایش فروش اولین و مهمترین دلیلی است که باعث می شود کسب و کارها برای طراحی سایت اقدام کنند. زمانی که سایت طراحی می شود مرزهای زمانی و مکانی شکسته می شوند  و مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز و از هر مکانی وارد سایت شوند. در نتیجه، نرخ خرید افزایش پیدا می کند و این امر می تواند برای کسب و کارها بسیار مهم باشد.

Image

افزایش مشتریان وفادار

مسئله دیگری که با طراحی سایت لوازم التحریر بدست می آید افزایش مشتریان وفادار است. اولین خرید مشتری مهمترین خرید اوست. اگر مشتری پس از اولین خرید حس خوبی را از سایت بدست بیاورد و آنچه را که نیاز دارد در سایت پیدا کند، دوباره  به آن سایت باز می گردد. به همین دلیل، توصیه می شود تمامی افراد به نکات مهم در طراحی سایت توجه داشته باشند تا بتوانند به افزایش تعامل کاربر با سایت کمک کنند.

افزایش اعتبار و پرستیژ کسب و کار

افزایش اعتبار و پرستیژ کسب و کار یکی دیگر از مواردی است که با طراحی سایت بدست می آید. به طور کلی، امروزه حضور در اینترنت نشان می دهد که کسب و کار نگاه بلند مدتی به مدل کاری خود دارد و در تلاش است تا آن را گسترش دهد. همچنین، طراحی سایت لوازم التحریر باعث می شود تا پرستیژ کاری در میان رقبا افزایش پیدا کند و این چیزی است که باعث افزایش قدرت برند می شود. 

ثبت برند

برندینگ یکی از نتایج بسیار مهم طراحی سایت است. این کار به شما کمک می کند تا برای همیشه در ذهن مخاطبان باقی بمانید و کاربران زمانی که به کالا و یا خدمات شما نیاز دارند ناخودآگاه نام برند شما را به یاد می آورند.

نمونه طراحی سایت لوازم التحریر توسط ایران سایت

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد نمونه طراحی سایت لوازم التحریر در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شدید در طراحی سایت باید به گرافیک، قالب و دسته بندی های سایت توجه داشته باشید. همچنین، طراحی سایت باعث افزایش درآمد و ثبت برند در ذهن مشتریان می شود. ایران سایت یکی از شرکت های معتبری است که به شما کمک می کند تا کار طراحی سایت خود را به خوبی پیش ببرید. شما می توانید نمونه طراحی سایت لوازم التحریر توسط ایران سایت را در سایت این شرکت ملاحظه کنید.

چرا طراحی سایت نیاز امروز هر کسب و کار است!؟

فرصتی برای دیده شدن

بهبود کیفیت خدمات رسانی

کسب درآمد

جلب رضایت کاربران

خدمات ایران سایت در مورد طراحی سایت

طراحی ریسپانسیو

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای یکی از نکات بسیار مهم که باید رعایت شود ، رسپانسیو بودن سایت می باشد. تمامی سایت های طراحی و پیاده سازی شده توسط ایران سایت قابلیت رسپانسیو استاندارد را دارا است تا در نمایشگرهای مختلف مانند موبایل، دسکتاپ، تبلت وغیره که در ابعاد و کارایی های متفاوت می باشند به طور صحیح و کاربرپسند ظاهر شوند. یکی از مزیت های طراحی سایت در ایران سایت رعایت تمامی استاندارد های روز دنیا است، سایت های طراحی شده توسط ما در تمامی نمایشگرها با ابعاد مختلف قابلیت تطبیق پذیری را دارا می باشند بدین ترتیب نیازهای تمامی کاربران شما برطرف خواهد شد.

سئو و بهینه سازی سایت

برای اینکه موتورهای جستجو صفحات سایت شما را در نتایج جستجو نشان دهند باید ساختار وب سایت شما طبق استاندارد آن ها باشد ، تمامی سایت هایی که توسط تیم حرفه ای ایران سایت طراحی و پیاده سازی می شوند از طراحی UI،UX تا کد نویسی آنها با توجه به فاکتورها و قوانین سئو اجرا می شوند. همچنین دپارتمان سئو ایران سایت که متشکل از افراد متخصص می باشد به این روند نظارت دقیق کرده و وب سایت های طراحی شده را از نظر سئو کنترل خواهند کرد.

طراحی گرافیک و ui ux اختصاصی

در ایران سایت با توجه به سلیقه شما و همچنین نیازهای کاربران طرح های گرافیکی اختصاصی و متناسب با خواسته شما طراحی می شود ، قبل از انجام هرگونه طراحی جلساتی با مشتریان عزیز خواهیم داشت تا طراحان ایران سایت با هویت و روح کسب و کار یا ایده ای که برای آن قصد طراحی وب سایت دارید آشنا شوند تا محصول خروجی آن ها دقیقا همان چیزی باشند که شما به دنبال آن بوده اید. تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی وب سایت در ایران سایت بعد از تایید شما وارد فاز بعدی خواهند شد

پشتیبانی آنلاین

شرکت ایران سایت با توجه به خدماتی که ارائه می دهد در طول فرآیند اجرا و در عین حال پس از اتمام پروژه، پشتیبانی آنلاین به صورت 24 ساعته را از وظایف خود می داند و به بهترین شکل ممکن به تمام سوالات و ایرادات به وجود آمده پاسخگو خواهد بود. بنابراین به شما این اطمینان را می دهیم که در تمامی مراحل پروژه تیم ایران سایت همراه شما می باشد.

امکانات طراحی سایت

 • نظرسنجی آنلاین
 • امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران
 • حساب کاربری پیشرفته برای هریک از کاربران
 • قابلیت ایجاد گالری تصاویر و ویدئو
 • بخش وبلاگ جهت قرار دادن مطالب آموزشی
 • افزودن کاربران و معین کردن نقش و سطح دسترسی
 • بخش تالار گفتگو برای کاربران وب سایت
 • بخش ارسال خبرنامه به اعضای سایت
 • دیزاین گرافیکی اختصاصی
 • همگام با اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • قرار دادن rss برای پیگیری آسان اخبار
 • اپلیکیشن حرفه ای در کنار طراحی وب سایت
 • پنل حرفه ای جهت مدیریت سایت و کاربران
 • جستجوی پیشرفته در میان اخبار وب سایت
 • قابلیت پشتیبان گیری از محتوای سایت
 • طراحی وب سایت کاملا ریسپانسیو
با ما در تماس باشید 021-88886450

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر و ثبت سفارش باما تماس بگیرید

تلفن تماس: 88886450-021 نشانی : میدان ونک، برج نگار، طبقه ۱۱، واحد ۶ ایمیل: info [at] iransite.com تیکت پشتیبانی : ثبت درخواست
ارتباط با ایران سایت