طراحی سایت سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی مشاهده نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های فروشگاهی مشاهده نمایید.

طراحی سایت خبری

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های خبری مشاهده نمایید.

طراحی سایت چندزبانه

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های چندزبانه مشاهده نمایید.

طراحی سایت املاک

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های املاک مشاهده نمایید.

طراحی سایت شرکتی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های شرکتی مشاهده نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید

طراحی مجدد سایت شرکت تولیدی و بازرگانی جی

طراحی مجدد سایت شرکت تولیدی و بازرگانی جی
محصولات آرایشی در زمره کالا های بوده که در ایران از فروش بالای برخوردار بوده و فروش عظیمی را سالانه برای خیلی از افرادی که به هر نحوی با تولید و یا عرضه این محصول در ارتباطند را داشته، در این میان برخی از محصولات هستند که بیشتر مورد توجه افراد قرار می گیرد. کرم های دست و صورت در انواع و موارد استفاده مختلف جزء آن دسته محصولات آرایشی بوده که بشتر مورد توجه قرار می گیرد که در بین مصرف کنندگان این محصولات بانوان ، استفاده های بیشتری داشته و از برند های متنوعی برخوردار بوده . در این مورد رقابت در این زمینه و شناساندن این محصولات نیازمند راهکار های نوین و کم هزینه بوده تا بتوان در بین رقبا به نتیجه ای مطلوب رسید. طراحی سایت شرکت تولیدی و بازرگانی با هدف بهره وری بیشتر با کمترین هزینه می تواند راهکاری مناسب تلقی شود، طراحی سایت حتی بصورت جزئی برای محصولات آرایشی و بهداشتی این امکان را فراهم می کند تا محصولات خود را بصورت کامل برای افراد تشریح کنید ، ویژگی ها ، شرکت سازنده ، قیمت و ... را برای کاربران قرار می دهید و افرادی می توانند انتخاب درستی داشته باشند. با توجه به اینکه خرید های اینترنتی بیشتر و مورد استقبال قرار گرفته امکان سفارش کالا بصورت اینترنتی نیز مقدور خواهد بود. امکان مشاوره بصورت اینترنتی برای مشتریان خواهد بود و خیلی مزایایی دیگر که با طراحی سایت در این حوزه می توان کسب کرد.
طراحی مجدد سایت شرکت تولیدی و بازرگانی جی با توجه به اینکه با استقبال خوبی همراه بوده است در این صدد بوده تا طراحی سایت مجددی به زبان فارسی را برای کاربران طراحی کند ، که این طراحی توسط تیم ایران سایت انجام گرفته و این ایده سبب گردیده تا شرکت تولیدی و بازرگانی جی کسب و کار خود را بیشتر رونق دهد.


شرکت تولیدی و بازرگانی جی (سهامی خاص) در سـال 1353 (ه.ش) توسط مرحوم دکتر میر محسن هاشمی صالحی با هدف کمک به ارتقاء سطح بهداشت جامعه، در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی با نام تجاری " نوترجی" در تهران شروع به فعالیت نموده است.طراحی سایت این شرکت توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام شده است.

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1830

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر